Joprojām viss pa tukšo....
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu, nezināju, kā ātrumā pateikt. Bākā pie sēdekļa bukte varbūt arī būtu korektāk.
Pagaidām nekāda info. Te vēl rajonā pie CSDD Hondu Transalp vakar aizstiepa, pārgriežot drāšu žogu.
Poliči arī jau teica, nu nekas jau iepriecinošs, bet, ja pats atrododat, lai padodot ziņu. Psc.
Kaspars
Atvainojos, satraukumā neieliku.