Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 377 >

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja:

Es tik gribēju noprecizēt... tas tipo 2011. vai 2012 ?

Protams, ka 11.!

12. gadā jau būs pasaules gals, neesi neko par to dzirdējis

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja: Vēl jau fartuks gaida ciemos gan Centi, gan Ursi...

Es to neesmu aizmirsis. Dabas kaprīzes izjauca braucienu - es tak teicu.

Nākošais paredzēts 16. februārī..

Ja nevari pieciest, saki, domāšu kā risināt.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Brauks ielās.

Nemaisās pa kājām ka neķer ar atlūzām.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Pareizu, plīn, pareizu....divreiz pareizu!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Ozz rakstīja: taatad ja tu vēlies sevi lapni saukt par abonentu, par to prieciņu ir jāmaksaa

Nekas nesanāks..... par abonēšanu neviens neko nemaksā, līdz ar to arī nav abonentu. Ir Lietotāji.

Nav te ko spamot. Vajag lietot parizu terminoloģoju.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Ozz rakstīja: a es gribu par TO parunaat!!!! lai gan man liinija iet virs seetas

astoņi nulle divi nulle nulle četri nulle nulle - ar tevi parunās darbonis, kam par to algu maksā.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Sajepaļi piekdienā par darbu runāt..:}

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Ozz rakstīja:

kaut kaados briižos latvenergo sedza ķipa pusi summas...iisti tik neatceros kaados.

40%, gadījumos ja klients bija ar mieru gaidīt rindā kad LE parādīsies nauda.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja: Koroče... vieni cilvji par 300m nopogāja 4000lašus... vot man ir interesanti... tas ir daudz vai maz?

Pacieties.... jaunais boss (tas kam es smērēju sviestmaizītes un pienesu limonādi) stājoties darbā arī izrādīja sašutumu par tām summām. Varbūt viņam izdosies kaut ko mainīt...bet varbūt arī nē.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Centi!

Tu vari atvilkt špannungu no staba līdz kastei 300m ?

ta ka *******!

Cik tāds prieks nostājās?

Nezinu, neesmu veicis cenu aptauju...

Ja tā 'kaste' ir uzskaites sadalne, tad tādu pašdarbības ceļā pievilktu špāni tev neviens neslēgs klāt.

Tēma: Pieredze ar 2.0 TFSI Quattro

Blodons neko nemāk pastāstīt

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

nazurbajev rakstīja: Centi!

Tu vari atvilkt špannungu no staba līdz kastei 300m ?

ta ka dirš!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bucefals rakstīja: Es esmu bijis Purvā gan precējis, gan neprecējis!

Ienākot nebaidies, izejot - neraudi!

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Ozz rakstīja: Sviestc iedzēra nepareizo tableti

Divas tabletes, divas...vienlaicīgi.

Miega zāles un caurejas drapes.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

SEA rakstīja: Jams gribēja mani piespiest zīmēt, dejot, dziedāt, bet neizdevās, beigās uz atvadām medu uzdāvināja...

Esi pārliecināts, ka medu?

varbūt tomēr vazelīnu

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bucefals rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dzimtajai pilsētai par prieku nolikos uz pakaļas pašā Centrā....

Jāpaņem brīvdienu līdz pirmdienai.

Izsaku līdzjūtību.

Un.

Apsveicu ar faktu, ka tur nepatrāpijās neviens kaktuss!

Da kādu līdzjūtību....vienīgā skāde ir slapja pakaļa, bet to pašreiz žāvē zem krēsla uzinstalēts kalorifers.

I čista, i kuļturna, i žope ķeplo...

Tēma: Mitsubishi 2.0 dīzeļturbīna

uupis rakstīja:

Gauss rakstīja: Safe mode režīms

Ķipa tavo…

Bet pri čom te ātrums – es tā arī neesmu sapratis – spiediens trubās lielāks?

Tikai minējums....varbūt problēma nemaz nav turbīnā, bet kaut kur citur. Tāpēc pie 80 kmh ieslēdz seifmodi.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Dzimtajai pilsētai par prieku nolikos uz pakaļas pašā Centrā....

Jāpaņem brīvdienu līdz pirmdienai.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

s poņjeģeļņikom, tovarišči!

Tēma: Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

Top Gear takš ir humora šovs.....ķipa Krivoje zerkalo.

Tur mašīnu aplikšana ieprogrammēta scenārijā.

Tas nav nopietns šovs, Blodona rai'dijumi -tas gan ir pa nopietno.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Sviestnesis rakstīja: arī pasaki kā sauc tās tabletes un kur lai

dabū.

Piesien skaliņu.

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Bucefals rakstīja: Šausmīgs topiks!

Nu, kā to ņem.....

birdiņāt drupačas gultā arī nepieder cilvēces izcilākajiem sasniegumiem...

Tēma: Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

Varbūt nepareizi atceros, vecums nenāk viens....

bet vai misters Lynx nebija tas auto speciālists, kurš nopirka pasātu un pie '100 kkm' noskrējiena taisīja motora kapremontu?

Tēma: NSNF 185. Plakano lodīšu gultnis.

Sviestnesis rakstīja: Īstais Saab nav īpašums,bet gan piemineklis

Atceros, kad es vienreiz piedāvāju šo pieminekli pēc sābistu salidojuma uzstādīt ezera dibenā, tad bija tāāāds škandāls....

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Atceros - agrāk, kad portāls vēl nebija kļuvis tik dinamisks kā tagad, bija komentāru lapas apakšgalā nodalījums "paziņo portāla administrācijai", vai tamlīdzīgi....

sakiet, kā tagad iebraucējs no laukiem var darīt zināmu, ka topiks jāslēdz ciet

< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti