cik liels kaitējums motoram un transmisijai tiek nodarīts slāpējot dzinēju liekot robā un turot bremzes?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nevar noslāpēt dzinēju.
cik liels kaitējums motoram un transmisijai tiek nodarīts slāpējot dzinēju liekot robā un turot bremzes?
Tēma: Nevar noslāpēt dzinēju.
Jā mondeo. Es ar domāju, ka aizsalis, bet ilgāk pabraucot vajadzētu atkust a nekā, klemmes aķim biju noņēmis ar nekā. Afigena sanāk citi nevar iedarbināt tādā spelgonī, es nevaru noslāpēt![]()