Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 100 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tēma: VW sharan 2016 logu svīšana.

Ja nemaldos tad kondiška strādā līdz +2 grādiem,zemāka temperatūrā diemžēl viņa nestrādā!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es nesaprotu par ko tu runā!Kur tu redzēji tankus?Gribu aizbraukt paskatīties,koordinates lūdzu.

Tēma: Volvo V70 dzinēji

WALA rakstīja: Atkarīgs ko uzskata par problēmām, ir bijuši pie rokas tādi, ka panelī "kā jaungada eglīte", bet citādi ļoti OK braucams ... Ja motors negrab un "nezvana", tad palielam var gadiem braukt un par visu "poh"

Zini,man pēc benzīnieka viņš vienmēr liekas skaļš,nevaru pierast pie dīzeļa.Toties degvielas ekonomija,tas ir pisec,viņam laikam garšo gaiss.Ziemā pa pilsētu vidējais patēriņš 4,6l.Autiņam bāka kaut kādi 47 litri,50 token nav.Vasarā ar bāku varu nobraukt 1200 km,ja es brauktu tikai pa šoseju tad visi 1400 km,ziema 1000 ar kapeikam,viena bāka mēnesim.Atradu infu par manu auto internetā,auto pašmasa bez vadītāja 1070 kg,laikam no folijas ražots. Runājot par Jaungada eglīti,es tādu esmu redzējis Škoda Octavia 2008 gada,tāpēc nepiesieniet to citronam.

Tēma: Volvo V70 dzinēji

darklight rakstīja: Neņem ezi galvā, viņš ir debīls. Izskatās, ka te nevienam nav bijušas nekādas problēmas ar Volvo dzinējiem, tāpēc nevienam nav īsti ko teikt. Es ņemtu jaudīgāko, bet nu tie ir mani putni... P.S. Ezis nav debīls vienmēr, bet brīvdienās noteikti, jo brīvdienās viņš ir pālī.

Varbūt es esmu pālī bet lūžņus nepērku,kaut gan kādam citam 2014.gads arī skaitās lūznis.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nato tanki?Kādi vēl ir tanki?

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

imzz rakstīja: Feja Kurmja vietā. Visbiežāk aizsērējošā mājas kanalizācijas sistēma ir virtuves izlietnes līkums jeb sifons. Ja negrib bakstīties, vēl trakāk, jaukt laukā un tīrīt vai arī izmantot kodīgos Kurmja tipa līdzekļus, tad mums visiem pie rokas ir saudzīgais tauku šķīdinātājs Fairy. Metode sekojoša: ielej Fairy izlietnē, bet daudz, 150 ml apm. lai aiztek uz līkumu un tur paliek. Pēc 10 min aiztaisa izlietni ar aizbāzni, piepilda ar karsto ūdeni, izrauj aizbāzni un aizskalo Fairy un taukus. Neesmu pats to izdomājis, tas ir no Youtube, bet es to pārbaudīju praksē, kad bija vajadzība, un varu teikt, ka strādā.

Vispār kurmis un visi pārējie analogi taisa vēl lielākus sūdus,līkums iztīrās bet tālāk trubā tas kristalizējās.Vispār Fairy arī nav nekas labs bet par kurmi labāks.Labākais protams ir baktērijas. Par Fairy runājot.Es arī traukus mazgāju,agrāk biežāk to darīju jo mazāk dzēru,tagad iniciatīvu pārņēma sieva jo esmu katru dienu pipelē. Kad es mazgāju tad paņemu lielu bļodu,sataisu fairy ūdeni un visu traukus nomazgāju,tad izleju bļodu un visu traukus skaloju,manā laikā izlietne strādā perfekti. Sievas tehnoloģija,paņem švammi,uzpilina uz viņas Fairy i mazgā un vienlaicīgi skalo.Kamēr es dzeru mans dzird kā viņa pisās ar izlietni jo ir aizsērējusi,ņem to gumija pumpi un pumpē bet pie manis nenāk sūdzēdzēties kad ūdens neiet prom.Noteikti pati saprot kāpēc tā bet mazgāšanas paradumu nemaina,kaut gan viņa ir redzējusi kā es mazgāju.Par jeb kādu sīkumu mani sauc palīga tikai ne par virtuves izlietni.Viņas māte tāda pate,var redzēt pēc glāzēm ko mēs pagājušās brīvdienās dzērām un viņai arī izlietne aizaugusi ar visu jauno kanalizāciju. Pēc vienas manas mazgāšanas aiz sievas izlietne sāk atjēgties,žēl kad tikai uz vienu dienu.

