Gluži mans stāsts,teica ka sulo kloķenes blīvslēgs kārbas pusē,noņēma kārbu bet tur viss sauss,toties sajūgs gāja uz beigām,tā kā padarītais darbs nenāca par skādi.
Pat padomju laikos kad nebija halogēnās spuldzes stāvot izslēdza tuvās,ķem boļe diennakts tumšajā laikā pa izgaismotām ielām arī varēja braukt bez tuvajām.
Man bija gribēšana uzprasīt tam klaunam kur ir tāds serviss kur par pusstudu prasa 200 eur bet kaut kā noslinkoju rakstīt.Varbūt iet runa Bentley servisu kur gumija maksā 50 eur,mans nezin kādi tur izcenojumi.Kāpēc klauns?Tāpēc kad mūld pa desmit mēmiem.
Nav ko klusumā braukt,vajag rādžiņu klausīties.Mans arī braucot klausās bet kad biju servisā tad mani informāja kad viens bremžu cilindrs ķīlē.Nākamajā dienā neieslēdzu rādžiņu,token,kaut kas beržas bet pēc laika pazūd.