kuda mir katitsja??? nevienam no uzskaitītiem nav plaša salona. plašums sākas ar vojageri, espaisu un citiem ģimenes auto. tās mazizmēra kakas ko te uzskaita, nav ģimenes auto, ibitīt 
sildu, ar špani. gan dzineju, gan salonu. maksā tas 25-30 saņus katru rītu. bet bauda iekāpjot iekšā atver istērēto naudu
tas jaudas pieaugums ātri vien noklapēs to voyagera itāļu kakaino motoru un automātu arī paķers līdzi 
jefiņi...) iemācaties lasīt. zemāka vārišanas T. ir tad, kad nav spiediena, ibio.
vispār matoram uzsilstot, sistemā IR JĀBŪT spiedienam. ap 1-1.5bar kā kuram korķis nostradā. ja spiediens nebūs, antifrīzam ir daudz zemāka vārīšanas T. un sistēma sliktāk atgaisojas.
DekstersFF rakstīja:
Slinkais rakstīja: mazohisti ibio. normāli vīri brauc ar kārtīgu v6 vai v8 sākot no 3l tilpuma.
Bet ja ir virs 3l bet nav V ??
rindā arī der, vai zigzagā, dajebkā. tik normālu tilpumu vajag. ciest nevaru mazlitrāžas šujmašīnas.
mazohisti ibio. normāli vīri brauc ar kārtīgu v6 vai v8 sākot no 3l tilpuma.
darīts. bet nu tik tiešām, priekšpiedziņa vairs nesaista, tā pat kā pseido awd ko lolvo lieto. un jauns auto man manā gaumē noteikti
vecais logo bija kudi labāks, atpazīstams. šitamais jaunais izskatās pēc kakas. lūk.
sleepnis rakstīja: Tev vajag jaunas atrast, vai saprast, kur tās pašas vecās atrodas? Vecajiem tranzītiem bija motortelpā pie labā lonžerona piestiprinātas. Varbūt šitam ar?
mosh nākuši pie prata. normaliem auto tas stav pašā pečkā, un dzesējas ar to pašu gaisu ko pūš tas motors.
man domat ka virzuļi ir par lielu. uzsilstot izplešas un iesprust cilindrā.
par 2.2 latiem jau kvatru var atrast, tiesa ne ziemā. auto pliks, cena par lielu. punkts. tofiks slēdzams 
vārīsi visiem zirņu putru?
šitamais ir plus mīnus ok kantoris. atvičaju
diviem auto tur likts
DekstersFF rakstīja: Topika autors ir iestidzis pagātnē. Šādus jautājumus uzdeva pirms gadiem 10-15 , kad LV tirgū sāka parādīties iespēja nopirkt pabrauktus pirmās paaudzes A4 automātus, retus pasātus un pirmos BMW dīzeļus ar automātiem.
nav tādas lietas kā pagātne. ik gadu rodas jauni jefiņi šoferi, ik gadu kāds no jauna sāk savu auto dzīvi un terorizē netu ar saviem jautajumiem, kas pieredzējušiem bukiem
liekas stūlbi. stūlbi tik ir tas. ka nav vairs otro golfu, ko ieteikt, pa lēto apdauzīt un salabot. tagad ir jātrennējas jau pa dārgo
gan jau atnāks. viņs man liekas ir no tiem kas nevar gulēt ja iauto kādā no tēmām kādam nav taisnība
bet nu šķidruma regulaciju te vajadzētu apgūt daudziem jo daudziem
kaut kāds okupantu lohotrons ar drukas klūdām katra teikumā
es paņēmu to garāko pavasarī pa 70. bik škrobe bija par plastmasas gabalu tāāādu naudu atdot, bet sīcim patīk. mājiņa paštaisīta. ar betona pamatiem 
Pirmais rakstīja:
Slinkais rakstīja: es zinu vairākus cilvekus kas nemaz nevēlas māju. jo tā ir liela atbildība. daudz pienakumu, un protams izdevumi ir lieli. bet kas reiz pamēģinājis brīvību, uz ķurmi(dzīvokli) parasti neatgriežas pareizi te viens saka, ir dažādi cilvēki.
nu kādi izdevumi ir lielāki????
zāles pļaušana? kas vēl?
tev vajadzētu zināt
tak paradās neskatāmi kārdinājumi... uzbliezt otro-trešo-ceturto stāvu, pārbūvēt vispār to būdu, jumtu maiņas, garaža, baseins, žogs, vārti, dārgi suņi, zāles pļāvēji, sniega pūtēji, bērnu šūpoles
un vel tūkstots sūdu
un tas viss laiku pa laikam prasa investīcijas. kamēr dzīvoklī reizi 5-10 gados ustaisa kosmētisko, un viss.
es zinu vairākus cilvekus kas nemaz nevēlas māju. jo tā ir liela atbildība. daudz pienakumu, un protams izdevumi ir lieli. bet kas reiz pamēģinājis brīvību, uz ķurmi(dzīvokli) parasti neatgriežas pareizi te viens saka, ir dažādi cilvēki.
man gan gribas pamēģinat silikona pupiņus
tik nevienam no paziņām nav 
ziniet, šajā portālā būt par lohu ir drīzāk labi. jo tas jau defaultā nozīmē būt savadākam nekā Deksters 