Tev viņš vēl tikai ņaud? Manējais iemācījās attaisīt durvis un koda degunā un kāju pirkstos. Par to bija perfekts modinātājs.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Tev viņš vēl tikai ņaud? Manējais iemācījās attaisīt durvis un koda degunā un kāju pirkstos. Par to bija perfekts modinātājs.
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Ventspils koncertzāles direktors rīta radio intervijā teica ka nevakcinētie esot tie pēdējie dzīvei cilvēki. Nuja, ilgi vairs nedzīvos, ja vakcinēto plastmasas cilvēku nekļūs vairāk ![]()
Atradis ko salīdzināt - normālu 4-joslu ātro bāni ar mūsu pieblīvēto stabiņu audzētavu ![]()
Tēma: Par operatīvo līzingu
- Un to, kādēļ jāpērk dzīvokli, man vispār nav skaidrs. Vismaz ir +/- garantēta dzīves vieta gadījumam ja būvēt/pirkt māju nevari atļauties. Īre mūsdienās vienā otrā vietā tuvojas hipotekārā kredīta mēneša maksai. Ar atšķirību ka kredīta gadījumā jemtne ir tikai ar banku un beigās dzīvoklis paliek tev. No īrēta dzīvokļa, ja izīrētājam blusa iekodīs, tevi var izmest bez lieliem komentāriem. Radiniekam tā gandrīz iznāca. Viņš palika tajā dzīvoklī tikai tāpēc ka uznāca kovids un no Krievijas nākošie dzīvokļa ko viņš īrē pircēji pazuda zilajās tālēs.
Tēma: Par operatīvo līzingu
Tie simtos vērtie auto arī ir dažādi. Daži ir Ok, taču vairums der tikai tiem, kuriem pašiem ir laiks un vēlme gar tiem ķimerēties. Jo atbilstoši šo auto vecumam/nobraukumam/lietuviešu meistaru iesaistei/utt. lien ārā visādas kaites. Draudzenei bija tāda 10-gadīga Fiesta, kam apsildes ieslēgšana pēc īsa brīža izbeidzās un turpmāk to varēja ieslēgt un izslēgt tikai servisā. Pēc tam nobeidzās bremzes, pēc tam vēl kaut kas. Beigās viņa to lūzni pārdeva.
Interesanti, cik braucami būs elektroauto no SS-kas pa dažiem simtiem ![]()
Tēma: Par operatīvo līzingu
Es savus līzinga auto tā arī nobraucu līdz lupatām. Iepriekšējais vnk sarūsēja caurumos, tā bija mazda, tur nebija ko glābt. Pašreizējais iet jau 9-to gadu un izskatās ka ies vēl 3-4.
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
LOL. Hint - māsa kaķa zobu labošanai tur uz sitiena atstāja 300€. Citām lietām arī cenas ir apmēram tās pašas kā cilvēkiem. Tikai veselības apdrošināšans lopiņiem nav ;)
Tēma: Par operatīvo līzingu
Tā arī ir. Bonuss - tuvākajos gados parasti nav jāuztraucas par negaidītiem un dārgiem remontiem. Kasko apdrošināšanu gan ir ļoti ieteicams paņemt.
Jāsarunā dīls ar Angliju. Sūtām viņiem mūsu pašlaik liekos +8-10 grādus. Tikai jāatrod atbilstošs termoss.
Tēma: Par operatīvo līzingu
Oplīz vnk ir veids kā vai mainīt auto kā zābakus ar bankas uzcenojumu. Vai arī pagarināt līzingu vēlāk no oplīzes pārejot uz finansiālo un rezultātā visā termiņā mēnesī maksājot ciparu ko vari atļauties. Pats līdz šim esmu izmantojis otro variantu. Ir Ok, ja strādā darbā, ko finansu un slimību krīzes ne pārāk skar.
Progresīvi smaidot, uzsēdieties uz stabiņa. Varbūt iepatīkas.
Sadursmes lisapēdistiem ar sabiedriskā transporta gaidītājiem pieturās kur līdzīga konfigurācija jau notiek. Brīvības ielas Akadēmijas ielas krustojumā esošajā pieturā uz Alfas pusi nesen kaut kāda aizmigusi bremze uz divriteņa uzbrauca draudzenei. Tas nebūtu noticis ja veloceļam būtu vismaz sētiņa.
Ušakovs bija īstens "hozjaistveņņiku" kadrs, kurš nekautrējās piesegt visus savus mazos šoferu dēlus ierāvējus un vēl ar Šleseru kopā sulīgi palamāties tiešajā ēterā. Sovokiem tādi patīk, tāpēc Rīgā viņš tik ilgi tika pārvēlēts. Paristi ar progresīvajiem ir perversi alternatīvā versija tai pašai Saskaņai. Tāpēc arī stabiņi.
Tēma: Gobzems
Lai šī publika aizietu balsot, vajag kādu ļeņinu, kurš piesola iespēju iet ekspropriēt ekspropriēto bez sekām pašiem. Tādu te šobrīd nemana.
Pārtaisīt portālu uz modernu dzinēju tiešām derētu. Pie reizes novērst 502. kļūdu, sataisīt iespēju izlabot savu postu, pielikt neesošo iespēju noņemt nepareizi piespiestu plusu/mīnusu utt. Paredzu gan ka lielākā problēma būs nevis pats jaunais portāls, bet rakstu un komentāru ielādēšana no vecā portāla. Varētu tam uzlikt, taču vecie krabji apvainosies.
Izliekot publiski "izcilas autovadīšanas paraugus" ar visiem valsts numuriem vismaz nodrošinās, ka ieraugot viņus uz ceļa, citi no viņiem uzmanīsies. Jā, ostrakisms nav patīkama lieta, taču tad arī brauc kā cilvēks, nevis kā slima govs.
Tēma: Mazgāšana
Cik tagad maksā iztīrīt auto salonu (krēslus un apšuvumu) no gadu laikā uzkrātā kultūrslāņa?
Pie reizes izmetiet viltoto dokumentu tirgoni no foruma lentes. Atkal viens uzradies.
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
Mhm. Īpaši Vācijā, kur nupat veselu gāzes trubu no krieviem atvilka ![]()
Kuram te ir problēmas izbraukt no apļa. Ieslēdz labo pagriezienu (Anglijā kreiso), paskaties spogulī vai tajā pusē kur griezīsies, kāds jau nebrauc un griez sānis. Izskatās ka te dažiem ir problēma ar to pagriezienu un spoguļu lietu. Vai arī spoguļus vilks apēdis ![]()
Tēma: Elektromopēds
Elektrisks analogs tava kolēģa voņjānim
electrek.co/2021/05/20/this-mid-weight-chinese-electric-motorcycle-now-entering-europe-could-upturn-the-market/
Un līdz Rīgai arī tiks nedaudz ātrāk ![]()
Tēma: Elektromopēds
Tas mums večiem tā liekas. Nomainīsies pāris paaudzes un jaunpienācējiem liksies, ka čoperim kustībā jāizdveš minorīgs "īīīīīīīīīīīīī".