Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tev tiešām liekas, ka ir produktīvi mēģināt analizēt un izskaidrot, cik un kāpēc kurā dienā maksā tukšs gaiss? 😁

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

jubayersunkddf1

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Es domāju, ka attiecībā uz Krievijas - Ukrainas konfliktu mūsu viedokļi neatšķiras. Kad attiecas uz Tuvajiem austrumiem, tad tur patiešām viss nav tik viennozīmīgi. Un tomēr es būšu civilizācijas, nevis reliģisku fanātiķu - galvu griezēju pusē. Vajadzētu saprast, radikālais musulmanis nav tikai Izraēlas, bet arī visas Eiropas, arī mans un tavs ienaidnieks! Nē, nu protams, ka arī starp arābiem ir daudz brīnišķīgu cilvēku, kuri ne pie kā nav vainīgi, bet man nav variantu, kā pašlaik mēs varētu viņiem palīdzēt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

erinsells6

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Aha. Un cik kristiešu un budistu svētvietas šajā gadsimtā ir iznīcinājuši talibi un Islāma valsts? Man viņus sen vairs nav žēl vispār. Lai nograuj visas mošejas nafig, pilnīgi pie kājas!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Interesanta teorija.

Tēma: Cik zemu kritīs Volkswagen grupa?

Vispār jau Cuprām ar pārdošanas rezultātiem viss kārtībā. Bet dizains vienmēr spāņiem ir bijis līmenī, jo to izstrādā viņi paši, nevis vācu "speciālisti". Diemžēl salona tehniskie risinājumi ņemti no VW, kas kopējo rezultātu sabojā.

Tēma: Daži Eiropas politiķi vēlas ierobežot sociālo tīklu TikTok; vai tas ir nepieciešams?

Nez, cik nu man nācies tajā Tiktokā ieskatīties, rodas sajūta, ka tur viss ir domāts idiotiem. Vai arī lai padarītu par idiotiem tos, kas tādi vēl nav. Esmu piefiksējis jau vairākus uzņēmumus, kas aktīvi darbojās Tiktokā, bet tagad pāriet atpakaļ uz Jūtūbi, jo Tiktokā, lai arī auditorija krietni lielāka, neesot nekādas jēgas. Vieni vienīgi stulbeņi raksta bezsakarīgus komentārus.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Mjā, tas ir vāks - uzsākt vājprātīgu kašķi par to, ka otram liekas smirdīgs tas, kas pašam neliekas 😂 Bradypus ir izcili dīvaina persona - viņš var rakstīt patiešām prātīgus tekstus vienā tēmā un pilnīgi paralēli tai pat laikā apvainojumiem piebāztu bezsakaru blakus tēmā. Vienmēr par šo brīnos.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

jubdrsunkhaf ashldsjsosa752

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kanibaals rakstīja: Tas ir metanols, jeb kokspirts, jeb zināms arī kā Preiļu dzeltenais. Diemžēl arī tāds spirts ir atļauts.  www.tvnet.lv/5094041/ziemas-vejstiklu-skidrumi-bez-metanola

Metanolam taču nav nekādas īpašas nepatīkamas smakas. Smaržo precīzi tāpat kā parasts dzeramais spirts. Tāpēc jau arī cilvēki mēdz saindēties.

Tēma: Rīgas dome pierāda -ātruma pārniegšana ir nekaitīga

Pats sev liecies baigi asprātīgs, izdomājot absurdus un bezjēdzīgus salīdzinājumus?

Tēma: Passat b5.5 pults distance

Tikko ienāca prātā. Varbūt kādam auto ir iespējams softiski pults uztveršanas jūtību regulēt? Reku autoram VAG, kas sūdīgi slēdzas. Kad man bija Seat, to varēja atslēgt pa 100 metriem, cauri logiem, cauri sienām. Tagad Kraisleram arī tieši blakus mašīnai jābūt, lai pults strādātu, un tas dažreiz sagādā neērtības.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Oi, man arī pagājšziem viens tāds draņķis patrāpījās. Toļi pēc urīna, toļi pēc zobārsta. Biju nelaimīgs katru reizi, kad vajadzēja logu mazgāt. Pēc tam nopirku kaut kādu ar garšīgu meloņu smaržu un lēju maksimāli klāt, tad pēc laiciņa jau kļuva panesami. Traki, ka es tagad esmu aizmirsis, kuram kantorim tas bija, negribētos vēlreiz uzrauties. Par kaisīšanu: nezinu, kā ir ārpus Rīgas, bet Rīga šodien ir sasālīta pilnīgā nejēgā un bezpriģelā, es ar šausmām jau domāju, kas pavasarī būs atkal palicis pāri no sliekšņiem un grīdas, ja šitā turpināsies.