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

lynx85 rakstīja: Litri 1, līmenis 1. Reģistrācija tajā pašā dienā kad iedirsts komentārs. Komentārā saite uz reklamējamo bodi. Un tomēr atrodās lohi, kas uzķerās.

Es tik nesaprotu kur iedirsts?

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

lynx85 rakstīja: Polikarbonātu nevēlos. Tur būs problēmas ar putnu knābājumiem un sūnu iekšpusē. Plēve tādā ziņā stipri prastāka un tādēļ pateicīgāka. Man koka karkass. Pašam savs mežs un paštaisīts lentzāģis. Hobijs, vienvārdsakot. Lētāk būtu nopirkt gatavu

Tjošas siltumnīcai(arkveida) jau kādi 5 gadi,ne putni ko nodarījuši ne sūna iekšpusē.Arī esmu redzējis sūnu polikorbonātā bet tas ir izteikt horizontālām nojumēm,vējš visādus sūdus sapūš iekšā.Vispār galiem ir speciāls profils bet kāpēc viņš jāpērk ja var nopist feniņus un pēc tam sūdzēties par sūnu.Pišana neattiecas tieši uz tevi bet visumā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kur var palasīt par to tiesas procesu Tukumā?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Conqueror rakstīja: "Ļoti specifiska un īpaša grupa savā rīcība" – tā Valsts policija (VP) sauc autovadītājus, kas pie stūres sēžas smagā alkohola reibumā. Pērn veiktajā pētījumā par dzērājšoferiem policija secināja, ka lielākā daļa šo cilvēku par braukšanu reibumā jau ir sodīti iepriekš, daļa pie stūres nedrīkst braukt vispār. Ir arī tādi, kuri autovadītāja apliecību nekad nav ieguvuši.

WV un Audi īpašnieki ir lielākie dzērāji.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Piedod bet tas ir kolhozs un tas nav tavs teksts.Es teiktu zems attīstības līmenis!Mans nav diez ko augsts bet tādu figņu nevienam nepasniegtu.

Tēma: A4 2009. gada aizdedzes atslēga

Anāls

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Nopietni??? Tas ir pisec,tas tak lūznis.

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Es jau domāju kad tādu vairs neražo mūsu gadsimtā,mans kasjaks,mans atvainojas!Kurš gads padomā?

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Kurā gadsimtā ražoja v70?

Tēma: A4 2009. gada aizdedzes atslēga

Tā ir vācu spaiņu problēma ar aizdedzes atslēgu.Radinieks izjutu uz savas ādas,tikai Youtube viņam palīdzēja.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tikai un vienīgi gāzbetons,visu no šī materiāla,nekādas vates.Re,jeņķi pēc 20 gadiem maina vates siltinājumu jo viņa nosēžas un visādi parazīti viņā lieliski dzīvo.Logiem jābūt no koka.

Tēma: Gāze auto

Ovens01 28.12.2021 20:40 Litri: 105, Līmenis: 1 Reģ.: 23.10.2020 To jau izdarīju bet tāpat nav asuma uz gāzes lēnu paātrinās! Uz benzīna viss ok Nebeidzama tēma.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

Noskrotēju metāla diskus,nokrāsoja man darbā ar divkomponentu krāsu,uzmontēju ziemenes,pēc 3 mēnešiem rūsa lien cauri krāsai.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

insekc rakstīja: Nav info par degušo auto. Benzīns/dīzelis? Ieptiekšējā vēsture? Ir bijuši 2 Voyageri. Ar elektrosistēmu viss kārtībā. Ērts auto, tikai ir 2 problēmas. Liels nodoklis un rūsa labi ēd.

Rūsa ēd visus auto.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Viņas tak ir katru dienu,nu labi,šodien ir vairāk,tev tak jāsaprot kad nemākuļi ar katru gadu ir vairāk.Diemžēl mazāk nebūs,būs ar katru gadu vairāk.Būs jāsamierinās lai cik tas nebūtu grūti.

Tēma: Audi Q4 e-tron elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2022

Es atvainojos,priekškam elektro autiņam vajadzīga radiātora redele,tai skaitā viņa mulāža?

Tēma: Citroën C3 Aircross tests, atsauksmes un iespaidi 2022

8 litri???jo ma jo,ēdelīgs.Būtu 1.6 hdi 8V,pa pilsētu būtu 5 litri jo manam Cactusam tāds cipars.

< 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti