VWfans tāds sakarīgs džeks,zin daudz ko par autiņiem bet tās lēkmes ar Fabijām un gāzi vāks visam.Humors un satīrs ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
VWfans tāds sakarīgs džeks,zin daudz ko par autiņiem bet tās lēkmes ar Fabijām un gāzi vāks visam.Humors un satīrs ![]()
Tas jau man pašam skaidrs kad km ir tīri atpakaļ,cik būtu pieņemams noskrējiens?
Tas uz ko man būtu jāpievērš uzmanību pērkot šādu auto,jādzen uz Reno centru pirms pirkšanas?
Un vēl viens jautājums!Cik vidēji plači liek uzcenojumu uz Latviju atvestiem auto?
Paldies,man patīk,tik gribās automātu jeb tomēr labāk tik vecai mašīnai pirkt manuālo?
Ko teiksiet par manu izvēli? www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/espace/pnckm.html
Tēma: Ziemas riepas
Paldies par sapratni!Morālie vēl šodien mocīja!Pa daudz iedzer un paliec par muļķi.
Tēma: Ziemas riepas
Bļins,kaķi muti piemīzuši,Lūdzu piedošanu par savu uzvedību,sūdīgs šņabis bija,filma pārtrūka,Piedodiet mani!
Viņai pat LCD ekrāns,jāsit kulakā.
Kas tā par marku-Audi?Nemaz tik veca nav bet jau pisās!
Zviedrijā pat roku nav jāceļ lai tiktu pāri ielai kur nav gājēju pārejas! Mums līdz tādam līmenim augt un augt.
Tēma: Ziemas riepas
Ja es dzīvotu un strādātu ārpus Rīgas un man nāktos braukt pa zemes ceļiem tad izvēlētos riepas ar radzēm bet tā kā manas darbdienas paiet Rīgā un brīvdienas Priekuļos tad braucu ar ziemenēm kurām nav šipi un pat nav iespējams viņas ielikt.
Tā izskatās kad es vienīgais nosaucu ciparus pētījumam,pārējie tikai tukši pļurks.
Vecie buki ir tas pats kas pēdējie mohikāņi,tas nenozīmē veci veči!