Paldies, nu citā ietriekties nav vēlme. Es mācījos braukt ar golfu, tam bija viss daudz vieglāk, tagadējai neizjūtu to atdures punktu īsti, līdz sāk vilkt. Tad satraucos, kad kāds pie aizmugures pašas piedzenas, pa daudz gāzēju, tā sajūgu čakarēju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















