uupis rakstīja: A tērvete pati brūvē alu??? …
Pati gan.
uupis rakstīja: A tērvete pati brūvē alu??? …
Pati gan.
Chankaishi rakstīja: Man atkal galiigi neko neizsaka burti EGR)
VWfans rakstīja:
Es nenoteicu, serviss noteica. Es pirms tam noteicu tikai to, ka dzesēšanas šķidrumam mainījusies krāsa no rozā uz pelēku.
Eļļa ar antifrīzu nešķaidās, neveido viendabīgu substanci. Ja tā būtu eļļa, viņa veidotu dzeltenīgus nosēdumus uz izplešanās trauka sienām.
Tak pamēģini ieliet to eļļu antifrīzā.....
VWfans rakstīja: Protams, ka defekts. Pirms dažām dienām ievēroju, ka antifrīzs vairs nav rozā, bet patumši pelēks. Šodien atdevu auto uz 105 tūkst. km apkopi un teicu par šo lietu. Vēlāk man zvanīja un teica, ka eļļa ir piemaisījusies antifrīzam. Tagad tiek meklēts cēlonis...
Ielej kādā traukā antifrīzu, pielej eļļu un paskaties vai ir tik pelēks kā tu saki.....![]()
Tēma: Santīmdrāzēju topiks
Ups...... linki nekopējas šeit iekšā?
LE mājas lapā katrs pats var apskatīties tos ' 2x dārgākos tarifus'.
Tēma: Santīmdrāzēju topiks
Labrīt.
Tarifi privātpersonām vulgaris:
www.latvenergo.lv/...
,57217&_dad=portal&_schema=PORTAL
Tarifi juridiskajām personām :
www.latvenergo.lv/...
,57222&_dad=portal&_schema=PORTAL
Kur ir 2x dārgāk?
tukšpļūtis deksters....raksti Redam sūdzību - šis ir domāts tev personiski.
Tēma: Santīmdrāzēju topiks
Ozz rakstīja: un ikea īpašnieks brauca , varbuut pat vēl jo projām brauc ar 244. volvo
Tātad IKEA īpašnieks ir pasaules lielākais santīmdrāzējs, salīdzinājumā ar kuru šī topika drāzēji ir vāgri šļupsti.
![]()
Čuks un Geks.
Čaks un Deks.
Twix - sladkaja paročka.
![]()
Pirmais rakstīja: šodien nopirku lattelekom tēvē dekoderi
labāk būtu par to naudu renim salonu iztīrījis.
![]()
Redzi, vadoneli, arī šajā ņurgā ir sava gaišā puse. Atklāti sakot, man jau bija līdz brošai ka tu man katrā telefona sarunā dūdoji "es tevi cienu, es tevi cienu, es tevi ļoti cienu...blablabla". Kā Pirmais pareizi teica - kad tev kaut ko vajag, tad tu esi zīdains (šolkovij)
Gaišā puse ir tā, ka man ,lai arī parāk vēlu, bet tomēr - ir nokritušas klapes no acīm. Rezultātā, kā jau teicu - tu man esi vienaldzīgs. Amēba.
Vadoneli, ja tu domā ka es lūdzu Redam tevi izbanot, tad baltās pelītes tev atkal pienesušas greizu informāciju.
Man ir pilnīgi vienalga, kur tu esi - te vai banā. Tu man esi vienaldzīgs kā amēba pažarnieku dīķī.
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Mūsu jaunajā veikalā - tajā, kuru uzcēla pirms 4 gadiem publiskās atejas vietā - ir Līvu sencis bundžās pa 29 sant./gab.
Bija pat par 25 sant, bet es nokavēju.
Līvu sencis, ja kas, ne par matu nav sliktāks par Cēsu mīztavaliem.
Un nav jāstaipās ar tukšajām pudelēm.
Vot tā.
Kas tad nu ? Vairs nesanāk nekam labam? Asti kāstarpī esi arī tu iespiedis,mērgli?
Kā tur bija, Kārlis māk pelnīt ? Māk,māk, kā redzam Bļā,kāds tu esi stulbenis
Tā,Auces mīslim pateikts tas,kas bija sakāms, Elmār, dod nu atkal droši banu
Ou, nemaz nepamanīju šito postu..
Gribās banu
Tev tak atkal nebūs neviena, ar ko parunāties, varēsi tikai lasīt noslēpies aiz stūra....nožēlojama eksistence, vai ne?
Atšķirībā no tevis es varu dzert alu vai ko nu vien vēlos kaut vai nedēļu no pēdas, murgi mani nevajā, darbs un cilvēciskās attiecības no tā necieš, idiotiskas SMS es nevienam nesūtu un salāpīties protu pats. Mani uz atpumpēšanu neved. Tā lūk, nodzertā nelaime.
Sretsked rakstīja: Un vēl, tiešām patiess prieks redzēt to iesirmi bārdaino biedru Kārlīti ,saslēgtu roku dzelžos....
Centi?
Prieks būs tad, kad viņu dzelžos aizvedīs uz ilglaicīgu būri. Patreiz - iespējams, kārtējā knābja akcija uz 'aizdomu pamata', bez notiesāšanai pietiekošiem pierādījumiem. Viens tamlīdzīgas akcijas dalībnieks joprojām staigā pa Ventspili smiedamies.
Bet tu drīksti priecāties arī par to pašu. Muļķītim jau daudz nevajag.
Sretsked?
Mūsu jaunajā veikalā - tajā, kuru uzcēla pirms 4 gadiem publiskās atejas vietā - ir Līvu sencis bundžās pa 29 sant./gab.
Bija pat par 25 sant, bet es nokavēju.
Līvu sencis, ja kas, ne par matu nav sliktāks par Cēsu mīztavaliem.
Un nav jāstaipās ar tukšajām pudelēm.
Vot tā.
Sviestnesis rakstīja: moš kāds zin kur iepirkt jaunu mugurkaulu
Labrītt.
www.ValdisunLilita.lv
Bucefals rakstīja:
uupis rakstīja: Armēnis – Sutrapjan…
Gruzīns - Pohmelidze
Japānis - Tojama Tokanava.
Nu protams, abiem Artīšiem - praiderīšiem - pa maigai pendelītei....katram....
![]()
Sviestnesis rakstīja: Labdien!
Es protams atvainojos, bet man nupat zvanīja vadonis un lūdza lai es te nodod Centim, ka Šamam esot bijusi taisnība par to, ka Centim Šefs tomēr esot sliktais...
taisnība esot uzvarējusi, un visu ko saka Vadonis ir taisnība, un tāpēc Viņš vienmēr uzvarēs!
Tā lūk!!!
P.S.
Tā kā vaig visiem padoties jau tagad!
tas no manis, piebilde.
fisģjošš i frovokassija!
Kārtējie žurnaļugu izdomājumi.
(Atnāks Šaimnieks) kvadrātā un saliks visu pa vietām.
Tēma: par priekšā sēdēšanu
tomc rakstīja:
Tagad vēl 1 jautājums : pazīstu meiteni ar augumu zem 1,50m. Autovadītāja apliecība ir, pie stūres ir manīta. Vecāki vēl dzīvi, tātad bērns viņa kādam ir.
Вопрос к ГИБДД: vai bērnu sēdeklītis ir jāliek vadītāja sēdeklī, vai tikai tad, kad viņa brauc kā pasažieris?
es arī vienu tādu pazīstu - viņa liek zem dupša spilvenu, kad sēž pie stūres.
![]()
uupis rakstīja: es piemēram bēemvēdē izvēlos tāpēc ka salonā ir klusums un pie 100 km/h salonā var sarunāties nepaceļot balsi. Pārējais – pajāt…
Eļektričkā, ja netrāpies motora vagonā, arī ir klusums....pārējais - kā jau tu teici.
![]()
Lielais_Penis rakstīja: petuhs esot sašņorēts par lielā Kārļa automašīnas amazgāšanu
tev, šoferīt, vienkārši skauž.....
penis liels - smadzenes maziņas. Un tās pašas duļķainas.
Tupi savā kompostkaudzē.