Man šāds joks sanāca, pirmoreiz esot Prāgā. Vecpilsēta biezā miglā un smukais skats uz no labā krasta uz Hradu un Vita katedrāli čušš.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Man šāds joks sanāca, pirmoreiz esot Prāgā. Vecpilsēta biezā miglā un smukais skats uz no labā krasta uz Hradu un Vita katedrāli čušš.
Aizvāciet vienreiz to zārku reklamētāju. Ar banu, fiziski, vienalga.. Jau apriebies trakāk par emmu.
Tas jau notiek. Pagājušajā gadā uz Polijas bāņa Baltkrievijas virzienā no Vācijas naski ripoja autovedēji ar mazlietotiem Audi un VW dīzeļiem. Jautājums, cik ilgi to tā varēs ![]()
Zilo minoritāšu pārstāvji un metroseskuāļi arī brauc ar auto. Pēc spama stila izskatās ka šie ir tie paši zārku spameri.
Zoja ir tipisks pilsētas auto. Sanāca apskatīt - ar 2 bērniem aizmugurē un līdz ņemamajām mantām uz laukiem aizbraukt nevaru - aizmugurē vnk vietas nepietiek. Ja zoja ar citiem tādiem pašiem parametriem būtu vismaz Golf vai Focus izmērā, būtu cita runa.
Taču igauņiem ir arī pareizi ātrgaitas ceļi.
Tēma: BMW praidistiem
Nu re, BMW arī aplipis ar Teslas slimību kursors.lv/2020/07/02/bmw-sedeklu-apsilde-stradas-3-menesus-gada-jeb-viss-klust-abonejams/
Jā, kristāldzidro vēlams ņemt iekšā tīru. Piemaisījumi nākamajā dienā nelabi uzvedas.
Jauki - sākumā zem kapota skudras, pēc tam kaķi. Gaidām boa čūskas un leopardus.
Jā, starp 1999. un 2007. ražotās mazdas pēc 4-5 gadiem puva nost acīmredzami. Jaunajiem modeļiem it kā esot saveduši kārtībā cinkošanu un krāsošanu un solās ka nu vairs tā nerūsēšot. Cerēsim ka tā.
Ar PVN būs visi 40Keiro, tā ka nekā lēta tur nav. Un komplektā ar ļoti nīkulīgu nobraukumu no 1 uzlādes... lai uztaisa kaut ko labāku. Un lai beidz liet par ekoloģiju - vienkārši par vēlu attapušies, kad konkurenti pie bateriju ražotājiem jau aizsituši visas ražojamās baterijas pāris gadiem uz priekšu.
Kāpēc, ja jau mašīnu lietoja viens īpašnieks? Tu taču pie mums arī lietošanā esošu mašīnu katru gadu nepārreģistrē.
Ir tāda lieta. Taču drīz viņiem atkal atļaus ar tuktukiem smirdināties un kalni pazudīs uz nākamajiem 50 gadiem.
Cik tad te ir tādu makgaiveru kā tu ![]()
Mani 2 centi: 1) Uztaisiet mobilo versiju. Arī es iAuto bieži lasu telefonā. 2) Salabojiet komentāru filtru. Emma un viņas aliasi jau piegriezušies. Būtu kaut pupus iepostējušas, citādi GTFO. Vismaz pārceliet viņas uz baneriem. 3) Atļauja labot komentāru autoram. Gramatikas kļūdas gadās un reizēm tiek pamanītas tikai pēc dienas/divām.
Tad jūs tomēr atzīstiet, ka iAuto ir pārvērties par intīmpakalpojumu sniegšanas vietu (Emma un "draudzenes").
Conqueror rakstīja: Drīzāk vajag ielikt teksta garuma ierobežojumu kā tviterī, daži te nemāk īsi un kodolīgi izlikt savu domu, vairums mūsdienās nelasa garus domrakstus ar 1000 un vairāk zīmēm pie kam pašizdomātā pupiņvalodā lai automāts neņemtu ārā rupjības un slengu
Saskaiti zīmes savos pēdējā pusgada komentāros
Starp citu tur bija reālas pērles (par Dienvidu tiltu u.tml.), kurām būtu vieta arī lielajās avīzēs.
Pietiks ar "skaistiem" ceļa u.tml. nodokļiem individuālajiem braucējiem ar degvielas auto, ko vienkāršais mirstīgais nepavilks. Un par atbalstu pārejai uz elektroauto variet necerēt. Budžetā tam naudas nebūs, tāpat kā mediķu algām.
Kad sapņo, aizver acis. Realitātē pēc dažiem gadiem individuālajiem braucējiem aizliegs braukt ar dedzināmo degvielu pavisam. Būs elektriskie auto, ko vienkāršais mirstīgais, kurš šodien brauc ar 10+ gadīgu vāģi, nevarēs atļauties. Uz savām ārpilsētas mājām, kur autobusu aizvāca jau pirms 20 gadiem, varēsiet skriet ar kājām.
Tu to sarkasmam vai nopietni? Mums nevajag vēl vienu banānu dalīšanu.
Izklausās pēc tālo austrumu kapeiksipējiem, kuri veciem no Japānas atvestiem auto maina stūri uz kreiso pusi. Īpašnieks maz varēja paskaidrot, kāda X dēļ bendzīnnieku uz dīzeli pārtaisījis? Tur jau ir ko ņemties plus jāliek stiprinākumi, jo motors smagāks.
imzz rakstīja: Es reddit izlasīju interesantu diskusiju, kurā kāds pusķīnietis, kurš dzimis Eiropā un pilnībā eiropeizējies, bija apciemojis drauga, ķīnieša ģimeni Ķīnā. Tur saslimis ar kaut ko, un drauga tēvs speciāli devies uz dzīvnieku tirgu, nopircis suņa gaļu, un pagatavojus viņam sautējumu, lai viņš ātrāk izveseļotos. Viņš rakstīja, ka daudziem ķīniešiem ir uzskati, ka ēdot visādu eksotiku, suņus, civetkaķus, čūskas, sikspārņus viņi uzlabos savu imūnsistēmu, kļūs stiprāki un veselāki. Tāpēc nav jābrīnās, ka visādas zarazas izceļas tieši Ķīnā.
Ķīnieši masā joprojām ir saglabājuši laucinieka domāšanu un sovjetisko nihilismu attieksmē pret sevi un citiem (paldies, Mao). Pilsētnieki Ķīnā ir krietnā mazākumā. Un daudzi esošie pilsētnieki ir nesenie laucinieki, kas nav atmetuši vecos tikumus (arī Rīgā varam novērot ko līdzīgu). Visādu mēslu ēšana un ignorance attiecībā pret personisko higiēnu nav retums. Tie, kas to dara, bieži pat neaizdomājās, ko viņi dara un kādas tam var būt sekas. Ja ir interese un pusstunda laika, zemāk ir video, kurā Ķīnā ilgi nodzīvojis cilvēks par šo tēmu sakarīgi stāsta un rāda. Par nemājlopu ēšanu, higiēnas problēmām utt. www.youtube.com/watch?v=rbHxeOQA1Mc