Volx rakstīja: Kur kāds dirš? Es uzdodu jautājumu - kā vispār cilvēce līdz šodienai izdzīvoja? Cilvēces imūnsistēma tak nav izveidojusies pēdējos 80 gadus bet daudzu tukstošu gadu atpakaļ. Tūkstotis tas tik tāds maziņsš nogrieznitis humanoīdu atistibā.
A cik gadus dzīvoja 150 gadus atpakaļ?
Es laikam nesaprotu tavu jautājumu: kā cilvēce izdzīvoja? Nu tāpat kā visas pārējās sugas: ēda, vairojās, mira. Vārgākie nomira ātrāk, nepaguvuši atstāt pēcnācējus, stiprākie nodzīvoja ilgāk, viens otrs pat vēl dabūja mazbērnus paauklēt.
Par tiem 1000 gadiem gan nevajag dirst. Pirms 1000 gadiem 50-gadīgs jau bija vecs vīrs. Un vispār tikai nelielai daļai izdevās šo cienījamo sirmo vecumu sasniegt.
Ar to alkoholu ir interesanti. Tiem, kas lej iekšā katru dienu, tādas parastas infekcijas nemaz baigi klāt neķerās. Un zinu cilvēkus, kas pēc atmešanas pirmo gadu slimo vienā laidā. Vēlāk gan imunitāte atkal pieaug un veselība uzlabojas.
Tas ir pisec. Es pat necentīšos te tos jūzerneimus likt. Tak dari kaut ko ar jauno lietotāju reģistrāciju un viņu iespējām taisīt kaudzēm jaunu postu jau pirmajā dienā!
Visticamākais, ka aizgājusi ciet drenāžas truba, kas ir ļoti izplatīta problēma. Nezinu kā tieši Zefīram, bet parasti to var izbakstīt/ izpūst/ izskalot vienkārši no apakšas.
Tu skaties, Volx! Berga diēta noteikti palīdz locītavām, tas nav apšaubāmi. Bet ilgstoši krāmējot iekšā praktiski tīru gaļu (pat ar visām vajadzīgajām vitamīnu piedevām) var iedzīvoties nopietnās aknu problēmās.