Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 100 >

Tēma: pļāvēji

Karoče,šeit mans telefons,29338918, pašlaik esmu laukos, pirmdien būšu Rīgā,ja ir vēlēšanās pakašķēties tad zvani un sarunāsim un strēču,mani sauc Ervīns.

Tēma: pļāvēji

Kas tad nu,pa daudz esi iepirdis kad uz kašķi velk,es savos 45 gados varu arī iepist pa muti ja ir vēlēšanās.

Tēma: pļāvēji

Baigais ērglis jūties, kad pēdējo reizi esi dabūjis pa snuķi?

Tēma: pļāvēji

Tūlīt diršlaiži tev saliks laikus bet man dizlaikus,sūkātāji jobanie.

Tēma: pļāvēji

Pis tevi trīs ēzeļi, pusstunda pa diršanu.

Tēma: pļāvēji

Ej tak tu dirst.

Tēma: pļāvēji

23.06.,ap plkst.17, Rīga-Pleskava,aiz Augšlīgatnes izveidojās liela auto kolona,kā Jūs domājat kurš pie tā vainīgs?Bled,3 vieglie pisās pa priekšu divām fūrēm,viena no viņām piekrauta ar autiņiem.xc 90 kolonas vadībā,laikam brauca ekonomiskajā režīmā.Aiz Amatas tika panākts vieglais ar piekabi un viņš tika iecelts par kolonas vecāko,tā nu visi draudzīgi čunčināja.Tas ir pisec kad vieglie brauc lēnāk par fūrēm, tiesības atņemt,lai brauc ar sabiedrisko.

Tēma: pļāvēji

Labākais bija uz Rīgas apvedceļa, kombains ar 10 km/h,aiz viņa benzīnvedējs tad 3 vieglie atkal fūre tad vēl pāris vieglie un es ar darba busu.Protams benzīnvedējam nesanāk apdzīt līķi (kombains)jo intensīva satiksme nāk pretī bet vieglie varētu,tie 3 necenšas visu vērst uz labo pusi.Nočunčinājām kādu kilometru un līķis nogriezās, nodomāju ka beidzot varēs iemīt bet,bet ne kā,80 maksimālais ko saniedzām, brīžiem mazāk.Ceļš meta līkumu un redzu kad benzīnvedējs jau tālēs zilajās,viss skaidrs,tagad 3 vieglie pis prātu.Protams pie pirmās izdevības visiem aizgāju garām bet dusmas bija vairāk nekā vajag.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Gaidīju kādu Fana komentāru bet nekā,nožēlojams tips.

Tēma: Pārdomas vakarā ......

imzz rakstīja: Kas nav nekāds joks. Vienīgā reize, kad esmu pieskāries ar auto ( klīrenss 180 ) apakšu kādam "objektam" bija viens no Spices stāvlaukuma "guļošajiem". Pieņemu, ka pats asfalts tajā vietā ir nedaudz augstāks, un metāla guļošais vēl pa virsu. Ja aplūko šo "guļošo tuvumā, var redzēt desmitiem skrāpējumu pēdu.

Nekāds brīnums tas nav kad neskatās uz ceļa,vai nu skaita vārnas vai rullē puņķu bumbiņas.Redzēju vienu tādu kadru,brauca uz kādiem 40 km/h pāri metāla guļošam policistam,nobira desmitiem gadu krātie dubļi,brīnums ka špaktelis nenokrita.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Šokolādes ceha cienītāji dzīvo vienos laikos.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Iebāz sev dirsā tās detaļas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Aizej pie okolista ja sūdīgi ar redzi bet labāk vispār nebrauc.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Sievas vecās zeķubikses.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Plastmasas kanniņu salonā lai var sekot degvielas patēriņam.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Labāk būtu tos spoguļus vispār demontēt bet ja ko grib redzēt pa sāniem tad ņem talkā sefijkoku, tikai telefona vietā ieliek spogulīti.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Labāk būs notīrīt vējstiklu no iekšpuses.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

Vēl riepās var iepūst 3,5 atmosfēras.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Interesanti,kuri bija tie kas tavam komentāram ielika dizlaiku, iespējams arī nav pilns rublis.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Tas ir joks vai patiesība,kad pirku Fabiju 2008.gadā,pirmajā gadā Kasko bija 350 Ls.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Cik tad Kasko uz gadu izmaksā tavai hondai?

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Cik naudiņas jāmaksā par ceļa nodokli un Kasko?

Tēma: Pārdomas vakarā ......

Paliec pie sava viedokļa.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Par kādām priekšrocībām iet runa?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nesaprotu tos cilvēkus kuru auto aprīkoti dienas gaitas uguņiem braukā ar tuvajām gaismām.

< 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti