Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 100 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GB12 rakstīja: 2014. gada?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GB12.Ir kaktusam Adblue bet atsevišķs šķidrums kvēpiniekam gan nav.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu,nu,nāpšļiem.Uz 110 patēriņš ap 4l.Tagad viela pārdomām,dzinējs 1.6l,100 zs,auto pašmasa bez vadītāja 1070 kg.

Tēma: Volvo v50 raustās

Toms132 rakstīja: Eļļa nesen mainīta , turbīna arī pirms 19k ,sprauslām itkā viss ok- vismaz tā kompis rādija

"sprauslām itkā viss ok" Biku ierēcu.Kā tas ir-it kā viss ok? Klauni

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kompots rakstīja: Pafilozofējot uzdošu šādu jautājumu: Ja Jums būtu iespēja iegādāties pilnīgi jebkādu auto par jebkādu summu (auto izmaksas sedz onkulis no Amerikas) ražotus līdz kādam 2014. gadam, tikai turpmākās izmaksas jāsedz pašiem (remonti, degviela, nodokļi u.t.t.) un to nevar pārdot turpmākos, teiksim, 5 gadus un pašam jābraukā- vienalga cik regulāra braukāšana. Kādu auto un kāpēc izvēlētos?

Sveiki! Pirms 2 gadiem pavasarī iegādājos 2014.gada auto,6500 eur,dīzelis.Ceļa nodoklis 12 eur,Pilsētā patēriņš 5l,šoseja 3,5l.Vēl neko neesmu labojis,tikai eļļa un filtri,meloju,jaunus klučus uzliku.Vienīgi auto skan kā tukša bundža jo nav nekādas skaņas izolācijas.Pirms tam man bija benzīna auto,mēnesī man degvielai vajadzēja ap 140 eur(pilsēta70%,šoseja30%),tagad 90.Nepārdzīvošu ja nosprāgs DPF,ielikšu jaunu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja: Sāku skaļi smieties par trešo punktu 😂Rūpes par ekoloģiju? Nu tad pietiks pirkt jaunas mašīnas, jau kādiem 20 gadiem uz priekšu esi tās sapircis - ja jau rūpes par ekoloģiju.

Sveiki!Arī ierēcu par trešo punktu.

Tēma: Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Kā tie pārlieku kārtīgie braucēji var mani smīdināt,gandrīz katru dienu manas mājas pagalmā.Iebraukšana kaut kas līdzīgs kā T veida krusojumā,abi gali ciet,tikai viena iebrauktuve kā arī izbrauktuve.Karoče,vista(sieviete),ar Citroen c1,viņai vajag kreisajā pusē noparkoties,tātad pagalmā jāiebrauc veicot labo pagriezienu un atmuguriski norparkoties.Ka tik ne tā,taisa kreiso😄 un brivajā vietā(4 metri)notiek apgriešanās pretējā virzienā un tad noparkojās par divām vietām.😂

Tēma: Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Mans nonāca pie tāda secinājuma,labāk es uztaisu 50 km apli nekā stāvu korķi,esmu no Rīgas braucis uz Priekuļiem caur Mālpili,bet es braucu ne stāvu jeb mīcos uz vietas,slidinu sajūgu.

Tēma: Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Nav tā kam svarīgi ir ietaupīt naudiņu,vienkārši kaktus ir ellīgi ekonomisks,bez maz vai brauc uz gaisu.Bet tagad pa nopietno,jā,agrāk(kad viņi tur salika luksaforus man neatceras)apvedceļš bija reāls laika ietaupītājs,tagad es tur vairs nebraucu,tiešām,caur Rīgu ātrāk.

Tēma: Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Sveiki! No rīta palasīju šo tēmu.Mans brauc ar 95(uz spidometra,+5 km/h pie atļautā ātruma),nenāk sodi.Viens te sāk runāt par itāļiem,tad vajag kaut kādu progu kas rēķina kaut ko,jūs nopietni,esiet gatavi sev pist prātu lai ietupītu pus minūti savas dzīves?Un vispār velkoties aiz bānīša(80 km/h) var ietaupīt soļķi,2-2,5 litri uz sotaka.😇

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki! Cik gara tēma izveidojās pēc mana posta par eļļas iegādi,interesanti bija palasīt.DPF jūs pieminējāt bet Stop-Start aizmirsāt,tas arī ir noteicošais manas eļļas specifikācijā.

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

iciks rakstīja: Klau, neliec šitādus video. Video a la "unboxing item" ļoti krīt uz nerviem. Ja vēlies, tad labāk parādi, kā tas agregāts strādā vai dalies ar iespaidiem, bet ne ar to, cik plēvēs jams ietīts un kādā kastē pakots.

Viņš tevi nepaklausīja,atkal aparāts plēvē.😂

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

Ja nemaldos tad berkubs ir 0,6 m3 malkas.

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

zhuks rakstīja:

anonimikis rakstīja: Malku pērk lohi. Un viņi to pērk tikai tāpēc ka lohi. Malka ir izdevīgāka kā kurināmais tikai tad, ja to iegūst savā mežā pats. Visādi citādi briketes ir way to go, ja nu obligāti gribas kaut ko dedzināmu un granulām iekārta nav piemērota.

