Bezmaksas stāvvietas un A joslas - tie ir pagaidu bonusi "pionieriem" ar biezu naudas maku un privātmāju. Pēc tam E-auto procents sasniegs kaut kur trešdaļu no vieglo auto skaita, tas viss pazudīs. Plus nebrīnīšos par akcīzes nodokli elektrībai, jo skanošo ceļu remontam kaut kur dabūt vienalga vajadzēs.
Uzskati ka neatmaksāsies. Vismaz līdz brīdim, kamēr msh golfa izmēra elektroauto ar nobraukumu no vienas baterijas ziemā vismaz 450 km un 100+ kW ātro uzlādi cena nokritīs līdz 20 k€ un zemāk.
Jep, sākumā notīri akumulatora klemmes un vadu spailes. Un pamēģini akumulatoru naktī izņemt un uzlādēt mājās. Ja pēc tam pēc īsa laika gļuks atkārtojas, meklē īso elektrosistēmā.
Nezināmas izcelsmes smaržūdeņiem sasalšanas temperatūra mēdz būt augstāka par to kas uz kannas rakstīts. Taču ja -12 paredzētais sasalst pie -14, tad priecājies ka kannā nebija tikai krāsots ūdens.
Minētā Volvo trubiņās visticamāk bija palicis vasaras šķidrums.
Spāņu ielu skrējiens ar vēršiem austrumu izpildījumā 
Cerams ka tas neradīs diplomātisku konfliktu 
Vnk dīvaini ka franču zoo personāls pat nesaprot ka vilkiem jāuztaisa pareiza sēta, kuru nevar sagrauzt un izrakt. Pieredzes apmaiņā Rīgas zoo būs tikai vīnu malkojuši. Vajadzēja taču saprast ar kādiem dzīvniekiem būs darīšana. Vai tad Francijā pat haskiju nav, kuri pie pirmās iespējas piesit pēdu? Vilki ir tas pats, tikai kubā un bez pretenzijām pažļembāt tos, kuri nāk ar viņiem iepazīties.
Viņi paši viens otru noīsina. Vietās kur dzīvo vilki, koijotu praktiski nav. Jo vilki viņus apēd.
Kam par godu pasākums? Vasarā vistas aplasa?
Jums "piespraustās" tēmas mājas lapas dzinējs neatbalsta?
Pats televīziju skatos maz. Pēdējos gados nepārtinamās reklāmas pat Tet interaktīvajā televīzijā valsts kanālos tiešām bija pamatīgs murgs. Pēc "reklāmu amputēšanas" LTV1 šogad par to kas atlicis, vairs nav jāuztraucas. Tiesa neesmu pastāvīgs ex-LNT un TV3 skatītājs - tur murgi laikam joprojām turpinās.
Maka limits ātri vien ierobežos tava vēdera izmēru. Jo pirkt delikateses un čipsus, ja pietiek tikai maizei un pienam, kaut kā vairs negribēsies. Zinu no pieredzes ;)
Retārgetēšana ... kas tas par gimalajiešu lāci? Lūdzu skaidrojumu latviski.
Vnk stulba kaza. Ja tiešām pirktu sev, uzliktu uz rokas un iepakojumu iebāztu apakšveļā 
Vajadzēs audio ierakstu, pieliks blakus diktofonu.
Pēc fotogrāfijām izskatās ka 2003. gads ir vienīgais kur braucienos arī meitenes piedalījušās.
Foruma jautājumos labajā pusē kaut kāda džuse meklē vīriešus. Varbūt piesakies :P
Par sabiedrības spoguli precīzi
4rati ir rallija forums. iAuto raksta arī par visu citu ar auto saistīto.
Tagad darba vietās par iAuto komentāriem darba laikā no darba datora var gadīties saņemt uzaicinājumu rakstīt uz baltas lapas :P Arī par brīvo laiku bakstīties forumos taisnība. Šobrīd visvairāk komentē pensijā aizgājušie. Un tie, kuriem ģimene un darbs vēl nav uz kules uzminuši.
Stāsta ka Facebook drīz aizgājušo skaits pārsniegšot dzīvo lietotāju skaitu. Pie reizes pielieciet statistiku, cik no zināmajiem iAuto biedriem vairs nav šaisaulē.
Bamu derētu. Viņu tiešām bija interesanti lasīt. Varbūt tramvaju pasaulē arī uzradies kas jauns? Ūdeņraža tramvaji ar ogļu tenderi piemēram :P
Tad jau redzēs ko viņam tur iepotēja. Dabūs reizi mēnesī vīlēt nost ragus.
Zem bļodiņas nogriezt būs vienkāršāk un lētāk.
WALA rakstīja: Aiz maskas dibenu/vēderu nenoslēpsi :D
Tiem, kuriem mute aiz vecuma čokurā sarāvusies, ar masku pietiek 
Mhm. ieliektam... pēc satikšanās ar čoma kulaku, kad šis zaudēja "autosacīkstēs".