Jā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Labrīt! Nav naudas uzstādīšanai. Vai arī rīkotāji baterijām piešķirto pievākuši uz ofšoriem. Varbūt visiem pofig. Vai zeme pieder kādam kamieļu audzētājam, kurš visus bateriju licējus sūta dillēs. Vispār aizraksti viņiem un pajautā.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
90-tos gadus piedzīvojušai jaunatnei klasika būs rotveileri un pitbulterjeri.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Laikam vasaras braucēji pamodušies. Pagājušajā svētdienā uz Vidzemes šosejas, kur 2 joslas vienā virzienā, vairākas reizes braucot ar +/- 105 pēc spidometra, nācās gaidīt aiz šādiem pārīšiem, kuri viens otram blakus pa abām joslām ripina uz 100. Gan pirms gan pēc viņiem pa 100-300m brīva ceļa bez neviena braucēja. Nav žēl, ka viņi brauc mazliet lēnāk. Taču varētu cienīt arī pārējos un braukt viens aiz otra pa vienu joslu.
Gan jau esi pietiekami vecs lai atcerētos PSRS un meitas strādnieces padomju rūpniecībā un celtniecībā. Īpaši krievvalodīgajā sfērā. Vēl tagad nav atgājušas un 8. marts nepelnīti ir viens no topa svinamajiem datumiem.
Tas var būt arī riskanti, ja atsevišķi elementi izlādējoties līdz 0, aizauguši ar dendrītiem. Mēģinot tādus lādēt, būs "pffffffff" ar liesmojošiem specefektiem.
Somālietim labāk ir noņelt automātus un lupatas un salikt pa savannām saules baterijas ar akumulatoriem. Būs dubults efekts - gan elektrība pašiem gan kur lauvām slēpties no saules.
Tad jautājums vai ir jēga uzturēt novecojušu un smacīgu (visiem) enerģijas ieguves veidu tikai tāpēc ka kaut kur jāapmaksā kaudzīte čaļu ar lāpstām. Klāt gan pievienosies otrs jautājums - kur viņus likt? Acīmredzot pārprofilēt uz moderniem darba veidiem - kaut vai to pašu saules bateriju uzstādīšanu. Un tur gan valstij jānāk palīgā kaut vai ar iespēju apmaksāt pārkvalificēšanos.
Tēma: 110 km/h uz LV ceļiem
Kurā vietā viņi ar 105 brauc? Uz Vidzemes šosejas aka A2 110 atļauts tikai no pagrieziena uz Via Baltica līdz Sēnītei. Citur uz tā ceļa jau nekas nemainās.
Ietilpība līdz 600km no 1 uzlādes vieglajam auto jau tagad ir paceļama dzīvē. Tikai joprojām 2 neatrisinātas lietas: iespēja uzlādēties tiem, kuri nedzīvo privātmājās un auto cena, kas parastam braucējam nav paceļama.
Elejas ģeotermālie avoti? O jē, varbūt ražot elektrību uzreiz no Pokaiņu akmeņu ezotēriskā starojuma?
Oho, un kur viņi tās 3000 Dināras liks? (paskatieties vārda dienu sarakstā)
10 km/h gan būs pārspīlēts. Reāli gaisa pretestība sāk ietekmēt patēriņu no +/- 30 km/h uz augšu.
Kašķis starp divām sektām. Kur vienas sektas vadonis noliek otru, sakot ka viņa sekta nav īsteni pareizā. Un tas pats atpakaļ. Labi, ka viņiem nav ieroču. Karsto austrumnieku izpildījumā būtu arī smuka kaudzīte ar līķiem.
Bļaustīga alternatīvi apdāvināto grupa.
Vai arī iemācīt suņus kakināties un čurināties atejas podā ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu jau gan būs jāmaina. Nākamās nedēļas beigās sola pat +28.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.
Lasis... Jums tur ir parlaments vai kaut kāds jūras līcis?
Tas būs tas zārcinieks, kurš iAuto komentāros meklē klientus.
Kapitālisms un kartelis teorijā gan skaitās 2 dažādas lietas ![]()
Ko īsti viņas tur piedāvāja mācīties? Kā pareizi griezt galvas un klitorus?
Kaut kad jau uzcels. Taču mēs tad jau būsim tik veci, ka kaut kur braukt mūs vairs neinteresēs.
Tos fenhui magnētus nevis uz stūres, bet uz zipeles jākarina ![]()