Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 100 >

Tēma: Mūkusalas krastmalas pārbūve: Kā vērtējat darbu kvalitāti?

Kas vainas bija vecajai promenādei,nu tur bija sirpis ar āmuru,ja tas nepatīk tad to simbolu varēju amputēt un viss.Staļina laikā būvēja uz mūžu,čuguns un granīts,tagad pat betonu nemāk iejaukt,zirgam jāsmejās.Un tās dzeltenās trepes,vispār vāks visam.

Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)

Idiotiem vajag.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Olimpiskā komiteja diskvalificē ukraiņu skeletonistu Heraskeviču par nevēlēšanos mainīt piemiņas ķiveri

Vakar pa radio klausījos kad viņam par to nekas nebūs,re kā,dabūja iekšās,sāk jau apnikt tās svētās govis.

 

Tēma: Risinājumi gaisa kvalitātes uzlabošanai

Es pirms gada iegādājos Boneco w200,2 vienā,gaisa mitrinātājs un putekļu filtrs,esmu apmierināts ar viņa darbu.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Mums darbā kolēģis paņēma operatīvajā Dacia Spring,bēda virs -15,logi no iekšpuses aizsalst,fēns netiek galā,pietiek tikai vienam logam,vai tikai vējstikls,vai divi priekšējie sānu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

imzz rakstīja:

Jāatzīstas, mani pārsteidza ziņa, ka "kuļibini Latvijā uz pašvaldību pasūtījuma taisa skolu elektrobusus.

Vērtējot pārmetumus par to, ka atsevišķi iepirktie autobusi bija būvēti, saliekot kopā detaļas no dažādiem modeļiem, VARAM pārstāvis skaidroja, ka šajā situācijā pašvaldības acīmredzot ir redzēja iespēju, kā izmantot vietējo uzņēmēju piedāvājumu. ; Daļai jauno elektroautobusu bijuši būtiski kvalitātes trūkumi jau to piegādes brīdī, tiem esot konstatēta rūsa, plaisas griestu apšuvumā, kā arī nespēja nodrošināt atbilstošu siltumu autobusa salonā. Deviņi no 12 piegādātajiem mikroautobusiem ir uzbūvēti, apvienojot divas kravas mikroautobusu bāzes.

www.tvnet.lv/8414541/vk-elektroautobusi-iegadati-nelietderigi-varam-norada-uz-specifiskam-prasibam

Valsts kontroles mājaslapā apskatījos bildes,tos busus laikam taisījuši džamšudi.

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Tas tiesa,neko viņi nepirks un nekāda sakara ar nojātiem dīzeļiem.Tas ir tas pats kā nobraukt vecās ziemenes vasarā jeb decembrī uzlikt ziemenes,atrāk nevar jo nodils.

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Mans dīzelis tik pat labi pielec kā vasarā,es teiktu uz pus apgrieziena.Kopš ziemassvētkiem tikai pa Rīgu,no rīta 30 km pēc darba 9 km un sestdienā Rīga-Rīgas apvedceļš-Rīga pa Ķekavas apvedceļu(autostrāde)lai trubas iztīrās un salons izžūst.Pa Rīgu viņš ar maniem km pienācīgi neuzsilst,aizmugurējie logi vienmēr aizsvīduši.

Degviela:Neste pro 

Motoreļļa:0w30

Aķis:Auto Starts,šogad piektā ziema

Savu artaviņu krājkasē elektrības taupīšanā dod Osram H7 LED spuldzes kuru patēriņš ir 16 w,divas spuldzes mazāk patērē kā viena halogēnā,priekšējie gabarīti led dienas gaitas lukturi,aizmugurējī gabarīti un numura apgaismojums w5w spuldzes.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bet tas ir nopietni,man tuvs radinieks kuram īpašuma ir dīzelis arī to pašu apgalvoja.Kad sāku viņam iebilst teica ka esmu duraks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

"Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties?"

Pižarnieks Kristaps Kalpāns saka kad dīzeļi ir karstāki par benzīna auto.Kādi būs komentāri?

Tēma: MŪZIKA

Viņu vispār kāds klausās?Man pietika ar šo murgu.

Tēma: MŪZIKA

Mūsu policija nākotnē

Tēma: Ielas pa kuram labāk nebraukt

Rīgā,pa Skaistkalnes ielu,posmā starp Bauskas un Mūkusalas ielu.Iesaku izvēlēties Antenas ielu,patīkamāka braukšana.

