Bet vai kaadam ir bijusi taada probleema? Iztīra un ir ok?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Toyota avensis 2.2 d
Jaa,vakar biju uzliku uz kompi,un parādija ka ir kļuda recirkulacijā, jātīra tas štrunts.