dziļi baudāms ![]()
![]()
nez, manās acīs merivai nav nekādas vērtības. tik pat kā 3 bembim manās acīs nav nekādas vērtības, jo es šamā vnk neietilpstu ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Jauns vai vecs auto?
dziļi baudāms ![]()
![]()
nez, manās acīs merivai nav nekādas vērtības. tik pat kā 3 bembim manās acīs nav nekādas vērtības, jo es šamā vnk neietilpstu ![]()
Tēma: Range Rover
eu. es ar bagāts esmu
mans audi 200 arī ir apēdis pa 2 gadiem ap 1500ls bet nobrauca 0km ![]()
![]()
Tēma: Range Rover
mans stags ar valtekiem ir atmaksajies 2 nedēļās. nav ideāli, bet arī problēmu īpašu nav. var maukt arī ar lēto, bet galvenais kas un kā uzstāda. otram auto ir pa dārgo uzlikts.
msh rakstīja:
DekstersFF rakstīja:
Es patērēju krietni vairāk par tevi atšķaidīto,kā tu te kladzini, degvielu un nesūdzos.
Kas jums visiem ir?? Tik tiešām mazi jo mazi krāniņi,ka tā par visu jāgaužas??
Tiešām tu tik daudz braukā ar aprīli lai tu ar aprīli nokurinātu vairāk zupas nekā es ar audī? Nu varbūt...
pjeņemu ka dekša viens buldozers nedeļā apēd tik pat cik tavs a80 pa gadu ![]()
![]()
![]()
GB12 rakstīja:
Slinkais rakstīja: a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu
Es parasti guļu mašīnā. Autiņā pietiekami vietas, lai normāli divi cilvēki varētu izgulēties. Pirmkārt, ietaupās nauda, otrkārt, stājies, kur gribi - vēro zvaigznes, klausies jūru, karoče, dari, ko gribi un kad gribi. Visforšāk ir, kad lietus lāses sitas gar mašīnu un skan forša mūzika.
P.S. Tiem, kam samaitāta fantāzija, es pārsvarā ceļoju divatā ar sievu...
es ar saviem 2 metriem nevaru normāli izgulēt nekadā auto. studentu gados ok, bet nu gribas ertības.
a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu
personegi pazīstu vienu armijnieku, irakā bija, tagad instruktors un tt. bet pa dzīvi dalba..jobs
nekāda jēga no viņa valstij nav. un cik zinu, vairums zaldātu tadi ir. ta pat ka jūrnieki, pazudušas dvēseles.
Crankshaft rakstīja: draco
galvenaa probleema ir ne bundulii, bet tamaa ka izliektaa caurule ir labi paruuseejusi un paarluuzusi 2 vietaas. un tur jau metinaat praktiski nav ko - papiirs.
===================
Nu a uzlocīt jaunu trubu un piemetināt dzimtos galus? IMHO jebkurš normāls santehniķis to varētu izdarīt
Veco trubu var saķert kopā un izmantot kā šablonu ...
mūsdienās tā jau ir raķešzinātne. īpaši pilsētās. māk tik samainīt vienu pret otru.
ķīnas roleru lietotāji jau defaultā ir santīmjāklī bez cieņas pret sevi ![]()
Tēma: Piedāvāju līgumdarbu
skauģi
gan jau ka katrs gribētu sev tādu FL-ku uz darbu vizināties ![]()
Tēma: Piedāvāju līgumdarbu
a bet bremžu loki arī pārdodas uz remonta izmeriem? man vienmēr likās ka bremžu sistēmai nepieļauj tādus remontus kā bremžu disku apvirpošana un izvirpošana... nu vismaz pēc likuma panta.
Tēma: Dodge Shadow
nu es piemēram nesaskatu taja auto neko ievērības cienīgu, lai mocītos ar nepazīstamu konstrukciju, un detaļu piegādēm nez no kurienes nez pa kadām cenām![]()
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
druknais1 rakstīja: ja visi domātu kā tu, tad uz ceļiem būtu vieni golpi, bet - tā taču nav, katram savs. Lai taču gribētāji pērk getcus utt., tas taču nenotiek par tavu naudu.
kautkā neredzu pilnas ielas ar loganiem, getsiem un taml. mesliem. tie kaut ka uzrodas pie pirkšanas lielā apjomā un klusi pazūd. pazuda arī daudzi daewoo kas bija pirms tam sapirkti pirms chevi to nopirka. es nezinu kur tie salien, bet uz ielam neredzu.. toties 2 un 3 golpi ir pa pilnam. audi 80 arī pa pilnam. tie paši opeļi ar uz katra stūra
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
man sievasmatei ir gonda kivik 02.
gada nobrauc vidēji 100-200km
Tēma: Vasaras riepas 205/50R17
reifendirekt.lv vai .de parasti reti kurš var pārspēt. un piegāde mājās. un vienmēr svaigas riepas, nevis 2-3-4 gadus vecas, kā ir 85% gadijumu ja pērk LV
i_edgars rakstīja:
DekstersFF rakstīja: Ieliet rimi maisiņā?
Vienreiz es biju kolosāli pārsteigts, kad čals atvēra vieglās bagažnieku, izvilka ļircīgu netīru maisu (tāds skats bija ka virca tai maisā būtu) un lēja man kannās svaigi no RU vestu soļķi!!
Cukurmaisā, kur ielikts polietilēna maiss!! Tajā salej soļķi, un neviens 3.14.... neiedonājas palūkot kas tajā ir! Izliet ar izrādās elementāri - iebāž no augšas šļauku, aizsien galu un palaiž vaļā - tek ka prieks.
Vot tā.
Tā ka nebiedē ar RIMI maisiņu - ņems un atnesīs ar!!
divi zagļi satikās
Tēma: megalohatrons
i_edgars rakstīja:
seaman rakstīja:
tas jau tikai Telesdivas vip klientiem tāda ekstra - atzvanīt uz satelītphoni pa pīci lati!
Toties Tele 2 var zvanīt kur un kad grib! Ne tā kā LMT depozītu vajag...
man liekas ka depozīts jau sen neeksistē
nafig tādu atrumu, riepas aizdegsies un viss stikls būs ar mušām nosēts. un uz meitenēm īsos svārkos nevarēs paglūnēt ielas malās.
Tēma: 1.9cdti vs 1.7cdti
nevis cilindrs fizdets, bet virzulī bija nevainīgs mazs robiņš izlūzis 3mm liels. kas neko neietekmeja, nu varbūt tajā podā kompresija bija par 1-2bar mazakā dēļ tā. izpūta man galvas blīvi un pakausēja galvu savulaik un ar galvas atlūzām to robu izsita. uzliku jaunu galvu, jauni varsti, kompensātori visas blīves-siksnas-ruļļi jauni. nobraucu gadu bēdu nezinot, tad tam auto beidzās skate, apnika man viņš. izjaucu reiznatājos, motoru paturēju priekš 200, bet bija slinkums kramēties. pārdevu. acīm redzot nepareiziem cilvēkiem ![]()