Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 100 >

Tēma: Alņi sniega bruņmašīnās

Par tām sniega čupām uz auto man rodas viens jautājums-Tu esi slinks?Man nesagādā nekādas grūtības norīt sniegu no jumta kamēr silst autiņš.Citam tā laikam ir tāda kā izrādīšanās, godīgi sakot es nezinu.Mums darbā kolēģim uz priekšējā stikla kādas 20 biļetes par autostāvvietu,cits braukā ar cenu zīmi uz sānu stiklu kad viņš tika mainīts pirms 2 gadiem.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Uzskatu kad aķis jāpērk pie auto dīlera.Kad bija Fabia tad Karlo motors piedāvāja Deta aķus ar 4 gadu garantiju,tas pats aķis citās bodēs tika piedāvāts ar 3 gadu garantiju.Vēl pie Karlo varēja iegādāties tos aķus ko Škodām uzstāda rūpnīcā,tie jau gandrīz uz pusi dārgāki kā Deta.Man tāds aķis kalpoja 8 gadus bez krenķiem, varbūt viņš vēl kalpo jaunajam auto īpašniekam.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Sildīju 3× pieleca no pusapgrieziena,sajūgu arī izspiedu.

Tēma: Vecā, labā distance un priekšā esošais...

Rakstot gadās pārprast otru, vajag streču.

Tēma: Vecā, labā distance un priekšā esošais...

Vai tad es rakstīju kad tur kāds stāvēja??? P.s.Viņa plosts sākās pirms manējā.

Tēma: Vecā, labā distance un priekšā esošais...

Vakar,tanī pašā vietā,braucot Jūrmalas virzienā, viens lielais skrējējs gribēja apdzīt auto pa pretējo joslu.Pēdējā momentā ieraudzīja starpjoslu nožogojumu un atgriezās otrajā joslā.Ja viņš būtu ieskrējis tur tad gan būtu šmuce, noteikti dēļ tā ēzeļa vēl kāds ciestu.Pieļauj iespēju kad viņš nebūs ilgs dzīvotājs,tikai lai kādu nevainīgu nepaķer līdzi.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Mobīlajā versijā forums nebija pieejams,tas labots? Visiem veselīgu un bagātu topošo 2017.gadu!

Tēma: Vecā, labā distance un priekšā esošais...

Katru vakaru pēc darba tur braucu,kā šito var dabūt gatavu, nesaprotu.Aiz golfiņa satikās divi lielie skrējēji.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Varētu iekapāt

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Par to jau iet runa,tu izslēdz tālās pirms līkuma bet tas āzis velk līdz pēdējam brīdim kad tu jau esi apžilbināts tad arī izslēdz viņas.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Godīgi sakot es arī nesapratu viņa domu graudu.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Vakar braucu Rīga-Priekuļi-Rīga no policijas ne smakas, kur tad tie reidi???

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Un tie lauku pāķi ar tām tālajām gaismām kaut kādi debīli,redz kad es izslēdzu tālās bet tie pat neliekas ne zinis,esmu spiests atkal viņas ieslēgt lai tas tukšpauris saprastu. Ir bijuši gadījumi kad es viņas neslēdzu vairs ārā ja cilvēks nesaprot un tad šis sāk zināt ar tālajām, piedod vecīt vilciens jau aizgāja.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Trampedah rakstīja: Alkohola reibuma gaiļa stadija...

Vēl tas puņķis karājās.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Vakar braucu uz Priekuļiem,aiz Siguldas kolonna divi smagie un vieglo bariņš kuri baidās vai negrib apdzīt.Lai nesagrautu savu nervu sistēmu biju spiests viņus visus apdzīt, pēc Augšlīgatnes jau baudīju braucienu vienatnē līdz Cēsīm.Pieļauju domu kad tā kolonna izauga vēl garākā.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Patiesībā kaut kur 105 km/h.Man pat brīdinājums nav bijis.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Šitas ir ievērots ar vistām,iedegas zaļais un sākas ļoti,nu ļoti lēnais paātrinājums,es ar manuālo nevaru tā izstiept paātrinājumu.Kad beidzot tiek sasniegts pilsētā atļautais braukšanas ātrums 50km/h+10km/h vista sāk atrauties no manis jo brauc +-70km/h.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Kaut kāds 20 litrīgais man te kaut komentēs,galīgi afigel.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Mums viens bija kas patstāvīgi kapņutelpā mīza.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Tu man te nepird šmurguli,aizej puņķus noslauki.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Tas tiesa,esmu skarbs. Bet tiešām riktīgi klauni uz ceļa un ja vēl vista parketniekā tad vispār vāks visam.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Nav ņēmis uz krūti.Turpiniet vilkties aiz ceļu policijas.

Tēma: Radardetektori jeb antiradari, kādu pirkt, kur

100 pilnīgi pietiekami.

Tēma: Ziemas riepas

kasinsh79 rakstīja: Man kaimiņš brauc ar jauno S klasi Kad vaicāju par ziemas s.ex ar RWD, viņš apgalvoja, labas radžu riepas un nekādu problēmu. Varbūt tāpēc, ka auto smags vai tml. Varbūt arī, jo pārsvarā pilsētas ekspluatācija.

Nevis RWD bet klasiskā piedziņa,tā runā rūdīti šādu auto īpašnieki.

Tēma: Proporcija starp neto ienākumiem un auto vērtību

Nortel rakstīja: 8 st. nosēdēt no vietas bez ēšanas un čurāšanas tas ir sveiciens gastrītam un hemoroīdiem! Pēc gadiem 5-10...

Ko tu klausies visādos pekstiņos,mums darbā arī ir tāds mūldoņa,čalim 30 gadi bet pēc viņa nostāstiem rodas sajūta kad 45 gadu darba stāžs.2 gadus pie mums strādā bet neprot atšķirt 10 mm kvadrātcauruli no 8 mm.

< 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti