Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 63 >

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Bezmaksas stāvvietas un A joslas - tie ir pagaidu bonusi "pionieriem" ar biezu naudas maku un privātmāju. Pēc tam E-auto procents sasniegs kaut kur trešdaļu no vieglo auto skaita, tas viss pazudīs. Plus nebrīnīšos par akcīzes nodokli elektrībai, jo skanošo ceļu remontam kaut kur dabūt vienalga vajadzēs.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Uzskati ka neatmaksāsies. Vismaz līdz brīdim, kamēr msh golfa izmēra elektroauto ar nobraukumu no vienas baterijas ziemā vismaz 450 km un 100+ kW ātro uzlādi cena nokritīs līdz 20 k€ un zemāk.

Tēma: Opel Astra J akumulatora nomaiņa.

Jep, sākumā notīri akumulatora klemmes un vadu spailes. Un pamēģini akumulatoru naktī izņemt un uzlādēt mājās. Ja pēc tam pēc īsa laika gļuks atkārtojas, meklē īso elektrosistēmā.

Tēma: Man šogad sasala -12 grādu logu šķidrums

Nezināmas izcelsmes smaržūdeņiem sasalšanas temperatūra mēdz būt augstāka par to kas uz kannas rakstīts. Taču ja -12 paredzētais sasalst pie -14, tad priecājies ka kannā nebija tikai krāsots ūdens. Minētā Volvo trubiņās visticamāk bija palicis vasaras šķidrums.

Tēma: Maigie franču zoologi

Spāņu ielu skrējiens ar vēršiem austrumu izpildījumā

Tēma: Maigie franču zoologi

Cerams ka tas neradīs diplomātisku konfliktu

Tēma: Maigie franču zoologi

Vnk dīvaini ka franču zoo personāls pat nesaprot ka vilkiem jāuztaisa pareiza sēta, kuru nevar sagrauzt un izrakt. Pieredzes apmaiņā Rīgas zoo būs tikai vīnu malkojuši. Vajadzēja taču saprast ar kādiem dzīvniekiem būs darīšana. Vai tad Francijā pat haskiju nav, kuri pie pirmās iespējas piesit pēdu? Vilki ir tas pats, tikai kubā un bez pretenzijām pažļembāt tos, kuri nāk ar viņiem iepazīties.

Tēma: Medības - padomi, ieteikumi un atziņas

Viņi paši viens otru noīsina. Vietās kur dzīvo vilki, koijotu praktiski nav. Jo vilki viņus apēd.

Tēma: Medības - padomi, ieteikumi un atziņas

Kam par godu pasākums? Vasarā vistas aplasa?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Jums "piespraustās" tēmas mājas lapas dzinējs neatbalsta?

Tēma: Par un ap reklāmu!

Pats televīziju skatos maz. Pēdējos gados nepārtinamās reklāmas pat Tet interaktīvajā televīzijā valsts kanālos tiešām bija pamatīgs murgs. Pēc "reklāmu amputēšanas" LTV1 šogad par to kas atlicis, vairs nav jāuztraucas. Tiesa neesmu pastāvīgs ex-LNT un TV3 skatītājs - tur murgi laikam joprojām turpinās.

Tēma: Par un ap reklāmu!

Maka limits ātri vien ierobežos tava vēdera izmēru. Jo pirkt delikateses un čipsus, ja pietiek tikai maizei un pienam, kaut kā vairs negribēsies. Zinu no pieredzes ;)

Tēma: Par un ap reklāmu!

Retārgetēšana ... kas tas par gimalajiešu lāci? Lūdzu skaidrojumu latviski.

Tēma: Gobzems

Vnk stulba kaza. Ja tiešām pirktu sev, uzliktu uz rokas un iepakojumu iebāztu apakšveļā

Tēma: Jauns sociālais tīkls ClubHouse, atsauksmes un iespaidi

Vajadzēs audio ierakstu, pieliks blakus diktofonu.

Tēma: Šogad forumam un portālam iAuto paliek 20 gadi! Dalies savās atmiņās :)

Pēc fotogrāfijām izskatās ka 2003. gads ir vienīgais kur braucienos arī meitenes piedalījušās.

Tēma: Šogad forumam un portālam iAuto paliek 20 gadi! Dalies savās atmiņās :)

Foruma jautājumos labajā pusē kaut kāda džuse meklē vīriešus. Varbūt piesakies :P

Tēma: Šogad forumam un portālam iAuto paliek 20 gadi! Dalies savās atmiņās :)

Par sabiedrības spoguli precīzi 4rati ir rallija forums. iAuto raksta arī par visu citu ar auto saistīto.

Tēma: Šogad forumam un portālam iAuto paliek 20 gadi! Dalies savās atmiņās :)

Tagad darba vietās par iAuto komentāriem darba laikā no darba datora var gadīties saņemt uzaicinājumu rakstīt uz baltas lapas :P Arī par brīvo laiku bakstīties forumos taisnība. Šobrīd visvairāk komentē pensijā aizgājušie. Un tie, kuriem ģimene un darbs vēl nav uz kules uzminuši.

Tēma: Esmu vecais iAuto foruma lietotājs, kā man atjaunot savu pieeju? Raksti uz iAuto at iAuto

Stāsta ka Facebook drīz aizgājušo skaits pārsniegšot dzīvo lietotāju skaitu. Pie reizes pielieciet statistiku, cik no zināmajiem iAuto biedriem vairs nav šaisaulē.

Tēma: Esmu vecais iAuto foruma lietotājs, kā man atjaunot savu pieeju? Raksti uz iAuto at iAuto

Bamu derētu. Viņu tiešām bija interesanti lasīt. Varbūt tramvaju pasaulē arī uzradies kas jauns? Ūdeņraža tramvaji ar ogļu tenderi piemēram :P

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad jau redzēs ko viņam tur iepotēja. Dabūs reizi mēnesī vīlēt nost ragus.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Zem bļodiņas nogriezt būs vienkāršāk un lētāk.

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

WALA rakstīja: Aiz maskas dibenu/vēderu nenoslēpsi :D

Tiem, kuriem mute aiz vecuma čokurā sarāvusies, ar masku pietiek

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Mhm. ieliektam... pēc satikšanās ar čoma kulaku, kad šis zaudēja "autosacīkstēs".

< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 63 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti