Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 377 >

Tēma: Ar ko tiiriit?

anonimikis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Painteresējies šeit:

www.chemical.lv/...

tur pamatā tirgo lielajos iepakojumos. un slāpekļskābais amonijs ir kaut kāds kaprona pīpēšanas blakusprodukts. galvā rodas virtuālā formā.

Man nav nekas zināms par virtuālo produktu iepakojumu lielumu.

Piemēram, rūsu (dzelzs suriku) es tur nopirku 5 kg iepakojumā.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Sviestnesis rakstīja: Rokas,Labrīt,nost no Lācīša!

Atbalstīts!

Ar kāju viņam, ar kāju!!!!!

Tēma: Ar ko tiiriit?

Painteresējies šeit:

www.chemical.lv/...

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Conqueror rakstīja: vajag pārdot to naftas vadu baltkrieviem par kādiem 800 miljoniem latu.

tā ir summa, kādu vajag atgūt un iemaksāt atpakaļ valsts kasē, lai segtu zaudējumus dēļ parex bankas bankrota godmaņa un slaktera laikā.

Pareizini ar koeficientu 2, tas būs tuvāk patiesajiem zaudējumiem.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Mēs visi esam bijuši Daugavpilī.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

banzai!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

naunebūsunneceri!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Pirmais rakstīja: tu vispār stādies priekšā (vai pakaļā) cik maksā sveces?????

Nesen pirku Baronielas bodē, maksāja kādu pusotru latu gabalā. Jāmaina pa 30 000 km....manuprāt nav pārāk dārgi.

Bet varbūt tu runā par hemoroīdu (pakaļā sparaužamajām) svecēm?

Tām gan es cenu nezinu.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Pirmais rakstīja: vakar man Yonāss bija izrubījis elektrību reizes četras......

Wou! tad jau Tev ir ietaupījusies kaudze naudas!

Kad uzsauksi banketu

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Ne slikti.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Sviestc rakstīja: Nebūtu slikti...

Nedzer pār mēru, tad nebūs slikti!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Kujmēliņš - Zirga dēls!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bucefals rakstīja: Es no Tevis minētajiem pākšaugiem pazīstu tikai diriģentu J. Zirni.

Nasing spešel......

vot, ja Tu pazītu J. Zirņa vadīto Latvijas radio sieviešu vokālo ansambli pilnā sastāvā, vot tad gan.....

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja: Šodien d.irsā, vakar d.irsā, aizvakar d.irsā! Vispār tāda stabila situācija!

Toties ap gadsimta vidu būs vispārēja jautrība, jo katrai trešajai Ômei uz muguras mazliet virs dupša būs kāds tetovējums....

{aptuvens (C) E. Zirnis.}

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bucefals rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Man bi jūsu problēmas.

Kā lai pa lēto novelk špani zemē no staba?

Jāurbj stabam serde laukā un tālāk zem zemes arī jālaiž uz šķūni!

atnāk Yonāss ar aperātiņu un paņem kukulī vairāk kā izdevās ieekonomēt pēdējo 5 mēnešu laikā

Vēl jau pastāv variants, ka Yonas atnāk un ieplosto uz kādiem 5 mēnešiem?

netirš ja nezin, labrīt!

Viņam nav laika staigāt ar aperātiņiem vai plostot.

Viņš visu dienu raksta stulbības internetā.

Abet - tas notiek par pusjukušā vadoņa naudu, protams....

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Slīdgultnis....

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bazhix rakstīja: Tas Barona ielas kantoris strādā vai tik izliekas, ka strādā?

Arī mani šis jautājums interesē.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bet ja par tēmu, god. Sviestc, tad iesaku Tev aizsūtīt tās 2 štukas sievietei atpakaļ. Pieliec klāt rožu klēpi un šokolādes kasti.

T'ā būs labāk jums abiem.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

malka ietaupās.

jo ir silts ārā.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

ja tev ir Naudi, tad nopērc Audi!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Un vispār - es neesmu galdnieks.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Labrīt.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Līdz pirdienai, likteņa pabērni.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Pirmais, nerādi ka esi mīksts....īsti veči akumulatorus nepērk.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Mana datu bāze rāda, ka TĀS lanexa atlaides, ko piesauca Ursis, bija spēkā līdz pērnā gada oktobera kautkādam datumam. Un bija 37%, nevis 35....bet pokuj, vilciens ir aizgājis.

< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti