Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 142 >

Tēma: Latvijā pirktākais elektroauto 2024.gadā ir Ora - jau 110 vienības

Nu kāda vēl piekare? 😁 Es taču tikai un vienīgi par vizuālo runāju.

Tēma: Latvijā pirktākais elektroauto 2024.gadā ir Ora - jau 110 vienības

Kā jau pats teici: par gaumi nestrīdas. Man personīgi Ora šķiet daudz glītāks par visiem tevis nosauktajiem. Tāds foršs 911 piesitiens.

Tēma: XC60 erori panelī

Nu, ja aķis ir mironis un regulāri nokrīt zem pieļaujamā sprieguma, tas var visādus gļukus izsaukt.

Tēma: Latvijā pirktākais elektroauto 2024.gadā ir Ora - jau 110 vienības

Daudzi jau tomēr uz to MG nosaukumu pavelkās, domājot un cerot, ka palikusi vēl kāda saikne ar oriģinālo britu ražotāju. Nu tāpat kā Nokia telefoni.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nez vai tā vabolīte vispār 90 var izspiest? Tur viss skaidrs, jautājumu nav. Traktoriem jau arī neviens pie pilna prāta esošs nepārmet, ka pārāk lēni brauc.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu tad brauc ar avareikām un pa nomali, ja tavs transports nav tehniskā kārtībā. Kādas, nah..., kotletes, neko nevar saprast, ko tu drukā! Katram ceļam, katrai satiksmei un katriem laika apstākļiem būs savs drošais ātrums. Neviens neprasa, lai tu tumsā un miglā gāztu pa granteni uz 80. Nē. Bet dienā uz taisnas šosejas gan nevēlos tevi priekšā braucam uz 70. Vai arī ar avārijas gaismām un pa nomali!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jā. Koks miglas aizsegā bija noslēpies un gaidīja. Tad pēkšņi izlēca uz ceļa mašīnai tieši priekšā. Tas taču šoferi parāda vēl sliktākā gaismā nekā iepriekš. Sanāk, ka viņš nevis saslīdēja pārāk liela ātruma dēļ, bet vienkārši nesās miglā neko neredzot?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu jau te pilnīgi dažādas lietas putro. Skaidrs, ka konkrētais džeks brauca pāri savu spēju robežām, bet lielā ātrumā. Toties ja runājam par tiem kadriem, kuru spējas nesasniedz 90 km/h uz taisnas šosejas gaišā laikā... Nu tiem tiešām vispār nevajadzētu braukt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

lungu

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

hfhtfhyf

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pēdējās pāris nedēļas kaut kā pastiprināti sanāk novērot neadekvāti braucošus koplietošanas auto. Pirms dažām dienām viens Bolt brauca pa priekšu visai lēni, tad apstājās pie sarkanā. Un tad, blakus iedegoties gājēju zaļajam, viņš pēkšņi sāka braukt, gandrīz saskrienoties ar perpendikulāri braucošo plūsmu. Šodien viens kretīns ar Carguru nogrieza ceļu dienvidnieka trešajā joslā, liekot man bremzēt. Es mierīgi vālēju pa kreiso joslu Lubānas ielas virzienā, ātrums 85, ne priekšā, ne pakaļā neviena nav, un tad tas urods kādu gabaliņu man priekšā uzbrauc no Akropoles puses un 45 grādu leņķī mauc pāri visai brauktuvei un iebrauc dažu metru attālumā man tieši priekšā, loģiski, ka knapi uz atļautajiem 70. Uztaurēju un padedzināju tālos viņam spoguļos, bet man man tāda nelaba aizdoma, ka viņš nemaz neko nesaprata. Vismaz no ceļa nost nenovācās.

Tēma: Latvijā pirktākais elektroauto 2024.gadā ir Ora - jau 110 vienības

Jā, ir patiešām cmuks, to nevar noliegt. Īpaši, ja salīdzina ar ID kastēm vai japāņu kosmiskajiem dīvaiņiem.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Bradley

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

jubayersuf7dff

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

michals

Tēma: Latvijā pirktākais elektroauto 2024.gadā ir Ora - jau 110 vienības

iAuto rakstīja: Kurā tēmā bija?

Lielajā elektroauto tēmā toč bija kaut kas pārpublicēts. Man šķiet, ka TVNET raksts, kur viena dāmīte šamo slavēja. Visvairāk viņai patika, ka tā mašīna visu laiku ar viņu runā. Es vēl teicu, ka tādā mašīnā sajuktu prātā, ja vien tā runāšana nav kaut kā atslēdzama.

Tēma: Volkswagen ID.4 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2021 / 2022

Ja kas, otrās paaudzes Seat Leon ir tieši tāda pati nepatīkama īpatnība.

Tēma: Tesla Model 3 2017 / 2018 auto tests, atsauksmes iespaidi

No tā mēs varam secināt, ka katrs trešais auto rīta korķī uz Vanšu tilta ir Tesla 😁

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

coreballcore1

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Nu kādus 15-20 gadus varētu pagriezt atpakaļ mierīgi. Neviens jau neapgalvo, ka nekādām normām nav jābūt. Bet pašlaik notiekošais neatbilst nekādām saprāta robežām. Pats trakākais, ka tam nav vispār pilnīgi nekādas jēgas, kamēr lielākajā daļā pasaules šādu normu nav, kamēr tiek dedzinātas ogles, kamēr Krievija met bumbas uz Ukrainu, toties ukraiņi svilina krievu naftas pārstrādes rūpnīcas... Un te varētu turpināt un turpināt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

komplektā ar biežu citu "vieglo" antibiotiku lietošanu Par šo kļūdies. Lietoju antibiotikas ļoooti reti. Pat neatceros iepriekšējo reizi. Par neveselīgo pārtiku arī nemaz nav īsti taisnība. Pašam vienmēr licies, ka ēdu tīri normāli, salīdzinot ar daudziem citiem. Ok, maizes ir par daudz, bet no tā nevarētu tā sabeigt kuņģi. Visdrīzāk pie vainas bija ibumetīns, kuru atsevišķos periodos tiešām mēdzu patērēt zirga devās. Tam nu tagad krusts pāri.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ak, atcerējos, ka vajag te ierakstīt. Ar saudzīgu ēšanu un mežonīgu antibiotiku kursu mēneša garumā mana kuņģa čūla tika pilnībā izārstēta. Nu, Volx, ko man vajadzēja rīt antibiotiku vietā? 😎

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Te nav runa par pieprasījumu. Viņiem tak neļauj tos motorus tirgot! Nu nestāsti man, ka kāds pie pilna prāta vispār skatītos uz 0,9 TURBO, ja vien būtu sakarīgas alternatīvas. Ir noteikti cipari procentos, ko un cik ražotājs drīkst ražot un tirgot, un te jau nonāk pie tāda absurda (kā augstāk minēja), ka elektrotačku pārdošanas rādītājus nākas mākslīgi uzlabot, lai vispār varētu likumiski tirgot benzīnauto vai dīzeļus.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Un vēl smieklīgi ir tas, ka tie vecie dzinēji daudziem ražotājiem vēl pastāv un tiek tirgoti Amerikā un Āzijā, bet Eiropā nav pieejami.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Nu tas naids rodas tīri automātiski, kā jau pret jebkuru lietu, ko ar varu mēģina uzspiest. Man personīgi nekāda pamatota naida nav, bet arī saceļas spalvas, kad kāds man sāk reklamēt, cik ērti ir lietot elektroauto. Jo es labi zinu, ka man un vismaz 90 procentiem autobraucēju tas nepavisam nav ne lēti, ne ērti! Es zinu, kā ir lietot elektrisko tačku, jo manam brālim ir. Vēl viņam ir privātmāja, saules paneļi, darba specifika, kas prasa diezgan bieži parkoties centrā un, galu galā, OTRS AUTO - liels dīzelis. Viņam tas der un ir ļoti izdevīgi, bet vairākumam neder.

< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti