Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 377 >

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Kad pienāk Tā Reize, tad nomirst visi kaķi - gan vislētāko, gan visdārgāko barību ēdušie.

Es suni baroju ar Tukumā ražoto. 25kg šobrīd pa 14Ls. Un klāt pielieku kas pašiem pāri palicis, kādu biezpiena pikuci utml.

Suns dzīvo sētā, istabā nav bijis ne reizi mūžā un slimojis arī nav ne reizi. Tiesa, nav arī nekāds tīršķirnes lords.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Stirlich rakstīja: Centi, a jūs to Karalieni beigās sazvanījāt, vai vismaz faksu aizsūtījāt

Viņa man neatbildēja.....bet nākošajā rītā atzvanīja.

Bet tad jau bija par vēlu, kolēģis bija pavadījis nakti ar angļu valodas vārdnīcu.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Dzegužvili, tev noteikti jāaizsūta vadoņa tētim savu telefona numuru.

Lai arī vadonim ir daudz draugu, kad šamo jāved uz atpumpēšanu tad tiek meklēts kāds no šejieniešiem, no bundžinām..

Man ir baigā aizdoma, ka neviena bundžiņa vairs neatsauksies.

Un ātro palīdzību saukt arī nevar, pats saproti, tad var sanākt problēmas tam dakterītim kurš pārdeva vadonim šofera medkomisijas izziņu.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Sretsked rakstīja: Centīt, tik ļoti nepatīk bundžiņas statuss? Nu,ko darīt, nu neesi tu man nekas,neesi. Paviršs paziņa,kas kaut kad satikts un redzēts kādā nebūt pasākumā.

Joptvai, es tak to tāpat zinu! Tieši tāpēc ka es nekas neesmu, tu man gan zvanīji gan sūtīji sms

Es tak rakstīju Džugiņam, lai viņš neiegrābjas fanodams par tevi.

Ko lien iekšā ar saviem tekstiem par nodrāztām tēmām?

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

nazurbajev rakstīja: Šogad Baložu ģimene Ziemassvētkos Juglas dzīvnieku patversmei dāvinās 72kg suņu barības un 40kg kaķu barības.

Laba doma!

Vai vari pievienot 1 maisu suņu barību no manas puses? 5. janvārī būšu Rīgā, tad atdošu naudu.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

jugasvilli rakstīja: Mjāaa, tauta dilemmas priekšā. Vadonis vai nazurbajevs - kurš runā taisnību un kurš melo?

.

Labrīt.

Zināms pamats Tavai neizpratnei ir - Tu vēl neesi iepazinies vadoni pietiekoši personiski. Tāpēc vēl neesi nonācis izdzertas bundžiņas statusā. Tas viss Tev vēl priekšā.

Un - vadonis nemelo. Tas, ko viņš nespēj saturēt sevī un raksta šeit (jo portālos kuros ir saimnieks tādus tekstus nepieļauj) nav meli bet gan viņa halucināciju izklāsts.

Paskaties no interneta un citām problēmām neatkarīgā vadoņa "reitingu", ieslēdz filtru kad lasīsi tekstus, un Tev kādreiz pieleks.....varbūt.....

Pārējiem.... uzjautrināties par slimu cilvēku nav glīti. Ir glīti, ja slimnieks uzjautrinās pats par sevi, tad apkārtējie līdzjūtīgi noskatās, bet nekomentē.

Mērijas Kristmas!

Not piedzertiesing......

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Salūza autopilots, un lidotājs nogāzās tieši pie sava īrētā dzīvokļa durvīm.

žēl ,ka tev nav pelmeņu.

P.S. vokar iepirkās partija ar detaļām,defecītām un gandrīz labām. apskatīsim pirmo partiju un tad ...

iedo ursainim mazo pirkkstiņu,tas visu ... paņems ...

Dullns.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

nazurbajev rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Salūza autopilots, un lidotājs nogāzās tieši pie sava īrētā dzīvokļa durvīm.

Pojasnite tovarišč! ņepoņatno spilberg

Da taksss, dļa padģeržaņija razgavorassss....

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

Salūza autopilots, un lidotājs nogāzās tieši pie sava īrētā dzīvokļa durvīm.

Tēma: Nav jauda - Mazda 626 vagon 2000 gada

Vai 2000. gadā ražotam auto tiešām nav iespējams pieslēgt diagnostikas kompi un nolasīt visu informāciju gan par zondēm, gan ātrumkārbu un citiem piederumiem?

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

SEA rakstīja: P.N. Sāppiedziņai nav ne vainas, ja ir rokas... Labāk nekā ānuspiedziņa katrā ziņā...

Savukārt ānuspiedziņai nav ne vainas, ja ir galva.

Tēma: PPpV-182-ais Kriminālais Pants!

TDIOTS rakstīja:

Ozz rakstīja: vairaak izskataas ka buus jakobsons T3 vai kkas taads...

ir ok

Man tas Jakobsons reaģē uz sat.tunera (Openbox) pults izdarībām.....pie tam uz jebkuras sat. pogas spiedienu jakobsons izveic pēdējo ar viņa paša pulti veikto operāciju. Reizēm tas besī, kad pārslēdzies no sat. uz jakobu, bet tas tikmēr aizpogājies uz citu kanālu vai zaudējis balsi. Citādi OK.

Tēma: PPpV-183

Vadonis kā jau vadonis - ēd vienatnē, bet kakā visu acupriekšā.

Tēma: Motoreļļa turbodīzelim

Mikjiits rakstīja: Audi 100 2.5 Tdi 92.g.

Specifikācija: WV 500.00; API-Gl5 - nu vismaz taa bija grāmatiņā rakstīts.

Tā ir transmisijas eļļa.

Tēma: Signum 2003

Yetti rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Tipiska slimība - interkūlera truba mēdz plaisāt, jo netur spiedienu, jauna Latvijā maksā ap 150 LVL, bet es izlīdzējos ar ieplaisājušā posma izgriešanu un tā vietā ieliku parastu virtuves izlietnes sifona līkumu un ar hamutiem abos galos pievilku. Skats anāls, bet, nu, ietaupījums vērā ņemams.

....

neņirgājos, vienkārši smaidu parāva...

Kolēģim šis motors iekš Zafīras, izlīdzējās ar termorūkošo cauruli pa virsu ieplaisājušajai.

Tēma: Eļlas spiediena lampiņa.

STALKERS rakstīja: Pēdējālaikā ievēroju,ka lampiņa iedegas pie paaugstinātiem apgriezieniem.Noņemot gāzi,pēc apm. 3-4 sek nodziest.

Audi ir divi eļļas spiediena devēji. 1 tarēts uz minimālo spiedienu pie tukšgaitas apgriezieniem, 2. - spiedienam pie vidējiem darba apgriezieniem. Visticamāk, ka tas devējs ir nobiris.

Kāds sakars spiediena devējam ar bareliem

Tēma: BOULINGA TURNĪRS AUTO KLUBIEM 2010

Pirmais rakstīja: atceros vienu sarunu, kur auces stūķis tapa debesīs celts kā vienīgais taisnais un pareizais loceklis

Nekad netici tam, ko ļerkst balināts purva gejs. (un ka viņš tavās biksēs gribēja kautko sameklēt - tam arī netici.)

Tēma: BOULINGA TURNĪRS AUTO KLUBIEM 2010

Ozz rakstīja: es labaak paņemtu kleepii bebru reisingu

Beidz slapināties, duj uz manufaktūru pēc maikām!

Tēma: 1,9 TDI dzinēji

Pirmais rakstīja: amurikāņu seriālos, kad ieved kādu, tūlīt riņķī ir 5 ārsti un taisa visādas izmeklēšanas....

Viens amerikāņu dakteris, vēl nesen čoms Jaunā laika čomiem, bij gatavs dakterēt tikai pēc nacionālās piederības noskaidrošanas.....

Nveicas sakārtotājiem ar tiem dakteriem....tad zelta roka, tagad nacists....

Tēma: BOULINGA TURNĪRS AUTO KLUBIEM 2010

Ozz rakstīja: Jebaķ-

vajag jaunas maikas!

Atbalstīts!

Man L.

Apmaksu garantēju.

Tēma: PPpV-183

Bet tu neraudi, īstenais latvieti!

Cieni un godā savu valsts valodu, nelaizi angļiem zeķes, un galvenais - NOT MIIZING, īstenais latvieti....onlī not miizing.

Tēma: PPpV-183

Arī tie divi atlikušie izredzētie ir zaudējuši vadoņa cieņu...kurp tā pasaule ripo....

Tēma: PPpV-183

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: vadonis tad vēl nesen bija nokodējies pret spamošanu īauto

izskatās, ka atkal ir norāvies

Tāpēc,ka tu to pats savā renista tukšpaurī biji izdomājis,tāpēc tā bija??

PS. Es par to neko nezinu,maigais

Atgādināt slimo smadzeņu īpašniekam?

Sretsked

Galerija

08.01.2010 19:02

Cieņā pret tiem 2 cilvēkiem, ar kuriem runāju vakar un šodien... ļoti pacentīšos šeit neko vairs nerakstīt tādu,kas pret viņiem abiem vērsts...un arī ,cerams, ne pret vienu citu.

Ar ko un ko runājām, paši zin un tā ir mūsu privāta saruna .

No manas puses-pamiers.

_____________

Tēma: PPpV-183

JLo rakstīja: SVIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTC!!!!

Vajag kaut kādas detaļas (dzinēja) priekš 2001.gada e klases 27o cdi

Rīt būs precīzs detaļu saraksts... jautājums konceptuāli - vai TEV ir kas tāds pieejams un vai pie Tevis ir vērts vērsties, kad zināšu sarakstu

ps - čau vecās plaušas

Kāda apbrīnojama vieglprātība

Katrai sevi cienošai ģimnāzistei vajadzētu zināt, ka lakšerī kāriem detaļas jāpērk tikai un vienīgi pie oficiālā dīlera!

Tēma: Tranziitam galveno bremzu cilindru vajag

draco rakstīja: no abs cilindra divas caurules iet uz abs suuknja / vaarstu bloku. no turienes divas vozvratkas naak uz bacoku galvenajam cilindram, un uz katru riteni atseviskja magistraale. doskanalno peetiijis neesmu, bet kautkaa taa. neabs variantam no galvenaa triis caurulaes naak - pa vienai uz katru priekseejo ratu, un viena uz aizmuguri, kur troiniks staav, lai abus pakaljeejos ratus barotu. tas sisteemai ar sadaliijumu prieksha / aizmugure, diagonaalajai cut savaadaaka topologija laikam. turklaat abs bloks staav labajaa dzineeja nodaliijuma pusee, galvenais cilindrs - kreisajaa. nekas tragisks jau nav, un viss ir izdaraams, bet cakars ir, un lieki savienojumi bremzu sisteemaa ar taas droshiibu neuzlabo, piekriiti. taada vot fignja.

Tu nekad neesi dzirdējis, ka ABS atteikuma gadījumā bremžu sistēma funkcionē kā parasta sistēma bez ABS? Neesi lasījis manuāli

< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti