Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 63 >

Tēma: Renault ZOE elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

5. elementa dublis #2. Nācās brīvdienās atstāt auto servisā. Palika dažas lietas, kur bez braukšanas nekā. Zoja nāks palīgā.... aha. Jau esmu mācīts ar $$$ - paātrināties nevar, palēnināties nevar, pagriezties nevar, ātri braukt nevar, neko nevar. Taču jāpacieš, jo uz priekšu jātiek un kovids apkārt. Vienīgā tuvumā ar kājām sasniedzamā zoja trāpījās ar safistu bremžu pedāli, kuru jau nospiežot par trešdaļu, deguns ieliekas stūrē. Kā izdevās nesasitoties tikt ārā no ielas malas, kur zoja īstā Parīzes bamperis-bamperis stilā bija ielikta starp busu un XC90, pat nepateikšu. "Bonusus" par ātru braukšanu negribējās, tāpēc puse no laika tika veltīta, skatoties uz ātruma limitu panelī. Kas ir ar šo auto braukuši, sapratīs. Vai tas uzlaboja satiksmes drošību, šaubos. Otrajā braucienā apnika skatīties un ieslēdzu kruīzu uz 50. Atklājās, ka kruīzu var saslēgt ar ātruma limitu panelī. It kā noderīgi... līdz Melnsila ielas krustojumā zoja pēkšņi bremzē uz 30. Aiz manis braucošie par to bija ļoti "priecīgi". Atslēdzu kruīzu - līdz mājām nav tālu, gan jau iztikšu. Trolejbusam Vīlipa ielas pieturā garām nebraucu, jo tad jāmin grīdā. Aiz sevis savācu 8 auto, pāris pīpināja, taču lai... Pie Dzirciema ielas krustojuma, kur atkal skola pretīm botāniskajam dāzam, taču oficiālas 30 limita zīmes nav, brēc, ka jābrauc ar 30. Meh, lai telemetristi iet pupās. Kopā "bonusos" salasīju 2 straujas bremzēšanas, 2 straujas paātrināšanās un 1 ātro pagriezienu. Diez kā citādi lai korķī nogriežas pa kreisi, ja no kreisās puses jau tuvojas braucēju kolonna un aiz manis stāv padsmit auto (krustojums ar garu korķi no Jaunmoku ielas uz Liepājas ielu ap 15:00). Manuprāt gan auto telemetrijas programmētājiem gan ceļa zīmju licējiem vispirms būtu jāsakārto sava saimniecība, nevis jāpadara klientus par kretīniem. Par bremzēm piezvanīju Fiqsy suportam. Varbūt "bremzēšanas bonusus" atlaidīs.

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Laba kaņepe gadījusies. Vai vecs alus.

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

No lietotiem EV parādīsies jēga, ja tāda auto baterijas kapacitāte būs saglabājusies vismaz 80% līmenī un spēs novilkt tos pašus 350-400 km ar vienu uzlādi ziemā ar ieslēgtu apsildi. Citādi tiešām ir tā kā tu saki.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

iAuto rakstīja: Kur? Kad izlec? Man tā nav

Man arī izlec. Visbiežāk, ja atver uzreiz vairākus rakstus katru savā tabā, tad vismaz vienā vai divos no fonā stāvošajiem būs. Chrome, Linux un Windows.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Conqueror rakstīja: čaviņa krotow, nu kam negadās izmuldēties. ko es tur uzrakstīju tādu par dienvidu tiltu? jau sen aizmirsies

Bija ļoti sakarīgs komentārs par Dienvidu tiltu un satiksmes organizāciju Rīgā vispār. Nesen arī meklēju, taču nevaru atrast. Varbūt portāla autori var palīdzēt atrast.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Ieteikums automātiski bloķēt visus komentārus, kuros autors izteicis vārdu "latvānija" (+ locījumi). Vēl var pārsūtīt VDD ar ieteikumu attiecīgo personu deportēt ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Bugatti diezin vai ir tā daļa par kur VAG uztraucas, tas bija tikai veids kā pacelt kopējo VAG prestižu, kuru paši pēc tam ar dīzeļgeitu safisa ka maz neliekas ... P.S. lūk ja VAG notirgotu Bentley vai Porsche akciju daļu, tas par kaut ko liecinātu ( ticamāk ka par problēmām) ... P.P.S. Ja gadījumā nezināji tad vienā brīdī bija situācija kad Porsche gandrīz pārpirka VAG (aka ieguva kontrolpaketi), bet kaut ko safisās meistarībā un iznāca tieši pretēji VAG ieguva lauvas tiesu Porsche. Tādēļ tehnoloģijas šo marku starpā īsti labi "neceļo" !

Kuru tas vispār rausta, kam pārdots "zīmols" auto, ar kuru vienkāršais mirstīgais nekad nebrauks. Lai viņi tur paši, savstarpēji krustojoties, sapūst.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ja tikai mersis šo konceptu palaidīs ražošanā. Kas dzīvē vnk nenotiek.

Tēma: Pilsēta cilvēkiem. Kā uzlabot vidi un infrastruktūru pilsētā?

Vispirms no centra tā kā būtu jāaizvāc tranzīts. Tie, kuriem tur vispār nevajag, taču kuri ir spiesti caur centru braukt, jo citur nav kur. Savulaik bija paredzēts Ziemeļu šķērsojums, kas no centra aizvāktu tranzītu no Jūrmalas puses, Imantas, Iļģuciema un Zolitūdes. Neuzcēla taču, jo zelta tilta projekts Maskavas pusē trekno gadu un Kremļalaižu konjuntūrai bija tuvāks. Tā kā būtu jāpabeidz. Pēc tam no centra tiešām jāaizvāc lielāko daļu valsts iestāžu un vietas, kur brauc biznesa dēļ. Ministrijas vispār jāizsēdina pa lielākajām Latvijas pilsētām, lai silda ekonomiku tur. Sakari tagad ir gana labi un kovids pierādīja, ka ikdienā visiem sēdēt čupā nemaz nevajag.

