Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 100 >

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

PKP

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Nav tur nekas ne zemāks vai augstāks ja riepas ziemas/vasaras vienādos izmēros.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

kasinsh79 rakstīja: Iedomājos kaut ko ierakstīt hibrīdu tēmas ietvaros. Lai tauta atkal pacepas, jo vienaldzīgo te nav Tātad, pirmā ziema ar hibrīdauto, kas stāv ārpusē pie mājas. Pirmajos salos parādījās pigori, kad it kā nepietika strāvas padeve, lai panelī iedegtos "READY". Ne mazums nervu aizgāja, līdz vienā ziemīgā dienā bez evakuatora un dīlera - nekā Aiztransportēts pie dīlera, mans Prius uzreiz atdzīvojās, saņemdams strāvas padevi no pārnēsajamās uzlādes ierīces. Izdomāju lieki nečakarēties, ziedoju 130 eur par jaunu "mazo" hibrīda akumulatoru - tagad jebkādos laika apstākļos, vienalga, pēc kādas auto atpūtas - hibrīdauto gatavs startam! Aukstākā laikā, man par lielu izbrīnu, auto iesilst ātri. Vispār - klimats (visos gadalaikos) baigi labais Prius. Tiesa gan, tad arī hibrīda akumulators pieslēdzas ne tik bieži. Un tērē tas auto jau vairāk. Tagad vidēji - 6,5l Rīgas korķos, īsajos gabalos - kā taxi režīmā. Braucu reiz aukstā ziemas vakarā uz Valmieru, patērēja nieka 5,0 litrus ārpus pilsētas (un braucu ap 100 visu ceļu, kur nebija sniegu). Pilnīgi viss patīk, visvairāk - auto dinamika pilsētas satiksmē (pat ļoti atsaucīgs auto) un milzīgā salona ietilpība (aizmugurē - gandrīz kā lielajā SuperB; bagāžniekā - lielajiem ratiem vietas gana + vēl daudz kam). Viss, cits auto netiek pat izskatīts

Cik maksāja tavs ekonomiskais hibrīds?

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Visa šmuce sanāca dēļ vienas šaurās pierītes,tas ir bmw īpašnieks kurš nevar lēni braukt benzīntankā,braucu atpakaļgaitā un tas nesās gar manu dirsu.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Manējās Sailun Ice Blazer wsl2 pa 56 eur iet kā tanks pa šļuru,sniegu,ledu un rādītāji labāki par Ultra Grip Ice 2 un par 56 eur lētēkas. p.s. viņiem laikam nav kur naudu likt jeb tā ir tādā kā plātīšanās,nu ja,čoms padomās ka esot nabags.

Tēma: Gāzes iekārta dīzeļdzinējam.

Man viena bāka dīzeļa pietiek 1000 km.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu nevar visi nopirkt jaunu Jazz,pat mazlietotu.Ir doma pirkt C4 Picasso,tas gan ir pa spēkam.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Vai tik Tu neesi BMW X5 īpašnieks?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Skumīgi kad Tu neko negribi uzlabot.

Tēma: Latvija ir daudz grants un šķembu ceļi, kā tos uzturēt!

Pusi piķi sabāzīs sev kabatās.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Man par vienu mazu negadījumu noņēma 3 punktus,svoloči.Tagad man būtu 16 klase.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un ko tas maina?Ir tāda mājas lapa kā"Linux mint'',ienāc viņā un redzi kas pašlaik onlainā,galvenajā lapā čats bet arī tēmas ir,vot tā ir civilizācija.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Vispār nesaprotu kam tās radzes vajadzīgas,nedzīvojam tak ziemeļos.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Kaut kur ap apriļa beigām uzdod šo jautājumu.

Tēma: Gāzes iekārta dīzeļdzinējam.

Opeļa kungs,ne pa tēmu tu runā.Ar gāzi aprīkots dīzelis ir kaut kas līdzīgs kokteilim,70 % dīzeļdegviela un 30 % gāze.

Tēma: Latvija ir daudz grants un šķembu ceļi, kā tos uzturēt!

Nekādu zinātni tur nevajag lai ar zemes ceļiem viss būtu kārtībā: 1.Ceļš nedrīkst būt vienā līmenī(augstumā) ar zaļo zonu. 2.Jābūt novadgrāvjiem. 3.Grants sastāvā jābūt mālam bet nav jāsatur akmeņus jo tie veido mums pazīstamo trepi. 4.Zemes ceļus ziemā arī jātīra no sniega.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Kāds būtu patēriņš ar 1,2 litru motoru?

Tēma: Gāzes iekārta dīzeļdzinējam.

Es nelieku uzsvaru uz degvielas ekonomiju bet uz citiem plusiem-mazāk kvēpu,jaudas pieaugums.

Tēma: Gāzes iekārta dīzeļdzinējam.

REXX 22.10.2013 14:31 Litri: 49, Līmenis: 1 Reģ.: 23.09.2013 Principā, dīzeļmotorā gāze pilda ne tikai degvielas, bet arī katalizatora ("ķīmiskā "izpratnē, ne tajā, ko servisos mēdz griezt ārā no izpūtējiem). Kā? Vienkārši-dīzelim tā degmaisījuma degšana parasti notiek "punktos"- izplūde no virpuļkameras (priekškameras), vai no sprauslas urbumiem izsmidzinātos kūļos. Ievadot cilindrā vēl arī gāzi, veidojas plašāka liesmas fronte, (kaut kas līdzīgs- ja vienu cilindru mēģinātu iekurināt uzreiz vairākas aizdedzes sveces)kas ne tikai veicina straujāku spiediena pieaugumu cilindrā, bet arī sekmē dīzeļdegvielas pilnīgaku sadegšanu (nav noslēpums, ka daļa dīzeļdegvielas cilindros tā arī nesadeg- izplūst kopā ar atgāzēm. Tas gan ir mazs procents, bet tomēr. Tikai 1 sakarīgs komentārs no 30.

Tēma: Gāzes iekārta dīzeļdzinējam.

Balons rezerves riteņa vietā baigi iespaido uz bagāžas nodalījumu,svars arī laikam ap tonnu,tiešām jāsmejās. p.s. topiks un search-čisto latviski un no manas tēmas servera cietais disks pilns līdz lūpai.

Tēma: Pa priekšu braucēji negarantēja

Bet kāpēc jābrauc uz 90? Uz Pleskavas šosejas aiz Siguldas bieži gadās redzēt kad fūre iet garām vieglajam jo vista vai pensis nolēma braukt uz 80.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Tas jau biku par traku,aitas var skaitīt nevis stabus.Vari mēģināt bākā liet degvielu ar mērtrauka palīdzību,es pat teiktu mēģeni vajag.Bet vel ir citi faktori,pretvējš jeb pa vējam.Piemēram Rīga-Sigulda tu brauc pret kalnu kaut gan tu to nemani.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Man neviens motors nav bijis skaļš,pat žigulī,tur gan utis nav jāmeklē.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Nevajag salīdzināt krāniņu ar pirkstu,mazauto paliek aiz vien lielāki par saviem priekštečiem bet mēs ar tevi varētu salīdzināt kam vairāk vietas autiņā kaut gan mans auto nemaz tik liels neizskatās salīdzinot ar citiem miniveniem.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Vajag pētījumu,kurš vinnētājs kurš zaudētājs.

< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti