Yetti rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Yetti rakstīja:
robchix rakstīja:...Peec uzstaadiishanas jaapasauc kaut kaads meistars kas nopresees trubas un to aparaatu uzpildiis ar freonu. Taas arii buus lielaakaas uzstaadiishanas izmaksas.
vai sen jau tirgo neuzpildītus aparātus?
un freons kā tāds, laikam ir "persona non grata" iekš EU...
tu tāds gudrs izklausies
pastāsti! kas ir FREONS
atfisies...
lv.wikipedia.org/...
isaak sakot, tas pats kas TOSOLS 

nafig tos parketus. un nafig jaunos autosus kur pats vairs nepiedalies braukshanas procesaa. aizved to ravu atpakalj pie dilera lai savaac, un pasaki ka esi viilies shajaa
dzhipaa
liekas ka krutaakie ir Daikin, tad panasonic, un tad pareejie. bet domaju ka nevajadzeetu iecikleeties uz brendu. protams nenemt noname, bet vinkaarshi izveleeties peec parametriem. skaljums decibelos, pushanas jauda, jeb piemerotiba platibai, dazhiem ir gaisa jonizetaji, nezinu vai vajag, bet nu japastudee. nu un dizains ariii nav mazsvariigs. shobriid tirguu daudz smuku aparatu, ar dizaineetiem
paneliem, nevis prasta balta kaste. vel krutiem modeliem jau paraadas areja gaisa piepluude pa mazu cauruli, kas manupraat ir cool
rudens68 rakstīja: Vēl pie šis pašas tēmas. Vajadzētu pamatīgus ,galvenais labi gaismu aizturošus aizkarus, žalūzijas vai kā pareizi sauc tos rulējamos, titi aptušošanas veidi u t t ( man pirmā rīta saule) .
ja negrib klasiskos aizskarus, tad njem kasetees, kas logaa iestradaajas. ir dazhadu dizainu kasetes, var atrast sev patiikamus. virtuvee nesen uzliku, ir ok. man gan patiik bez strikjiisha, ar atsperi ir taadas, ar roku paceljamas un nolaizhamas. padargi gan saliidzinoshi. uz vienu stiklu ap 35ls ar labu audumu.
rudens68 rakstīja: Dark_Side
Kaste dzīvoklī atkrīt ,jo liels troksnis .
Sinkais
Par elektrības vadiem ņemšu vērā
Kaste stāvēs uz balkona.
Vai pats uzstādīji to kondicionieri ?
Cik jau šur tur paintresējos uzstādīšana ap 140 Ls
manejo uzstadiju pats, ko konstrukcija atljaava. te tu tadu nenopirksi, un buus jasauc masters, kas atved trubas, labas trubas!
izloka taas, piesleedz, atsuknee gaisu no taam, un uzpilda peec tam. ara kastees jau no rupniicas ir shis tas iepildiits, bet parasti ar to nepietiek. un protams japaredz kanalizacija tai kastei. te izskanejushas runas par gaisa apmainju telpaas... tas nav tik aktuali, jaa, vienaa istabaa buus vesaak, bet visaa dzivoklii buus labaak tik un taa, jo gaiss buus sauss, jo tieshi mitrais gaiss un sviishana nomoka muus vasaraa.
jaskataas vai nebuss probleemu ar likumu ja uzliksi ara kasti uz fasaades. ja liek uz balkona, tad vel taa. un vel skaties uz paterejamo elektrisko jaudu, jo kaa jau parasti, elektriiba dzivokljos var teikts ka nav, vadu maz, un tie ir tievi, daudz shpana pa tiem nevar teceet
visslabaak braukt kkur pakalj uz arzemeem ja sanaak pa cel;jam. vacijaa vasaraa iekjeeru ljoti dargu, dizaineetu kondicionieri, ar atlaidi, no 500eur uz 175eur, plus vel tam bija tada shtelle ka jau uzpildiits freons, un bija tikai jasavieno trubas, un nebija japilda vairaak. un nekas japeerk, tiesa trubas bija tikai 5m garas. latvijaa tadu risinajumu nav, un liek parastus, par kuru piesleegshanu vel buus jamaksaa dazhi simti parasti.
ko jus gribat? parketnieku visco ir tikai paliigs, bet ne visiem tas paliidz, it iipashi dumiem vaditaajiem
ikdienaa lietoju kvatru, un priekshpiedzinu, un ar abiem var izbraukt iebkur. starpiiba tikai ka kvatra iet vienmeer un ar pirmo piegajienu, bet otrs shat tad japaripina atpakalj lai ieskrietos
VWfans rakstīja:
Bolzens rakstīja:
Slinkais rakstīja: vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..
Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".
Tikko pie 115 tūkst. km nobraukuma nomainīju trešo no četrām kvēlsvecēm. Pirmās divas mainītas pie 91 tūkst.km nobraukuma. Ceturtā kvēlsvece vēl darbojas. Kādi ir komentāri par to?
komentaars ir taads, ka stulbi tas viss. labaak buutu samainijushi toreiz visas 4 un par taam vareetu aizmirst
ierusejis speku regulators
Sretsked rakstīja: Es,laikam, esmu pareizais latvietis,jo sapratu uzreiz.
Tāpat ir skaidrs,ka ar mašīnām piebrauktu un uz trotuāriem ar kājām noblietētu sniegu tas pūslis paņemt nevar.
Pagājšgad ar kaimiņu to pārbaudījām.
bet pats redzeeju ka var. vinsh sagriesh to ledu sniegu miltos. pavisam leetie un mazie ir ar gumijas shneku, tas gan laikam nego nograuzt no celja nevar
jopcik. juutos kaa analfabeets. nu piedodiet 
ha ha. kad vienreiz sadushojaas un uzliek uz normala auto normalu iekaartu, nekad, nekad vair negribeesies diizeli
6 podiem tagad ir ap 500ls cenas.
silti iesaku www.heinrihs-gaze.lv/... 
Palaidniex rakstīja:
Gauss rakstīja:
Slinkais rakstīja: runajot par ziemu..
kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums
Der tikai svaigam, ne slapjam sniegam.
Ne pārāk slapjam ar der, der arī sērsnas (pat vairāku kārtu sērsnas) aizmešanai.
A pieblietēto sniegu jau neviens necels augšā...
kas ir seernas?
vai sapreseets sniegs? ir redzeets darbibaa jaudiigs taads vekjis ar hondas 13hp matoru. shams ar gardu muti eeda lielos sapreseetos gabalus, samala un puuta araa. tiesa gan tiem uz ko es skatos, visiem ir briga dzineeji, ap 5hp. ir ta kaa stipra veelem taadu iegadaat. ir kaadam lietoshanaa kas lidziigs...?
www.24.lv/...
www.24.lv/...
runajot par ziemu..
kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums 
WALA rakstīja:
Slinkais rakstīja: visco vajag izspoleshanu lai saslegtos abi tilti. a tikko ir izslideshana, tad jutami mazinaas vadamiiba, kas nav forshi tiiri kupenaam visco ir labaaks, jo iebkuraa gadijumaa grieziisies viens rats paklajaa un viens priekshaa. kameer torsenam var dabuut variantu kad griezhas tikai viens rats, un nekur nebraucam bet tik un taa, torsis ir mana izveele
Jā torsenam nav ne vaines, bet ja tu paņem teiksim Subaru AWD vai Celicu 4x4 - tu toč nesajutīsi atsķrību starp torsenu un šāmējo VC implementāciju. Šitiem tipa nospieda gāzi grīdā un sāc "vākt pakaļu", tas nav tā ka nospiedi gazi grīdā paspēji pateikt "bļ€d" un tikai tad jams saslēdzās.
bubars ir ok, tik man gruuti pienjemt shamaa spainiskumu, un totalu komforta trumumu
tiiri ziemas priekiem ja, ir labs.
WALA rakstīja:
Slinkais rakstīja:
visadi visco ir tiiri izbraushanai. smukam driftam un droshiibaj tomeer torsenam konkurentu nav
Vienīgā atšķirība šiem difiem ir konstruktīvi, dabā tu nemaz to nesajutīsi, precīzāk apmēram 99% cilvēku vispār atšķirību nesajutīs. Tad kad VC ir kā centra difs - tad mazliet ir nianses atmetoties un tur tiešām vidējam statiskajam autovadītājam drošāks būs torsens. Taču tos auto kuriem ir torsens vēl krietni nāksies pameklēt
visco vajag izspoleshanu lai saslegtos abi tilti. a tikko ir izslideshana, tad jutami mazinaas vadamiiba, kas nav forshi
tiiri kupenaam visco ir labaaks, jo iebkuraa gadijumaa grieziisies viens rats paklajaa un viens priekshaa. kameer torsenam var dabuut variantu kad griezhas tikai viens rats, un nekur nebraucam 

bet tik un taa, torsis ir mana izveele
volgo ir ok. bet merisi bus komfortablaaks. tiesa gan neieteiktu arii to. cik redzu apkaart, gljuki vien ir tiem C
WALA rakstīja:
Slinkais rakstīja: nemaz nezinaaju ka mazdas bulkai arii iespeejama puilnpiedzinja.. gan jau tik visco sajuugs, vai kas tur?
Visko sajūgs lai arī ir mazliet īpatnējs, bet šāda ziemā strādā vienkārši ideāli, un tikai modernais Haldexis spēj tam līdzināties !!! Tikai portams ar tadu auto na ko "raustīt čuru" ir tikai "jāmin" - ar prātu protams, bet jāmin.
visadi visco ir tiiri izbraushanai. smukam driftam un droshiibaj tomeer torsenam konkurentu nav
nemaz nezinaaju ka mazdas bulkai arii iespeejama puilnpiedzinja.. gan jau tik visco sajuugs, vai kas tur?
Pirmais rakstīja:
Slinkais rakstīja: quattro, un zaibis
kui.... sieva nupat zvanīja... esot norakusi kvatru pie mājas..... labi, ka pie mājas... jamā bija pa dienu rīgā.... tūlīt braukšu šūpot ārā....
shii ir mana pirmaa ziema ar Q, un vel nekur nesmu noracies, kaut gan provoceeju aktiivi. tiesa manam A200 91g. tas Q ir daudz labaks par jaunajiem audi, un virsuu jaunas niknas riepas. bet braukshana ir tirais sexx
laikam jau pierod ar gadiem
Gauss rakstīja:
rudens68 rakstīja: Iegādāts misiņa skrāpis
Labāk būtu nopircis būvmateriālu veikalā pašu krutāko, ņeržaveikas špahteļlāpstiņu.
garo, kas ir ap 50cm 
msh rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
ir autiņi kam nikas ,niuxja iekš klimas negriežas ,līdz nau sasniegta min sistēmas t
Ko var teikt, ģeniāla sistēma. Kam tāda nāk?
principaa visi klimati taa uzvedas. bet vienmeer var manuaali paspaidiit
rudens68 rakstīja:
Slinkais rakstīja:
rudens68 rakstīja: Pazvanīju Dimitrijam , saka minimums 250 LS
es nosaucu ciparu par pashu sigu, no neta, jo latvijaa tadu nevar nopirkt. steel mate 898G man abiem auto ir. stradaa ljoti ok. uz pults var redzeet cik salonaa temperatura. atshiiriibaa no sheit piedavaataam sigaam, steel mate ir ljoti kvalitatiivs produkts, par draudziigu cenu, cik nu 100ls var buut draudziigi dazi liek sigas arii pa 40ls ar visu darbu
Man auto ir ar starta pogu , un tas to lietu sadārdzina , viņa nosauktajos 250 , cik tur tīri signalizācija maksā ,cik darbs . Ir jau dzirdēts ,ka vienam otram autiņam detaļa maksā 15 Ls bet viņu tur kur vajag iedabūt vēl kādi 150 Ls
var redzeet ka nekada saprashana nav par taam lietaam
sigas nav prece konkretam auto, jebkuru var uzlikt jebkuram auto. cenas uzskruveetas tapeec, ka muzdienaas jau cilveeki jeedz no taam lietaam arvien mazaak, un shamiem iestaasta ka tur viss ir mega sarezhgiiti. nu nav tak tur nekaadas kosmosa tehnologijas. panjemot iebkuras sigas piesleeguma sheemu, arii vidusmeera cilveekam nebuus probleemas izprast darbiibu. sakaaa ar startu, var atshkirties tikai lidzeklji immo apieshanai, kaut gan tie arii ir standartizeeti un paris modulji der visiem auto.
Sretsked rakstīja:
Yetti rakstīja: nu nezinu, man liekas, ka signalizācija par 40.- Ls, naudas šķaidīšana... der tikai tantiņas un runčus baidīt...
Atkarīgs,kādiem mērķiem un kādam auto. Pilda tās pašas funkcijas ko tā par 100 ls.
taa nu gluzhi nav. man vecam sklerotikjim ir gruutiibas atcereeties vai esmu aizsledzis auto vai nee. sigas pults attaino situaciju. un ja naeizsleedz, shamaa vel pakliedz un vibree. uz ekrana radaas kada stavolkii ir auto. auto starts ir very cool maza beerna gadijumaa (kas visai driiz piedzims) nav jaaiet araa sildiit auto ja esam ciemos, veikalaa, slimnicaa. nav arii jasatraucas ka nedzirdeeshu ka mauro auto, veikala staavietaa, kad kaads nariks stiepj prom magji. jo pults bljauj ljoti skalji un labi vibree
darbiibas radiuss reali ir ap 500m. lielaas grutiibaas kad daudz mapatiigu shkershlju ir ap 200-300m, kas ir pietiekami pilsetaa. konkretas firmas sigas pultis ir aprikotas ar litija akjishiem, uzladeejas no piepiteeja, resurs 10gadi. tam visam pa virsu, izgatavoshanas kvalitate ir ljoti augsta. un viss ir uztaisiits augstaa liimenii.
jaa, shamaa dabuunama tikai ebay