Man kas lidzigs bija ar audi 100 Vaina bija degvielas suukni nebij pietiekami liels spiediens deretu izmerit suknja spiedienu .
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: braucot noslāpst
Man kas lidzigs bija ar audi 100 Vaina bija degvielas suukni nebij pietiekami liels spiediens deretu izmerit suknja spiedienu .