Man nepatiktu skatīties kamīnā, kurā deg briketes. Malkas krāsns- tas jau cits stāsts. Krāmēta 80,- lazda, apse, baltalksnis

Apse/baltalksnis-tikai dūmi,efekta nekāda,pareizāk sakot-nauda vējā un apkārtējie iedzīvotāji tevi nolād.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

mefisto rakstīja:

ezis71 rakstīja: Sveiki!Pagāšajā piekdienā aizbraucu uz pāķiem,vajadzēja dzinējam mainīt eļļu,kā nekā radiniekam(sievas brālis)darbā pacēlājs.Pienāca sestdiena,padomāju kad uz Grosu nebraukšu,jo iepriekšējā gadā viņiem nebija 4 litru kanna.Atcerējos kad Cēsīs pie vecās alus darītas ir auto veicis,ieeju googlē,atsauksmes pozitīvas,es uz turieni.Es tur,nosaucu auto,ir tikai viena tāda eļļa kas paradzēta manam auto,nav dārga,5 litru kanna,50 eur,8000 km paradzēta.Es saku kad ņemu,biežāk būs svaiga,atnes kannu,mans uz dirsas,tā pati eļļa ko es pagāšgad pirku GROSā,tur man neviens neteica par 8000 km.

Kopš kura laika eļļas maiņas intervāls atkarīgs no eļļas markas?

Vispār ir eļļas 30 000 km. Bet mans noteikti tādu nelietu,nu neticu es viņām.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sievas bračka arī labais,tev auto nav svaigs,var liet 5w30,motõrs ķipa esot izstrādājies.15k nobraucu ar 0w30,cik ielēju tik izlēju,ģerevņa,vācu lūžuņu īpašnieks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki!Pagāšajā piekdienā aizbraucu uz pāķiem,vajadzēja dzinējam mainīt eļļu,kā nekā radiniekam(sievas brālis)darbā pacēlājs.Pienāca sestdiena,padomāju kad uz Grosu nebraukšu,jo iepriekšējā gadā viņiem nebija 4 litru kanna.Atcerējos kad Cēsīs pie vecās alus darītas ir auto veicis,ieeju googlē,atsauksmes pozitīvas,es uz turieni.Es tur,nosaucu auto,ir tikai viena tāda eļļa kas paradzēta manam auto,nav dārga,5 litru kanna,50 eur,8000 km paradzēta.Es saku kad ņemu,biežāk būs svaiga,atnes kannu,mans uz dirsas,tā pati eļļa ko es pagāšgad pirku GROSā,tur man neviens neteica par 8000 km.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Pirms 7 gadiem paņēmām dzīvokli,sākumā mēneša maksa bija 250 tagad 330,ikmēneša procentu summa lielāka par pamata summu. Radinieks(30gadi)bija sakrājis pirmai iemaksai naudiņu dzīvoklim,atmeta ar roku un nopirka auto.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

anoagask rakstīja: Atkal agresīva braukšana? Visticamāk busiņš bija slavenais policijas 360grādu busiņš, liecinieku video parasti neņem pierē

Diemžēl aculiecinieka video,man viņš tika parādīts.Manas lietas inspektore pastāstīja kad tanī dienā bija kādi 30 šādi video.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

ezis71 rakstīja:

ezis71 rakstīja: Vakar pa pastu saņēmu ielūgumu ierasties 11.04.2023 Gaujas ielā 15 par satiksmes noteikuma pārkāpumu iepretīm namam Dzirnavu ielā 149a. Tur retu reizi mēdzu braukt pa velo joslu lai nestāvētu garā rindā ar tiem kuriem vajag uz pilsētas centru,mans taisa labo pagriezienu uz Abrenes ielu lai nogādātu meitu Oskara Kalpaka skolu.Es tik domāju kurš mani nostučīja,ja būtu policija tad uzreiz paņemtu pie pakaļas,atceros kad viens busiņš taurēja kā traks kad viņam pabraucu garām pa velo joslu.

Man par šo gājienu Valsts kasē jāieskaita 70 eur.

Sveiki.Plus vel 6 soda punkti.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kaut kāds bezsakars no tavas puses,tu pālī vai kā?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Saņēmu elektrības rēķinu. Maksa par jaudas uzturēšanu bija 1,24 tagad 6,08 eur.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

ezis71 rakstīja: Vakar pa pastu saņēmu ielūgumu ierasties 11.04.2023 Gaujas ielā 15 par satiksmes noteikuma pārkāpumu iepretīm namam Dzirnavu ielā 149a. Tur retu reizi mēdzu braukt pa velo joslu lai nestāvētu garā rindā ar tiem kuriem vajag uz pilsētas centru,mans taisa labo pagriezienu uz Abrenes ielu lai nogādātu meitu Oskara Kalpaka skolu.Es tik domāju kurš mani nostučīja,ja būtu policija tad uzreiz paņemtu pie pakaļas,atceros kad viens busiņš taurēja kā traks kad viņam pabraucu garām pa velo joslu.

Man par šo gājienu Valsts kasē jāieskaita 70 eur.

Tēma: Forza, gran turismo, NFS, utt

Sākumā patika Forza bet ātri apnika jo tā ir arkāde ne simulātors.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas arī ir BAN.

< 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti