Pohas ir tad kad neprot dzert,rij visu iekšā bez zacenes,jauc alu ar stipriem dzērieniem!Man no Bauskas alu nekad nav bijušas pohas bet gan no Aldara vai Cēsu aliem.Ja grib ko stiprāku tad jāņem viskiju,Jameson vai Tullamore,neiesaku viņus jaukt ar kolu bet labāk ar ābolu sulu 1:1.
GB12!Labāk palasi servisa grāmatiņu,tur ir tāds punkts par veicamajiem darbiem sakarā ar virsbūves apstrādi pret koroziju?Manējā tāda punkta nav,tātad no tā izriet ka rūsa nav paredzēta!Kā var redzēt krāsas defektu,domājams mašīnu jānomazgā bet dīlers šo lietu nepiekopj un ja es pēc garantijas beigām ietu apkopes pie dīlera tad arī viņi to rūsu nepamanītu kamēr es pats viņiem ar pirkstu neparādītu.Letiņi ir sūdu brāļi,piķis kabatā a tālāk man pohuj.
Nu tik traki ar letiņiem nav!Braucu Dānija pa šoseju ar atļauto ātrumu 110,te priekšā ceļu remonts un zīme 70,nometu ātrumu uz 70.Es biju vienīgais kas brauca uz 70,dāņi kā gāja uz 110 tā aizgāja.
Vai tik pie smagā stūres sēdēja Vernona māceklis,visu laiku kaut ko meklēja spoguļos un tāpēc tāda šmuce sanāca.
Kurā vietā es esmu bļāvis GB12???Garantijas laikā es pildīju savas saistības.Un garantijas laikā saskāros ar diezgan sūdīgu attieksmi!Pēc divu gadu ekspluatācijas tukšgaitā motoros sāka raustīties,aizbraucu pie paziņa kaktu servisā,neatverot kapotu teica ka sprausla pil.Aizbraucu pie dīlera a tur mani sāk apvainot ka es sūdīgu bendžu leju bākā tāpēc motors raustās!Jau 15 gadus esmu uzticīgs Nestei!Protams ka benzīns nebija vainīgs bet sprausla.
labāk būtu 3 mēneši ķurķī.
Pieļauju ka tanī momentā viņš rakājās telefona kontaktos.
Tas tiesa par slāvu avārijām,tur citi likumi uz ceļiem,ja ceļam ir divas joslas tad īstenībā trīs,vasarā brauc ar radzēm,krāsa luksaforā visiem zaļais,tā kā nav ko mums tur apspriest.Raksti gan šeit maz,ūdens smeļās mutē,drīz aizies pa burbuli.
Redzēsim cik ilgi tas verķis pa 100 EUR kalpos,nabags parasti maksā divreiz.A lai nebūtu baltie pleķi ar lupatiņu arī jāpastrādā.
Kanibaals,ja nešaubos tad NEvairāk kā 1 metru?vismaz padomju laikos tā bija,tagad brauc kā grib,viens otram blakus utt.
msh!ne viss nesadzird tavu taurīti bet neņem vērā!man jau rodas aizdomas ka Tevi māte stāvus dzemdēja jo Tu nesaproti ko Tev cenšas paskaidrot!padomijas laikos velo bija ar zvaniņiem,ārzemnieki ar zvaniņiem bet ne ar taurītēm,taurīte jau ir tjūnings tāpat kā tie ēzeļi kas saliek ksenonu tam neparedzētos lukturos uz žilbina pretim braucošos.
ak!kad no pasāta pārsēdos uz ibizu nejutu nekādu diskonfortu.
msh!ar ko asociējās zvaniņš,ar auto,ar moto?NĒ!ar VELO!bet uz taurītes skaņu var reaģēt negatīvi.
apmet kūleni un turbīna atsāks strādāt.
neko man nevajag,pūt vien savu taurīti,pielic vēl sirēnu.
zvaniņš ir vajadzīgs lai pabrīdināt gājēju ka tuvojās velo no aizmugures,man tak nav acu pakausī!
ak!kā tas ir kad auto liekas par mazu?
m368j!maz tādu velobraucēju kā TU un lielākā daļa nezin kam tas zvaniņš uz stūres vai vispār viņa nav.
msh!tātad visiem jāpavācās malā jo svētā govs brauc?koku Tev spieķos,priekšējā ritenī lai vēl kūlenis sanāk 
msh!kas Tev traucē pārvietoties pa brauktuvi?
Sūds par biļetēm,čalim mozgu vajag ievirzīt pareizajā virzienā!Nevar vienkārši kopēt rakstus no citiem portāliem,vajag arī izteikt savu viedokli bet nevis klusēt ar krupi mutē.Tāda sajūta ka viņam pie pakaļas ka šis portāls ir par auto,ka tik kaut ko uzskribilēt un piķis nāk no reklāmām.Ar pirmo reizi pietiks.
sirga!Negatīviem veicās tāpat kā Top gear,viņi arī ir diezko negatīvi bet populāri jo pakaļu nelaiza.iAuto vēl to nav sagremojis tāpēc tik maz apmeklētāju šinī sociālajā tīklā!
sirga!Tev un man kā negatīvam nespīd 
2005.gadā nopirku Seat Ibiza 1.4l benzīns,1998.gada izlaidums,tikko no vācijas,ar noskrējienu 270k!Trijos gados nobraucu 40k,redzēju kā spidometrs atkal sāk skaitīt no nulles,trīs gadus tehniskajā apskatē ar pirmo reizi izgāju,ritošo ne reizi netaisīju.Stūres pastiprinātāja sūknis vienreiz noķīlēja un eļļa izgāzās ārā bet tā kā viņš ir čuguna tad viegli remontējams.Toreiz par remontu atdevu 50Ls 
nomiks!man vienam paziņam,pensionāram ir LADA 2106,pirkta 1990.gadā un nobraukums ir 50k! 