tagad vēl arī Redbusi parādījušies
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Lukturu lēcas
lukturī netīrumi nav,vienkārši lēcas vairs nav tik dzidras kad pirku autiņu,kā nekā 7 gadi jau pagājuši.
noteikti nodziest vai arī paliek degot bet tumšāki
Nu gan tu vari dzīt zosis,30 fotoradari???Esmu braucis uz Tocksfors,Sundsvalla,Östersund un pat uz Norvēģijas salu Traena bet 30 fotoradarus pa ceļam neesmu saskaitījis!Šitās pasakas Tu vari bērnudārzā stāstīt!Un zviedri neliek zīmes aplami!
Tas bija mans viedoklis.Viņa braukšanas līmenis tāds pats kā Krievijas autobraucējiem kas braukā pa mūsu ceļiem un neievēro Latvijas CSN!Savā valstī braukā kā gribi kaut uz diviem riteņiem bet ja esi ciemos tad uzvedies pieklājīgi!
Latvija laikam ir vienīgā valsts kur ķieģelim pieliek papildzīmi.
viss labāk man patīk ķieģelis pie privātīpašumiem bet paši brauc zem viņa,vāks
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Daudzus gadus atpakaļ Sarkandaugavā,tramvajs Nr.9 braucot no Aldara uz Centru nenogriezās no Sarkandaugavas ielas uz Tilta ielu bet šķērsoja to un iebrauca saimniecības preču veikalā.
Tēma: Auto piedziņas veidi
Tā jau ir gaumes lieta,vienam patīk priekšpiedziņa citam klasiskā!Pilnpiedziņa priekš manis ir ekstra ko es nevaru atļauties.
Sašutis Tu esi bet atbildēt nevari,bēdīgi.Varbūt tādos gadījumus labāk nepievērst tam uzmanību?
Tēma: logu svīšana
logi arī mēdz svīst kad viņi ir netīri un kondiška strādā kad āra gaisa temperatūra nav zemēka par +2
čomam bija līdzīga problēma bet ar audi,cik atceros no viņa stāstītā tad tur nevar tā darīties-velku arā bāžu atpakaļ!tagad meklē gudru elektriķi
man nav darīšana ar to bet arī neticu šitām pasakām,izklausās pēc puišeļa muldēšanas!izlasīju visus komentārus,mans nečakarētos ar motoru maiņu bet pirktu citu auto un par fordu nekad neko pozitīvu neesmu dzirdējis!tad jau labāk braukt ar 20 gadu vecu audi vai wv kura dzinēji ir uzticami.