Te jau prasās izdalīt, vai runājam par ķīniešu riepām, vai Ķīnā ražotām riepām, ņemot vērā, ka arī daudzi Eiropas un Āzijas lielie brendi tagad ražo Ķīnā. Arī pašu ķīniešu brendi pamatīgi atšķiras. Ar Sailun ir braukts gan vasarā, gan ziemā - neko sliktu nevaru teikt. Altenzo un Triangle arī ir izmēģināts - tā gan nebija tā labākā pieredze. Visi pārējie dīvainie nosaukumi, manuprāt, vispār nav nopietni ņemami, lai gan, kā uz ielām redzams, braukt jau var arī ar tiem.
ezis71 rakstīja: Sveiki!Šodien braucu pa A2 Rīgas virzienā,Garkalnē pie gājēju pārejas stacionāriem fotoradariem piestiprināti 2 sarkani bundulīši,nodomāju tad tādiem ir jābūt arī pirms Rīgas apvedceļa fotoradariem,jā,doma bija pareiza.
Riskēšu izskatīties atpalicis, bet tomēr... Kas tie tādi par bundulīšiem?
Ieķēru pa lēto akcijā pagājušā gada GT Radial Winter Pro 2. Vienu pāri, kuru uzliku priekšā. Nav pilnīgi nekādas pieredzes ar šo brendu, būs zināms eksperiments. Aizmugurē ir pagājšruden pirktas Norrsken atjaunotās. Pārbaudīta vērtība - lētas, skaļas, mīkstas, virs +10 nelietojamas, bet ziemā gan uz ledus, gan sniegā perfekti.
Baigi šaubos, ka maģis fiziski atšķiras, bet var jau izvilkt ārā un pārbaudīt, vai ir vieta sensoriem. Vadu izvilkšana jau arī nav baigā problēma. Drīzāk aizķeršanās varētu būt ar softu, kaut kā vajadzēs tos sensorus aktivizēt - iespējot šo funkciju mašīnas multimedijā, ja pašlaik tur tās funkcijas nav. Jāpagaida, kad parādīsies lietotājs Msh, viņš varētu zināt.
Absolūti neorientējos Getzos, bet pēc loģikas... Tā jau nemēdz būt, ka modeli ražo tikai vienu gadu. Tiec skaidrībā, kādas paaudzes tev tas Getz ir, noskaidro, no kura līdz kuram gadam tādu ražoja, tad arī sapratīsi, kuru gadu bākas der. Tikai neaizmirsti, ka pirmajā un pēdējā gadā paralēli būs arī cita paaudze, kuras bāka visdrīzāk nederēs. Vari iet arī pretējā virzienā. Ja reiz esi atradis jaunu bāku, tad taču var noskaidrot, kura gada Getziem tā der!
Bet nu tā idejiski... Kāda vispār ir jēga no priekšpiedziņas Dustera? Kāds vispār rezons tādu pirkt? Kāpēc tad neņemt vienkārši Sandero, kuru arī var dabūt ar paaugstinātu klīrensu?
Jā. Pēc atsauksmēm liekas pilnīgi ideāls auto tas Dasters. Vispār bez neviena mīnusa. Būs sievai jānopērk, lai nav vairs ar trolejbusu jākratās no Purčika uz ofisu centrā. Ar 1l motoru, protams, jo esam taču ekonomiski un ekoloģiski.
Vai ne? Varu tikai brīnīties, kāpēc cilvēki vispār šos kropļus skatās. Viens izmests no diplomātu aprindām par prastu zagšanu. Otrs - krāpnieks, kurš krāna ūdenim piedēvē dziednieciskas īpašības. Autoritātes, ibio...