Tēma: Lukturi

Senos laikos līmēja ar logu līmi. Varbūt tagad kas piemērotāks pieejams. Tikai... Lai salīmetu, no sākuma būs jāizjauc, kas varētu nemaz nebūt baigi vienkāršs pasākums.

Tēma: Auto ar krusas defektu

Ja tā pavisam teorētiski, tad kādēļ gan ne? Tikai cenai jābūt atbilstošai.

Tēma: Vai Rīgā vajadzētu aizliegt iebraukt automobiļiem ar radžotām riepām (radzēm)?

Reāli krīt uz nerviem šī katru rudeni izlasāmā demagoģija: "PSRS laikos visu gadu brauca ar vasaras riepām". Tas ir pilnīgs fufelis, jo PSRS laikos NEBIJA NEKĀDU VASARAS RIEPU! Tas viens. Otrs: arī PSRS laikos ziemā žiki un moskviči lidoja grāvjos tikai tā, bez tam tie auto īpašnieki, kas nejutās īsti droši par savām, spējām ziemā nebrauca vispār.

Tēma: Vai tik beidzot nebūtu laiks sākt domāt par jauniem, pilnībā pārstrādātiem CSN?

Rekur brīnišķīgs tupuma piemērs. Filmētājs pats izprovocē konfliktsituāciju, tad vēl kāpj ārā skaidroties. Un drausmīgākais ir tas, ka tam idiotam liekas, ka viņam ir taisnība, jo "es braucu ar atļauto ātrumu, un nevienam nav mani jāapdzen". Toties apdzīvotā vietā ātrumu samazināt nesteidzas. Mudaks pa dzīvi vobšem. www.la.lv/video-pie-sarkanas-gaismas-izkapu-ara-lai-parunatos-soferis-iemuzina-agresivu-bmw-vaditaju

Tēma: Vai būtu jēga un interese autovadītājiem apvienoties kādā organizācija?

Hmm... Bet vispār man šī ideja iepatikās. Es piedalos. Varēsim pelnīt uz riepu vai eļļu reklāmām: "Latvijas autobraucēju asociācija iesaka..."

Tēma: Vai tik beidzot nebūtu laiks sākt domāt par jauniem, pilnībā pārstrādātiem CSN?

Fun fact: manai mašīnai, kura ir uzražota 2005. gadā Kanādā, NAV apsildāmu spoguļu 😅 Es biju reālā šokā, kad to atklāju, nebija ienācis prātā, ka tā varētu būt.

Tēma: Vai tik beidzot nebūtu laiks sākt domāt par jauniem, pilnībā pārstrādātiem CSN?

Zin, ka man gan tā ir bijis. Nu kādas pāris reizes dzīvē. Izbrauc tajā ieskrējiena joslā un vispār neko nesaproti, vai tev kāds brauc no aizmugures, vai nē, un kur vispār kāda josla sākas un beidzas, un kur es vispār atrodos un kāpēc. Bet nu tie ir īpaši apstākļi, tādos parasti visa satiksme ir ļoti lēna un piesardzīga.

Tēma: Vai tik beidzot nebūtu laiks sākt domāt par jauniem, pilnībā pārstrādātiem CSN?

Muļķības. Ne jau zīmes vai labās rokas principa dēļ ir jādod ceļš, bet tāpēc, ka notiek joslu maiņa. Tad jāsavelk arī līnijas savādāk - ieskriešanās josla iet taisni, bet pirms tam taisni ejošā beidzas. Izrādās, ka imzz nezina, kā pareizi pārvietoties no vienas joslas citā un brauc kreisajā pusē esošajiem sānos, ja nav nekādas zīmes 🙄

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laikam saņēma visi inbox.lv lietotāji. Sievai atnāca no Valaiņa 😁 Tur bija kaut kas par to, ka ZZS cīnīsies pret vājprātīgi augstajām pārtikas cenām. Vēl kaut kāda aptauja bija pievienota, bet to neatvērām. Pidari vobšem 😁

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Hei, jums arī atnāca e-pasts no Armanda Krauzes? Zemkopības ministrijas paziņojums 😂 Neatvēru, jo adbloks neļāva un esmu pārāk slinks, lai dēļ katra sūda slēgtu to ārā. Bet kas tas vispār par sviestu?!

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

pabludanny

< 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti