Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 142 >

Tēma: Vai var pirkt Ķīnā ražotas ziemas riepas?

Te jau prasās izdalīt, vai runājam par ķīniešu riepām, vai Ķīnā ražotām riepām, ņemot vērā, ka arī daudzi Eiropas un Āzijas lielie brendi tagad ražo Ķīnā. Arī pašu ķīniešu brendi pamatīgi atšķiras. Ar Sailun ir braukts gan vasarā, gan ziemā - neko sliktu nevaru teikt. Altenzo un Triangle arī ir izmēģināts - tā gan nebija tā labākā pieredze. Visi pārējie dīvainie nosaukumi, manuprāt, vispār nav nopietni ņemami, lai gan, kā uz ielām redzams, braukt jau var arī ar tiem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

ezis71 rakstīja: Sveiki!Šodien braucu pa A2 Rīgas virzienā,Garkalnē pie gājēju pārejas stacionāriem fotoradariem piestiprināti 2 sarkani bundulīši,nodomāju tad tādiem ir jābūt arī pirms Rīgas apvedceļa fotoradariem,jā,doma bija pareiza.

Riskēšu izskatīties atpalicis, bet tomēr... Kas tie tādi par bundulīšiem?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

raytodd Kas ir noticis, ka man pazudušas admina tiesības? Tikko vēl bija.

Tēma: Kādas ziemas riepas pirkt 2024 - 2025 ziemas sezonā?

Ieķēru pa lēto akcijā pagājušā gada GT Radial Winter Pro 2. Vienu pāri, kuru uzliku priekšā. Nav pilnīgi nekādas pieredzes ar šo brendu, būs zināms eksperiments. Aizmugurē ir pagājšruden pirktas Norrsken atjaunotās. Pārbaudīta vērtība - lētas, skaļas, mīkstas, virs +10 nelietojamas, bet ziemā gan uz ledus, gan sniegā perfekti.

Tēma: Golf 7.5 parking sensori

Baigi šaubos, ka maģis fiziski atšķiras, bet var jau izvilkt ārā un pārbaudīt, vai ir vieta sensoriem. Vadu izvilkšana jau arī nav baigā problēma. Drīzāk aizķeršanās varētu būt ar softu, kaut kā vajadzēs tos sensorus aktivizēt - iespējot šo funkciju mašīnas multimedijā, ja pašlaik tur tās funkcijas nav. Jāpagaida, kad parādīsies lietotājs Msh, viņš varētu zināt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu šis jau pārāk pēc skaistas pasakas izklausās, lai būtu patiesība.

Tēma: Benzīna bāka

Absolūti neorientējos Getzos, bet pēc loģikas... Tā jau nemēdz būt, ka modeli ražo tikai vienu gadu. Tiec skaidrībā, kādas paaudzes tev tas Getz ir, noskaidro, no kura līdz kuram gadam tādu ražoja, tad arī sapratīsi, kuru gadu bākas der. Tikai neaizmirsti, ka pirmajā un pēdējā gadā paralēli būs arī cita paaudze, kuras bāka visdrīzāk nederēs. Vari iet arī pretējā virzienā. Ja reiz esi atradis jaunu bāku, tad taču var noskaidrot, kura gada Getziem tā der!

Tēma: Citroën ë-C3 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Štrunts par atslēgu, bet viņam nav radio? Nopietni?!

Tēma: Dacia Duster 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Bet nu tā idejiski... Kāda vispār ir jēga no priekšpiedziņas Dustera? Kāds vispār rezons tādu pirkt? Kāpēc tad neņemt vienkārši Sandero, kuru arī var dabūt ar paaugstinātu klīrensu?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

lakshmi

Tēma: Dacia Duster 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Jā. Pēc atsauksmēm liekas pilnīgi ideāls auto tas Dasters. Vispār bez neviena mīnusa. Būs sievai jānopērk, lai nav vairs ar trolejbusu jākratās no Purčika uz ofisu centrā. Ar 1l motoru, protams, jo esam taču ekonomiski un ekoloģiski.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šis pirms divām nedēļām bija jau šajā portālā publicēts. Tu esi nevērīgs!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Naktī uz dienvidnieka nekas tik traks no tā ātruma nav.

Tēma: EGR OFF un tehniskā apskate.

Diez vai tik vecam kaut ko čeko. Ja atgāzes normā, tad viss štokos. Ja benzīns, tad vispār pofig.

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

Nezinu. Man tā vieta patīk. Parasti apdzenu tur kādu pulciņu, nevienam sānos neesmu braucis, man kāds cits arī nē.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

fenharxz  Kas tas atkal par uzlidojumu šonedēļ?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Zahadurahtemple

Tēma: Makslīgais intelekts (MI)

Rekur kāds ir atradis vislabāko pielietojumu MI iespējām: 

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Marmushidy

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Orldradod

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

grandsavaldo55

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

ayesha

Tēma: Kas ir CO2 jeb oglekļa dioksīds, cik daudz CO2 ir atmosfērā un ko ietekmē

Vienkārši vajag pieņemt kā aksiomu, ka Latvijā nekur, nekad un nekādā gadījumā neko nedrīkst būvēt. Punkts. Izņemot tirdzniecības centrus, tos var.

Tēma: Kas ir CO2 jeb oglekļa dioksīds, cik daudz CO2 ir atmosfērā un ko ietekmē

Vai ne? Varu tikai brīnīties, kāpēc cilvēki vispār šos kropļus skatās. Viens izmests no diplomātu aprindām par prastu zagšanu. Otrs - krāpnieks, kurš krāna ūdenim piedēvē dziednieciskas īpašības. Autoritātes, ibio...

Tēma: PVN un citi nodokļi. Skaidrojumi, interpretācijas, meteriāls skolu programmām.

Kad Brady ir iedzīts stūrī, viņš sāk ņemt oponenta apgalvojumus no diskusijas sākuma un uzdod tos par saviem 😁 Jau nez cik reizes novērots.

< 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti