Kaksis rakstīja: Nu jā, ja tev TAS ir tāds pats kā pirksts, tad tiešām tur nav ko salīdzināt...
tachu pasaki kko pa temu, vai tikai salidzinasim pirkstu shkergriezumu platiibu?
Kaksis rakstīja: Nu jā, ja tev TAS ir tāds pats kā pirksts, tad tiešām tur nav ko salīdzināt...
tachu pasaki kko pa temu, vai tikai salidzinasim pirkstu shkergriezumu platiibu?
nez kur te pirksi, nesalidzinam jau ar Gazeli. T&C nav ne vainas. vienkarsha miksta piekare, gazificejot ir letaaka braukshana nekaa ar VW dizel, kursh viena bridii saak prasiit naudu. amiiishu 3.8 ir nosaciiti muzhigs ar kjedi (500000km) dzinejaa, pats dzinejs kluss, un ertaka sedpozicija nekaa VW, kur ljoti augsts panelis un juties kaa autobusa vaditajs. T5 vilina tik ar dizainu, feinaaku salonu un bik saprotamakiem dzelzhiem. protams amiitim ir savi minusi, kaa bik letaaka plastmassa salonaa, garlaiciigs automats un nesportiskaka piekare, bet piedodiet, busu peerk atputai, nevis ralllijam.
T5 protams ir baudaams auto, bet to cena liek piedot visus T&C nedaudzos minusus un turpinaat priecaties par amerikani ![]()
Tēma: Mazda 626
taivanas buferi meedz buut shkiibi, nederees pie virsbuves, un arkartiigi trausli. un mekleejot lietotu, ir liela iespeeja dabuut savaa krasaa, un nebuus jakraso
Tēma: Mazda 626
nevajag kadam miglas lukturi no 626? uz MX6 arii der. shkiet vaditaja puse, iisti neatceros. pa djoshu atdoshu.
Tēma: SPS AUTO SIA
Sretsked rakstīja: Atbrauc, Slinkais, es tev parādīšu depo lukturus, abus, jaunus uz Audi. Atbrauc vakarā,kad tumšs.
un ko mees dariisim kad buus tumsh?
))) esmu redzejis depo lampas, vienu pat vienreiz nopirku, un peec pirmaa TA izmetu. tas bija miglas lukturis uz audi C4. smuks taads, no labiem materialiem, bet stara nebija nemaz, spideja kaa kabatas lukturis, uz visaam puseem, bet neko neapgaismoja.
Tēma: SPS AUTO SIA
depo ir ljti ok vienkarshajos ispildijumos kas nav ne par ko atbildiigi, kaa pagriezieni, pakaljas lampas. bet priekshas lukturus pirkt ir galiigi garam. ne spiid, ne kalpo
Tēma: Ar Gāzi (LPG) pa Eiropu.
lietuvaa pamainijaas likumi nesen. tagad ja darbinieku neredz, var liet pasham. pagashgada sakumaa tas bij strikti aizliegts
Tēma: Ar Gāzi (LPG) pa Eiropu.
polijaa kaa kur. dazhviet naak cilvis, dazhviet pasham japilda, gaze aiz katra koka tigojas. vacijaa lielaakaa daljaa tanku ir uzreiz abas pistoles, gan muusu gan vacu, bet labaak to adapteri iegadaat. vacijaa gan nav uz katra stuura, un ja baka maza, labaak lieku reizi pieliet klaat. cenu starpiiba ir DAUDZ lielaaka par musejo. parasti lpg arzemees maksaa 40-45% no benzina. nevis kaa pie mums 60% vislabaak sadabuut POI prieksh gazes tankiem ieksh Nafigatora, bet man ieksh iGO neizdevaas. tieku cauri taa taa pat.
lai arii savaa auto suni nelaizhu, tas siets ir laba lieta, visuali atdala salonu no grabazhnieka. labi izskatas arii
Tēma: Nelec Mondeo!
Chankaishi rakstīja: Vēl kādreiz vecam bembim līdzīga problēma bija dēļ slikta kontakta gaisa mērītāja štekerī. Pilnīgi iespējams, ka atkušņa dēļ kaut kādi vadu savienojumi mitri, atvieno, nosusini, sapūt pretmitruma aerosolu visos.
gandriiz visiem auto GMM nepiedalaas startaa
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja: kaa diez tas uuber mators zin ka svece nomira? meera patereeto straavu vai?
tu kurā gadsimtā dzīvo? SAAB ECU jau no 1998 gada izmanto aizdedzes sveces kompresijas mērīšanai. Bet tu brīnies, kā var zināt vai kvēlsvece mirusi... Kas tavuprāt ir vienkaršāk?
pastasti siikaak par to uber tehnologiju
Tēma: Rīga-Berlīne
Sretsked rakstīja:
Slinkais rakstīja: kaads zin no kurienes viniem taa apsestiiba ar tiem kropliem Polonez? dazhos miestos ar tadiem vien braukaa. purns viens, bet virsbuves kadas 4 vai 5
Tak ražoja tādas paši agrāk.
to tak zinu. tik interesanti vai pieprasijums bija bazeets uz patriotismu vai kadaas uber ipashibas piemiit tam klucim.
Tēma: Rīga-Berlīne
kaads zin no kurienes viniem taa apsestiiba ar tiem kropliem Polonez? dazhos miestos ar tadiem vien braukaa. purns viens, bet virsbuves kadas 4 vai 5
Tēma: Rīga-Berlīne
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja:
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.
Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt
uz taa banja bij 130. pa ziemeliem mauc tik cik saprats ljauj. tapeec tik maza shkirba. tiesa pa ziemeliem bik nervoza braukshana sanaak, bet interesanta gan. un ir iespeeja iekulties kadaa korkjii
Uz bāņa 130??? tad nah bānis? 150 ir mazākais, ko tur ir vērts braukt. +20 polijā tak nevienu policistu neinteresē
mans amerikanju brinums paliek nebaudaams pie 140, un saak eest ar divaam karoteem. atraak ar shamo par 130 nav veleshanaas braukt. nez, mani 130 tur bija optimali, visa plusma taa brauca. tik divas joslas tam baniitim
, ja stieptu atraak, buutu visslaik jamanevree.
Tēma: Rīga-Berlīne
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.
Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt
uz taa banja bij 130. pa ziemeliem mauc tik cik saprats ljauj. tapeec tik maza shkirba. tiesa pa ziemeliem bik nervoza braukshana sanaak, bet interesanta gan. un ir iespeeja iekulties kadaa korkjii
Tēma: Rīga-Berlīne
pagashnedeelj biju aizshavis liidz Berlinei Zsvetkus aplukot uz iepirkties. turp maucu pa ierasto, pa ziemeliem, celji forshi, likumaini, fures nav, interesanti braukt. palika tik interesanti ka sievas mate saaka manaami nevozeeet. atpakalj izdomaju tomeer pameginaat to bani. vienkarshi truli brauc pa lauku, 3 reizes jastaajas maksaat, un tad vel no warshavas apkaimes tagad jauns banja gabals uzbuvets uz suwalku pusi, kas nav kartee. teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.
kas jums tie par drundaletiem kuros jasalst pat ar visu papildu krasni... arii agraak domaju ka dizels nesilst. nesen nomainiju termostatu, atradu krajumos jaunu originalu, bet no benziina, un uz shamaa rakstiits ka veras uz 92 gradiem, kameer originals traktoram uz 87. traktors uzsilst ka prieks.
kaa diez tas uuber mators zin ka svece nomira? meera patereeto straavu vai?
andzha rakstīja: A6 C4 vari mainīt visu pēc kārtas, bet bez autonomkas salsi nost.
C4 klimati parasti nav pienaaciigi apkopti, un nestradaa korekti. ja viss ok. salonaa ir tashkenta
vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..
izdomaju.
vaig ieveest ziemas braukshanas atljaujas. kaa Berlinee teiksim izdot atljaujas centraa iebraukshanai uzliimes peec atgazeem. piemeeram zinjaas pasaka ka riit tur un tur buus taada un tada prognoze(stipri snieg, apledo, putenis), teiksim 3, tad auto kam logaa ir treshaa uzlime driigst piedaliities satiksmee tajaa rajonaa, parejiem PN. uzlimes pieshkjir ar neliela eksamena starpnieciibu ekstremalaa braukshana. ![]()
Sretsked rakstīja: Nezinu,kāpēc gan būtu jālielas par SWH sazvanīšanu. Fakts tāds bija, vesela čupa zvana un vaimanā par ceļa apstākļiem,izbraucu...nu nav nekas tamlīdzīgs...nu tad arī piezvanīju un savu redzejumu izteicu. Un kas ??
Nesapratu uzbraucienu. Šad tad zvanu gan ur Rīgas satiksmes centru par nedegošiem luksoforu signāliem, gan ceļa zīmēm pazudušām...
tu jau kaa taads Rigas sanitars
atbilde uz topika jautaienu ir JAA. 80% Latvijas autovaditaju ir truli. tas pieradaas gan vasaraa gan ziemaa.