Tagad jau vairāk velk uz S60, kā nekā jaunietis, nevajag man lielgabarīta automobīli, labāk mazāku un kompaktāku.
Kādu dzinēju kas ieteiktu? Padomi?
Tēma: Volvo S80 iegāde
Tagad jau vairāk velk uz S60, kā nekā jaunietis, nevajag man lielgabarīta automobīli, labāk mazāku un kompaktāku.
Kādu dzinēju kas ieteiktu? Padomi?
Tēma: Volvo S80 iegāde
recluse rakstīja:
KomulsReinis rakstīja: Varētu lūdzu tomēr ieteikumus par S60/S80 nevis par citu tēmu apspriesties?
Paldies.
Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.
No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.
Benzīnieks 2.4/2.5/2.5T būs labāks ar gāzi?
Tēma: Volvo S80 iegāde
Varētu lūdzu tomēr ieteikumus par S60/S80 nevis par citu tēmu apspriesties?
Paldies.
Tēma: Volvo S80 iegāde
Vieta nav nekam paredzēta, bet nu tas tā, pasažieru labklājībai. Kādi ir tie, kuriem ir audi motors, T6?
Man kā jaunietim galvenais, lai remonti būtu salīdzinoši lēti.