Tēma: Pilsēta cilvēkiem. Kā uzlabot vidi un infrastruktūru pilsētā?

Latvijas realitātē tas drīzāk būs liels neapdzīvots rajons, kur naktī nekas nenotiek. Un "balto mukšana" ir dabisks process, kad iedzīvotājiem ar augstākiem sadzīves un kultūras standartiem blakus iemitina lumpenus un pļēgurus. Kuram gribas, lai viņam pietaisa trepes, apķēpā sienas un cauru nakti aiz sienas bļaustās. Ādas krāsai tur nav nozīme pēc būtības, bet indivīda mentalitātei un augšanas specifikai gan. Sovoka laikā tā bija realitāte arī pie mums un zināmas "valsts politikas" dēļ no divkājainiem lopiņiem bija grūtāk izvairīties. Šobrīd ienākumu un klimata specifikas dēļ mums vēl ir paveicies, jo ES iebraucošie lopiņi pie mums negrib. Tiesa, tie no pagātnes lielākoties arī nekur nav aizbraukuši.

Tēma: Pilsēta cilvēkiem. Kā uzlabot vidi un infrastruktūru pilsētā?

Izvākt kāreiz nav problēma. Neticu ka "attīstītāji" laistu garām iespēju sabūvēt "biznesa centrus" nomalēs, pierīgā un kādreizējos sovoka industriālajos plačos. Jautājums tikai par samērīgu telpu īres cenu. Cita lieta - ko pēc tam ielikt brīvajā vietā. RZF ir tas gadījums kad kādreizējais pieprasījums biznesa uzplaukuma laikā 90-jos, kad privātais auto vēl bija salīdzinoši retajam, tagad atkožas ar stāvvietu neesamību. Tagad viņiem tiešām derētu pārvākties kādā ar auto vieglāk pieejamā vietā. Kaut vai uz Ganību Dambi, kur brīvas vietas ir uivaicik.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

KO? Kurzemes prospektu krustojumā ar Slokas ielu Babītes virzienā par 1 joslu pataisījuši? Paldies par brīdinājumu. Autoru šai parodijai pašu jāuzsēdina uz kāda no tiem tiem stabiņiem - tas taču ir pilnīgs piiiiiiii. Mja, Babītes "Veloceliņa" būvētājiem būs bijusi haltūra.

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

Valsts viņam garantē sabiedrisko transportu pa paša līdzekļiem. Un ja nedzīvo kur brauc sabiedriskais, lai pārvācas uz vietu, kur brauc. Pa paša līdzekļiem. Kaut kā tā.

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

Šo gan gribu redzēt. Komplektā ar nepaceltu nodokli elektrībai.

Tēma: iAuto tiešraides intervijas par auto, satiksmes drošību un ...

Skeptiķi lai iet paši runāt Timrota raidījumā un pastāsta, kā vajag. Citādi komentāros lieli un gudri, taču dzīvē kā Gobzems.

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

Nu pag, ja nu viņam/ai ir radi laukos, mīļākā/ais piepilsētā un bērni jāved hvz kur? Vēl kaut kāds hobijs, pavazāties apkārt pa valsti bez sabiedriskā transporta gaidīšanas utt. Visādi ir. Cita lieta, ka tad nav jādzīvo centrā. Ja līdz elektroauto cenas kritienam braucējiem palīdzēs migrēt kaut vai ar subsīdijām vai izdevīgākiem noteikumiem bankās, DUS-i paši sabužināsies uz lādētāju būvi. Nupat taču izrādījās, ka BP esot arī viens no lielākajiem vēja ģeneratoru parku īpašniekiem Anglijā.

Tēma: Renault ZOE elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Bolt dara to pašu. Sūta pastus ar atlaidēm, neskatoties uz to ka ārā līst un auksts. Pastāsti kam par godu 20% bonuss. Mūsu satiksmē tas šķiet kaut kas nereāls.

Tēma: Slepeklis riepas

Slepeklis jāmeklē tur kur slēpes tirgo.

Tēma: Gobzems

Tiktoks ir sekta pats par sevi.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Kas ir želeja?

Tēma: Gobzems

Dīvaini, ka viņu kāds vispār vēl atceras.

Tēma: Renault ZOE elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Par to dabūsi banu uz mūžu.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Pēc būtības neesmu cilvēknīdējs. Taču dažiem no tevis minētajiem ieteiktu pārsēsties trolejbusā uz visiem laikiem. Citādi viņi reiz mani vai kādu citu uz ceļa, apdzenot nepārskatāmā līkumā vai līdzīgi izpildoties, nositīs.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

VWfans rakstīja: Iznāk, ka par 2009.gada Audi-A6 3.0 TDI būs jāmaksā 536 eiro.

Un? Kāds te var paskaidrot, kāpēc lai mūsu pusē, izņemot driftēšanu pa rajonu un/vai uz pusešiem kratošā zīmulīša uzspodrināšanai tādu vajadzētu? Kam pietiek naudas premium klases auto, nopirks jaunu A6.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Nu re, jurčiki un saškas vairs nevarēs no fāterlandes atdzīt nobrauktus premium klases šrotus driftošanai pa ciemu un rajonu. Lai brauc ar tēva Dacia. Vai iet mācīties un tad pelna vairāk. Un nesākiet te nest par tautas aplaupīšanu. Mums nav jāosta kontrabasa soļaras smirdekļi un jākrāj plaušās kvēpi.

< 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 63 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti