Ja nav labklajības tad arī nav auto,ir tikai lūžņi un tāpēc šis portāls tāds patukšs,visi vecie buki šeit sēž un daži jaunpienācēji.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ja nav labklajības tad arī nav auto,ir tikai lūžņi un tāpēc šis portāls tāds patukšs,visi vecie buki šeit sēž un daži jaunpienācēji.
Pabraukā ar auto pa bijušajām LPSR laiku rūpnīcām,pilns ar visādām mazām firmām bet auto parks tur iespaidīgs vienīgi tur strādnieks ar saplēstiem cimdiem kurus viņš noteikti pircis pa savu naudu.
Kurā vietā bagātāka kad 300 000 aizbraukuši no Latvijas.
TU un Tavs cilvēku loks kurā uzturies noteikti dzīvo labāk kā agrāk bet ir cilvēki kam paliek sūdīgāk jo viss paliek dārgāk bet algas tādas pašas kā pirms 5 gadiem.
Man patika komentārs kur čalis paņēma jaunu pežuli 2008,"mašīna nav slikta bet es sev tādu neizvēlētos''!''neizvēlētos''-kas tas bija,tur zemteksts?kāpēc to vispār bija jāraksta?
Tāpēc ka tu noteikti labi pelni un tev dziļi pie dirsas kas darās šinī valstī,tik pēc tam nebrīnies kad tevi nopirks baltmaizes batonu veikalā.
Tas kas uztaisīja pirmo minivenu pasaulē!
Nopērk 10 gadus vecu mašinu un sūdzās tas ir dārgs un tas ir dārgs,patiesībā tas nav dārgs bet algas mazas.Šī valsts iet uz grunti un būs vēl sūdīgāk jo mūsu valsts nodokļu maksātājiem būs jāatdod parāds ko mūsu valsts aizņēmās lai izmaksātu pensionāriem pensijas,tas ir 1 miljards gadā,jau esam parādā 10 miljardus.
Kaut ko pirkšu ne dārgāku par 3500 euro,protams tas nebūs bezgaumīgais VW vai Audi,ņemšu francūzi Jūs ēzeļu bars.
Mana alga 700-800 euro mēnesī,pežulis maksāja 7200 euro,savu fabiju placim atstāju kā pirmo iemaksu jeb maiņu kuru novērtēja par 3200 euro.4300 euro paņēmu autokredītu swedbankā uz 5 gadiem.Ikmēneša maksājums 100 euro mēnesī plus kasko sadalīts uz 12 mēnešiem 31 euro,degviela vidēji 80 euro mēnesī.Karoče,zejebala man tas viss,tagad pārdodu savu pežuli.
Tēma: Pirmais auto.
Tieši tā,neviens mani neiespaidoja,iepatikās man pežulis un nopirku viņu.Bet nu esmu nonācis pie materiālām problēmām un esmu spiests viņu pārdod un paņemt ko lētāku.Jau esmu noskatījis citu francūzi.
Tēma: Pirmais auto.
imzz rakstīja:
Un ar ko tas Yeti labāks par pežuli?
VWfans rakstīja:
GB12 rakstīja: Reku īstais auto VWfanam :D katra santīmmīļa megasapnis... www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/skoda/another/hdene.html
Man nebūtu nekas pretī tādu Citigo ar gāzi iegādāties! Īstenībā tas ir viens no variantiem!
Vai neesi apsvēris domu iegādāties mopēdu ar gāzes iekārtu?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Mjā,iespaidīgi cipari
Tēma: Fotoradaru sodi
Par muļķiem kas saņem rēķinus no stacionāriem foto radariem.Tur tak tiešām jābūt ar pirkstu taisītam.
Tēma: Fotoradaru sodi
Stāsti vien pasakas. Nav viņa protokols,jāsmejās.Man šausmīgi interesē sveši protokoli.
Tēma: Fotoradaru sodi
Viņš tak tev neatbildēs,cilvēks garīgi slims,māte stāvus dzemdēja,lūk arī sekas.
Nu jau par traku iet,kaut kad jau tas augonis plīsīs.
Tēma: skaļruņa izvēle
Un kvalitāte,ar mūsu laiku elektroniku diena pret nakti pat dārgajā galā.
Tēma: skaļruņa izvēle
Atceros kad čoms pirka savam opelim Clarion kasešu magnetolu,cena bija ap 150 Ls.