Viņš ir slims ar savu gāzi un mopēda motoru.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nav tur nekā no skaņas izolācijas,par vadāmību neko sliktu nevaru pateikt un par bedrītēm Tu pārspīlē ja nu vienīgi pirms tam tev bija zirga rati.
Tēma: 1.4 tsi pret 1.6 tdi
Tevi biedē kvēpu filtrs jo Tu esi nabags,citu izskaidrojumu tam neredzu.
Šodien palasīju diskusijas turpinājumu.Iet runa par TECiem kas dedzina cieto kurināmo lai iegūtu elektrību un siltumu bet neviens pat neieminējas par atkritumu dedzināšanu kur arī iegūst elektrību un siltumu,labāk taisām kalnus kā Getliņos un audzējam tomātus.Tie kalni nav rentabli tas pat zirgam skaidrs un piedirsta vide.Bet par elektroauto aķiem runājot,ja tagad vajadzētu saražot litija aķus visiem auto pasaulē tad ekoloģija būtu dziļā dirsā,tad jau labāk amerikāņu 6 litrīgie motori.
Interesanta diskusija,pilnīgi piekrītu aansis teiktajam.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Paldies Tev!Pat autu reklāmā uzver ka autu aprīkots ar dienas gaitas LEDiem.Pārējie tā arī neko nesaprata par ko es rakstu,par kaut kādu skaudību runā vai uzbrauciens,nu ko lai saka,tukši cilvēciņi. ![]()
Cik zinu tad pļēguriem ir dārgāk,pa lēto cauri netiksi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu baigi forši kad tev ir tie LEDi,godājams cilvēks!Būs mums nabagiem jāsamierinās ar kvēlspuldzēm.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Latvietim laimei maz vajag,galvenais kad ir ledi.))Šaubos kad autiņam ir automātiskās tālās gaisma bet tuvās,kad paliek gaišs tuvie pārslēdzās un dienas gaitas uguņiem.Cik tad ceļa nodoklis tavam auto?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atbalsts beigsies pirmais.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pienāks arī tas brīdis kad elektroauto iegādei atbalsts no valsts puses beigsies visās valstīs.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pieļauju domu ka ne ar vienu auto ražotāju nekad nav bijušas problēmas,problēma ir mūsu galvā,viens pasaka sūds un tad kā tirgus bābas vēl pieliek kaut ko klāt un autiņš ir norakstāms.Tikai Latvijā ir VW,Audi un BMW pārsvars pār citiem,Zviedrijā Volvo un tad citas markas a Dānijā visas markas vienlīdzīgas.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Man tos ledus vispār nevajag,autiņam ir dienas gaitas spuldzes lukturos.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Tikai ir viena šmuce,ledi nav balti bet gan zilgani balti un ledu apgaismojums slapjā tumšā laikā kaut kur pazūd!Saule tak nav zili balta.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Gribēju nopirkt migliniekiem dzeltenas spuldzes bet veikalos tās neatrast.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Tev tik tā liekas ka ar tālām miglā tu redzi tālāk. Interesanti,kā miglā iet ar dzelteniem lukturiem?Padomijas laikos miglinieki bija dzelteni.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Bet Tu tak ar migliniekiem kurini visus uguņus izņemot tuvos,labāk dienas gaitas ledus un nekas vairāk.
Tēma: D2S LED aizvietotājs
Nečakarē sev prātu,uzliec autiņam dienas gaitas lukturus un viss būs čikiniekā,piķi arī ietaupīsi.
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Ir gan kvēpu filtrs,nu tāda tā motora uzbūve.Ja seko līdzi motoram tad ar filtru nekas ļauns nevar notikt.
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Tas pats kas man bet,bet ar ietilpīgu auto un 1,6hdi,neredzu nekādu ieguvumu no tavas gāzes.