Paldies!! tā jau arī es domāju bet kompis neuzrāda ka beigts temperatūras dačiks. Rīt nomainīši tad redzēs
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Paldies!! tā jau arī es domāju bet kompis neuzrāda ka beigts temperatūras dačiks. Rīt nomainīši tad redzēs