Paneļa pagaismojums ar gabarītiem savienots lielākoties tikai par 2000. gadu jaunākiem auto modeļiem. Līdz tam bija visādi. Piemēram "vojādžerim" paneļa apgaismojums ir atdalīts no gabarītiem un atrodas uz vienas "ripas" ar salona apgaismojumu.
Ne par to runa. Kretinē, ka nomainoties komentāru ciparam vienīgie jaunie posti ir no 18+ "provaideriem". Pie dažiem rakstiem šamie ir vienīgie postētāji
Vai nu iAuto filtru rakstītāji atkal guļ vai ir nespējīgi vismaz norādīt, kur atrodas tie, kuriem jāsalauž rokas.
Ieteikums ieviest 18+ sadaļu, kurā ļaut postēt Emmai, jaunajam censonim L︎︎e︎︎e︎︎Xi︆ u.tml. gariņiem. Lai smērējas tur, nevis parastajos komentāros.
To jau kādus 8 gadus dara ne tikai VAG.
Tas viss ir taisnība, taču pilsētā ar elektrisko auto ar ripināšanos neko daudz nesataupīsi. Pie sakanās gaismas vienalga jāapstājas. Neregulējamos krustojumos vai no sētas iebraucot ielās ar dzīvu satiksmi, tāpat būs jāmin grīdā (vēl jo vairāk ja jāgriežas pa kreisi). Ja pārāk vilksies, būs "neērti". Pārbaudīts, pārdesmit reizes braucot ar Fiqsy zojamobīli. Lai cik lēni nevilktos, beigās tāpat bija telemetrijas soda punkti.
Tikai kāda jēga no šī auto ar mazāku bateriju?
Noņem drošības jostu, attaisa durvis, ieliek atpakaļgaitā un izliekusies skatoties uz atpakaļu, vnk iemin grīdā. Auto ātrumā atsitas pret auto aizmugurē, tante nenoturas un izkrīt, kājas uz visām pusēm un pēc atsitiena atpakaļ ripojošais vāģis pārbrauc šai pār kāju. Izklausās neticami? Kā redz, pilnībā iespējams.
Interesanti, cik CSN punktus viņa pirms pašsakropļošanas pārkāpa? Izskatās ka praktisko braukšanas nodarbību tieši visādās šaurās un neērtās vietās mums diemžēl nepieciešams vairāk kā vidēji citur.
Vakardien un šorīt portāls negāja vispār ar nginx kļūdu par gariem cepumiem.
Emmai jauns aliass - L︎︎e︎︎e︎︎Xi︆. Ielieciet šo seksa filtrā un komentāru tīrīšanā.
Par sabiedrisko transportu kā korķa taisītāju piekrītu. Arī vakar ap 15:30 braucu pa čakeni centra virzienā. Sākumā iesprūdu aiz trolejbusa pie Matīsa ielas. Apgraucu to un tālāk uz centra pusi korķa nebija vispār. No centra puses gan bija stāvgrūdām pilns, taču gandrīz tikai sabiedriskais transports un mazie veikalu smagie. Parasto vieglo auto tur bija gaužām maz. Kopējais iespaids par korķa iemeslu bija "kabatu" trūkums pieturās garajiem trolejbusiem. Kā pirmais trolejbuss apstājas pieturā, tā visi aiz viņa braucošie stāv, jo nevar apbraukt. Čakenē kopā ar velotransformāciju tiešām bija jātaisa abas joslas vienā virzienā ārā no centra.
Bildes photobox-ā vairs nav.
Par ASV automīļiem un moto klubu publiku Freidam būtu daudz ko stāstīt. Tur ir pilns ar vannabe mačo, kuriem gribas lai viņu tērauda kumeļš vibrē un ieskrienas un drrrrrrrrr un tad ir laime pilnībā. Elektroauto tikai ieskrienas, bet nav tā drrrrrr. Ir iiiiiii, kas automoto čaļu izpratnē piederas Sci-Fi publikai, kurus autoveči klusībā uzskata par gejiem.
Jā, protams, visur vainīgi mistiskie amīši. Lībiju sajāja Sarkozī, kurš no Kadafi bija aizņēmies naudu. Ir varianti - atdot parādu vai nomočīt savu kreditoru. Mazais kverplis izvēlējās otro variantu, sajāja Lībiju un padarīja dzīvi interesantu visai Rietumeiropai.
Ar Pūces aiziešanu no ministra jautājums, kas notiks ar reģionālo reformu. Atkal no skapja izlīdīs ZZS un viņu radi un draugi esošajās pašvaldībās, kuriem tagad krēsli deg.
iAuto rakstīja: Nav sanācis tā, īsti nav ko sūtīt IT. Vajag vairāk info
Jopcik! Šodien 502 lec laukā pie katra otrā komentāra iepostēšanas (Chrome, Win10). Tiesa, pašlaik strādāju mājās. Varbūt jūsu serverim VPN nepatīk?
Drīzāk būtu saspēruši pa bumbām vietējiem jauno projektu attīstītājiem, kuri nespēj savās jaunuzceltajās mājās dzīvokļiem pieprojektēt mantu istabeli. Vai arī par mantu telpu prasa mēneša nomu pa ciparu ar 3 nullēm.
Tā turpinot testēt, pēc gada varēs pasūtīt jaunu bateriju 
Tad jau dzīvošana privātmājā ar dalīto el. tarifu vismaz "degvielas" dēļ "atmaksājas". Pilna bāka līdzīgam A6 (laikam) gredzenu pavēlniekam maksātu 7-8x vairāk.
Labi. Manā izpratnē šaurākas riepas ar augstākiem bortiem ziemu pārcietīs labāk. Bedres (ledus un asfaltā izveidojušās) augstajam bortam kaitē mazāk. Šaurākai riepai mazāks risks ka riepa pārvērtīsies par slēpi. Protams, nevajag pārspīlēt. Savulaik 323 mazdai ar 195/55 R15 riepām ziemā liku 195/65 R15.
Runājot par izmaksām, kopā ar elektroauto uznācienu jārēķinās ka arī vidējais statistiskais riepu diametrs pieaugs. Un kopā ar to arī vidējās statistiskās riepu maiņas izmaksas.
Vairs nav taisnība. Jau pēdējo +/- 10 gadu degvielas auto ar iešprici ergonomiski ir vienkārši atlaist gāzes pedāli, neatlaižot sajūgu. Ar izspiestu sajūgu motors turpinās tērēt degvielu.
Šai tēmai īstais apzīmējums būtu "kāpēc būtu jāpērk auto ar tādu riepu izmēru, kuru nav iespējams samaksāt ".
Cena ir par augstu. Vēl jo vairāk vidējam auto pircējam mūsu pusē. Ir gan tā ka ID.3 pagaidām ir vienīgais hečbeku grupas aizstājējs šeit, kas nav pārāk mazs un nav arī par lielu braukšanai pa mūsu pilsētu ielām. Kas tiešām elektroauto pusē trūkst - auto parastā golfa vai focus vai kas nu vēl tajā izmērā ietilpst, ar bagāžas nodalījumu, kur var ielikt vairāk par 2 koferiem un 400 vai mazliet vairāk km nobraucamo attālumu ziemā no 1 uzlādes cenā līdz 25 k€. Zvaniņus un bumbiņas HUD un autopilota izskatā nevajag. Izskatās ka VW tādu uztaisīt pat vairs nevarēs, jo pazaudēs seju 
Drīzāk no spējas mācīties. Netrūkst arī savulaik labās un dārgās skolās sūtītu "kapitālistu", kuri šodien uzskata, ka ir pasaules naba un pārējie - vergi un slaucamas govis.
Izsludināt meklēšanā. Un kaut vai uz robežas pagriezt atpakaļ un formāli ietupināt uz dažām diennaktīm. Pēc tam piespriest 100 k€ naudas sodu katram. Par stulbumu un vuārismu.
Un jēga Koreiko bija no tiem miljoniem? Cik sapratu, tā arī nosprāga, guļot uz naudas čupas. Ja NKVD viņu ātrāk neapraka kaut kur.
650 rakstīja: Izskatās, ka aviokompānijas šonedēļ nopietni gatavojas otrajam reisu atcelšanas vilnim.Kuri knapi un mazā procentā,bet tomēr bija daļēji atjaunojušies.Preču sūtīšanas entuziasti var gatavoties kārtējajam kurjerpastu sponsorēšanas vilnim.Tiem pļaujaslaiks ir un būs vienmēr.
Un beigsies ar lēto avioreisu iznīkšanu. Cerams, ka vismaz dārgajos atgriezīsies pietiekami lielas atstarpes starp krēslu rindām un bezmaksas pusdienas.