Godīgi sakot, šo es īsti negribētu. Pa lielam tās kodolieroču atrašanās vietas visām iesaistītajām pusēm ir zināmas, un ja/ kad tās bumbas sāks lidot, noteikti tiks bliezts pa tiem poligoniem. Pašlaik ir cerība, ka mums tas labums varētu lidot pāri. Poliju var saprast - Polija principā ir lielvalsts ar milzīgām ambīcijām kļūt par nozīmīgu militāru spēku.
Ko var ņemties par to nabaga alžīrieti? Nu ir viņa sieviete, ir un viss! Jā, savā ziņā slima, ar ģenētisku anomāliju, bet sieviete! Tur nav absolūti nekāda sakara ar transpersonām vai ko tamlīdzīgu. Jā, viņai sportā ir zināmas priekšrocības, fakts. Bet kāpēc tad Semjonovai ļāva spēlēt basketbolu? Tur visdrīzāk būtu tas pats stāsts. Un vispār - varbūt visiem kas garāki, ātrāki vai stiprāki par vidusmēru aizliegt sportot, jo negodīgas priekšrocības taču? Porziņģi točna nebūtu laukumā jālaiž pēc šīs loģikas, jo viņš taču arī nav normāls!
Tu tiešām izliecies vai izliecies? Ar šādiem suvenīriem pilns e-bays, tirgojas ar piebildi, ka nav izmantojami īstu numurzīmju vietā 😄
Gan jau kāds pamanās izpildīties un izbrauc ar šādu ielās. Mums te Latvijā arī ir

Ir atkal jauns: sfis96asr
Vismaz beidzot sakarīgi izklāstīji savu pozīciju, tas apsveicami! Bet redzi, herņa jau ir tāda, ka nevar būt vienmēr pret visiem. Jāizvēlas sabiedrotie, pat ja viņi ne visai patīk. Ja mēs negribam atpakaļ zem Krievijas tupeles, tad mūsu sabiedrotie ir tie, kas ir pret Krieviju, tā nu tas sanāk.
Katra atsevišķa cilvēka nāve ir traģēdija, bet tūkstošu nāve ir statistika - neatceros, kurš šito teicis. Protams, ka nav jāpriecājas par neviena civiliedzīvotāja bojāeju, bet no otras puses... Jebkas, kas padara to no sliedēm noskrējušo valsti vājāku - tas nāk mums par labu.
Eh, žēl, ka man viss jau saplānots.
Kaut kur te tika stāstīts, ka Baltkrievija neeksistē. Rekur tāda pati teorija par Somiju 😎 www.facebook.com/reel/1801409177010187/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Lady Gaga - Always Remember Us This Way
Neredzu baigo jēgu asināt urbjus zem 8mm. Izmet un ņem nākamo. Izņemot kādos specifiskos darbos, kur tos urbjus desmitiem pa dienu nobeidz.
Tie taču tie paši reptiloīdi vien ir.
imzz rakstīja: Vēl jau ir iespēja, ka dzimumu maiņas reklāmu arī organizē big pharma. Jo visādi hormonu preparāti, pubertātes bloķētāji u.c. taču nerodas no zila gaisa. Un, ja dzimumu maiņas procesā sapiš veselību, tad medikamentus ārstēšanai atkal laipni piegādā big pharma.
Kā arī konfekšu un pārējo saldumu reklāmas īstenībā apmaksā nevis paši ražotāji, bet stomatologi, lai viņiem būtu darbs.
Laikam tiešām būs jāmēģina rīt pasauļoties. A to rokas brūnas, seja arī, bet vēders galīgi balts 😎 Šogad tik daudz odu un dunduru, ka nemaz nevarēja baigi bez krekla dārzā staigāt. Tagad izskatās, ka norimušies.