man gan budžetklases neauto ar nemotoru iepirkšana par daudziem tūkstošiem latu neliekas respect
pilnīgi nopietni....
TDIOTS rakstīja: žēl ka nezināju to toreiz smagi sajaucos ,notirgojot benzīnauto un atstājot dīzeli
P.S.un ko tad ieteiktu BRC vietā
elpigaz ražo ļoti labas smadzenes ar visu OBD. labākie reduktori par savu cenu ir tomaseto. sprauslu izvele ir liela, atkarībā no budžeta. īsāk sakot ļoti labu iekartu var uzlikt par 570. tādu pašu bet ar lētākām sprauslām (bet vel cik necik kvalitatīvām) jau ap 490.
TDIOTS rakstīja:
Slinkais rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
Slinkais rakstīja: ................
labāk paskaiti kas tika izklenderēts neieliekot to gāzi pirms 2-3-4 gadiem
pirms 4iem gadiem gāzei bij beztolks ~0,52LPG , 0,65 95ais
bet citādis piekrītu Nomika textam par to skolas brūti utt
tu kauto smagi smagi jauc
smagi waj viegli nestrīdēšos bet tajā laikā LPG bij gauži mazrentabls
atkal jauc
lpg vienmēr bija rentabls. sāpe ir tajā ka šprices iekārtu cenas palika patīkamas tik nesen. LV vienmēr bija vidēji 50-55% no beņas-DD pedejos gados tik palika labāk, 45% un mazāk. BRC iekārtas ir galīgi garām. man jau ta ka sūds, bet krietni pārmaksāta nauda. un autogaze.lv jau nu toch nevajag rādīties... 
TDIOTS rakstīja:
Slinkais rakstīja: ................
labāk paskaiti kas tika izklenderēts neieliekot to gāzi pirms 2-3-4 gadiem
pirms 4iem gadiem gāzei bij beztolks ~0,52LPG , 0,65 95ais
bet citādis piekrītu Nomika textam par to skolas brūti utt
tu kauto smagi smagi jauc 
nomiks rakstīja:
TDIOTS rakstīja: nupat uzlikām 'vafeli' wessa 5gadu garantijai un uzkrāmējām 600latīgu gāzi 1,6verso ira zaibiss 7,5 litii un 10litri uz sotaku 'gonki mašini' režīmā pa Rīgu pirms tam parunājāmies wesā par garantijām- tās saglabājās ,izņemot ....blablabla ,īsāk vārsti utt ckuijņa .
es arī savam CR-V nolēmu uzstādīt gāzes iekārtu. Pēc nedēļas jau būs uzstellēta. Un arī par Ls 600.
Pēc mēneša tikšu pie sava kādreizējā FR-V, tam arī likšu uzriez gāzi virsū. Psiholoģiski sev biju uzlicis degvielas cenas robežu - Ls 1,00. Kolīdz robeža tika pārsniegta, tā izlēmu aktīvi rīkoties izdevumu optimizēšanai
Manām Hondām garantija gan jau beigusies, bet, aptaujājot pāris "gāzeveida" Hondas lietotājus, secināju, ka nekādas problēmas nepiemeklēs arī manējās. Kolēģe darbā ar iepriekšējās paaudzes CR-V ar gāzi jau vairāk kā 200 000 km nobraukusi - vispār bez nekādām problēmām. Parēķināju, ka vienas Hondas gāzes iekārta atmaksāsies pēc 4-5 mēnešiem, bet otras pēc kāda gada aptuveni. Normāla investīcija ar īstermiņa atmaksas termiņu.
labāk paskaiti kas tika izklenderēts neieliekot to gāzi pirms 2-3-4 gadiem 
protams pacels. proporcionali. būs ap 48-50 santīmiem. gāzes cena vienmēr bija piesaistīta b-dd
msh rakstīja:
i_edgars rakstīja:
Lai iegūtu 1 litru rapša eļļas ir jāiztērē 1,2 litri dīzeļa... Tā ka rapšu eļļa nekad pat teorētiski pārdošanā nevar būt lētāka par dīzeli. Citiem vārdiem sakot nevar iegūt rapšu eļļu tērējot tikai rapšu eļļu!
Var - vajag izmantot elektriskus traktorus
pedāļminamos...
pie pakaļas degvielas cenas. man visi trīs auto iet uz lpg 
un? nejēgā baudāmas? daudz baudamākas par 5er, 7er vai A6?
kasinsh79 rakstīja: Par tēmu kā tādu, ja vien drošs esi par darbu un ienākumu stabilitāti, iesaku JAUNU auto, ko aprīkot ar modernu gāzes iešprici. Cik pētīju, pat daži dīleri tādu variantu jau piedāvā, vismaz Ford, kaut kur lasīju, ka arī Toyota dīleri mēdz aprīkot, saglabājot garantiju.
Tās benzīna un DD cenas
Gāze tomēr ir spēcīgs arguments, pie tam ja vēl garantija saglabājas.
fascinē man tādi saukļi. pirms gada vel par lpg visi smīkņāja. ka sūds, kauns un tt. kad beņa pacēlās pa nieka 10saņiem tad nu sākās massu mandrāža
es no laika gala braucu ar gāzi, visi tdi atpūšas visās jomās. pēdējais pirms nedēļās pirktais e39 2.8 gāzi vidēji apēd 12l. rupji sakot tas ir 6 litri benzīna/DD uz 100km varētu pat konkurēt ar Fanu 

manam kādreizejam mx-6 uz www.spidola3.lvin plaksnes bija uzraksts, made in japan
atceros kad bija man mazda mx-6, tad viņai esot bijusi dvīņu māsa ford probe. un tas fords bija taisīts no mazdas, nevis otrādi.
VWfans rakstīja: Es nejaaju praatu, bet gribu buut informeets par piedaavaajumu.
bet priekš kam? es esmu novērojis, ka cilvēks iekapjot opelī, 90% gadijumos paliek taja cenu segmentā uz mūžu. ko tad sēdies visādos X3-X5, volvo un citos, ja labi zini ka nekad tādu nepirksi? tā ir kāda mazohisma pazīme? Kia slavināšana pa visu LV, īpaši Powerī
vispār spridzina
saki ka tava meriva labi kalpo? labi kalpo auto, kuram līdz 200tkm ir jamaina tikai bremzes un eļļu, nevis javer vaļā dzinējs. viedoklis tev ir kā sievietei, kas no tehnikas saprot 0, bet auto izvēlas pēc salona un skata. īstenībā žēl tevis 
nedēļu atpakaļ nopirku bembi. pamazām sāku saprast skaļos bembistu kliedzienus, ka pārējie auto ir sūds 
www.google.lv/...
,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1832&bih=468&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=8ThZT8zdLa2P4gSEscGWDw
lai atri piepūst mazo auto balonu, donora balonam ir jabūt lielākam un ar lielāku spiedienu. man liekas logiski.
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja: visa fiška ira apstāklī, ka jauna kija maksā 10 štukas un fans no tā cipara čurā biksēs, bet vecs audī štuku (un par to fano visi pārējie)
vienīgais mīnuss ir tāds, ka nekur pasaulē nav zavoda, kas ražo 20gadīgus aužus
Piekrist, sevišķi pēdējajam
atlon, vai ta Q jau ielās?
pat ja tā ir taisnība. tad lai dažās sekundēs iepūst pilnu auto balonu, tam pirmajam balonam vajag daudz, daudz vairāk par 250bar. tas ir vel trakāk.....
mājas kompresors pumpē visu nakti to auto, cik atceros. kādas vel pāris sekundes???? 250bar nevar būt nekas droš. spragst uz urrā 
ja grib ekonomiju, tad lpg nav konkurentu. cik noprotu doma saapaa ieriktēt metānu ir tikai dēļ santīmīlēšanas.
da nafig. man visi 3 auto ir uz lpg. problēmu ir apaļa 0. apkuri arī var palaist uz lpg, sūkni ar var nopirkt prieks auto pildīšanas. lpg lielos apmeros ir vel letāka neka tankā.
esiet reāli. metānu iekš auto labāk nevajag. 250bar baloni ir ka bumbas ar laika degli. metala sver tonnu, kompozīta maksā kosmosu
nelaimīgs cilvēks. pažēlojiet tak viņu.
msh rakstīja: Motormuzejs? Nu nezinu gan. Laikam pārāk prastās vietās dzīvoju/pa pārāk prastām ielām staigāju. Pamatā visādas pēdējos 15 gados ražotas grabažas ar nelielu četru katlu dīzeli vai vēl mazāku četru katlu benzīnu.
Tas ka reizēm izdodas ieraudzīt vai nu kādu krutu tačku [pa peterborough braukā viens lambo, vēl bija kaut kādas pāris eksotikas, ā, un V12 bentlija skaņa ir dievīga... ] vai arī kādu retro ir kas cits. Bet ne jau masveidā, ja nu vienīgi tev nejauši izdodas saskrieties ar kāda kluba izbraucienu
katru gadu braucu uz salu, uz 2 nedēļām pie radiem. dzivoju St.Albans. un cik ir braukts un staigāts, tad visur ir dafiga garšīgu auto. sakot no viņu pašu vecajiem MG un jagiem, beidzot ar eiropas veciem dranduletiem.
es atceros kautko par 36 saņiem. čoms arī toreiz izteica prognozes par 50, es viņu toreiz par duraku nosaucu 