Tēma: Valstis ar visvairāk arestiem par komentāriem internetā

Mārim banu vajag par liekām tēmām.

Tēma: Kāpēc cilvēkiem nepatīk mobilo operators Bite? Aicina boikotēt!

nordic rakstīja:

Man Bite patīk. Agrāk bija LMT, mainot dzīves vietu LMT signāls lēkāja sarp torņiem, operātora izsauktais meistars noplātīja rokas un ieteica mainīt operātoru. Tā jau 14 gadus ar Biti. Pāris reizes ceļoties cenām mēģināts pāriets profilaksei pie cita, bet vienmēr Bite ar super piedāvājumu patur pie sevis. Arī tagad, saņemot pastu ar negaidīto paaugstinājumu, tika aiziets uz Bites salonu un 2euro opcija tika atteikta.

Agrāk bija LMT,tad izdomāju ietaupīt un pārgāju uz Biti,viss bija labi līdz brīdim kad sāku apceļot Latvijas nostūrus.Košrags,man ar Biti jāsēž arā kamēr pārējie ar LMT mājā,labi,pārdzīvoju.Braucu no Rīgas uz Priekuļiem,skan interneta radio,pirms Siguldas,aerodium,apklust un Amatas tilts uz Pleskavenes.Labi,sūds ar viņu.Man neierobežotais tarifs un vecēkai meitai,man atlaide meitai nē,zvana BIte un piedāvā Go3,atbildu ka neinteresē bet vajag atlaidi meitas numuram,nekā.Paiet laiks atkal zvana un atkal Go3,atlaidi vajag,par to mēs neatbildam jums jāzvana citiem.Nezvanīju,aizgāju uz LMT,tagad Rīga-Priekuļi bez pārrāvumiem un LV pakaļā zona un internets.Tak zvanīja pirms aiziešanas,solīja tarifu bezlimita visiem numuriem par 9 eur.Esmu principiāls,kad prasīju tad nelikāties ne zinis bet tagad jūsu vilciens ir aizgājis,pie pakaļas cik tas man maksā,man vajag stabilu internetu telefonā.

Tāpat ar mājas internetu,bija TET,tad uzradās Baltcom ar labu piedāvajumu,pārgāju,pirmais pusgads viss ok un tad sākās avārijas.Vecākai meitai mācības attālināti,internets nav.Nu ko jāiet atpakaļ pie TET,tagad viss štokos,jā,maksā dārgāk kā konkurentiem toties stabils internets un tas pats galvenais.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tak varbūt tas ir bļāviens, vienkārši viņam bija slinkums rakstīt pilnu vārdu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus rakstīja:

Bļ… KĀ to var dabūt gatavu?!

 

shorturl.at/sNhFx

5 reizes noskatījos bet tā arī nesapratu kā viņš to dabūja gatavu,varbūt pa driftēt gribēja,fig viņ zin 

Tēma: LED lentas, par un ap LED lentām. Atsauksmes gan RGB, balltas un RGBIC

RGBIC 10 eur 15 metri Temu.

Tēma: Dīzeļu nenovēršamās beigas

Tā arī nesapratu tavu domgraudu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Un kādi auto pārsvarā,runā ka mazlitrāžas un nobuktētas,tas tiesa?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

0pis rakstīja:

Pretīmbraucēji arī apmierināti?

Domāju ka jā,nekas jau nav mainījies kā tikai vairāk gaismas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

O,būs jāpamēģina atvērt durvis ar braucošu auto virs 20 km/h jo tad viņas aizslēdzās.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki kungi.Nomainīju tuvām gaismām spuldzes no halogēnām uz led,redzamības pieaugums ap 50%,esmu apmierināts.Ja kas viņām ir eiropas standarts.Tas prieks izmaksāja 130 eur.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šodien izmēģināju Pro Bro,godīgi esmu pārsteigts par rezultātu cik pirms tam bija netīrs auto.Protams nav ideāli bet slikti arī nav un galvenais ātri.

Tēma: MŪZIKA

Lasot tavu komentāru rodas sajūta kad tev šodien ir tas pats kas man vakar.

< 1 2 3 4 5 6 7 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti