Droši vien tā arī ir, kā Topinambūrs saka, - aizbrauca ar aukstu, un tur tādi mutuļi gāzās, ka visiem bija bail tuvumā iet. Kamēr aizvālēja līdz Ogrei, beidza kūpēt. Nekur arī nav zvanīts, ka Ilmārs nav pa ceļam kādā darbnīcā iešmaucis to dranduļetu pieregulēt, par ko tagad klusē.
P.S. Lasīju par šo gadījumu jau labu laiku atpakaļ, NRA baigi guļ!
Šis interesants. Principā par lietu raksta, bet kāpēc vajag ar svešu niku un tik daudz lamuvārdiem? Varbūt tas tomēr ir īstais Krotow, tikai ļoti dusmīgs? 😁 Pat nezinu, vai šo jādzēš vai nē, lai Māris izlemj.
Es neticu, ka Krievija pašlaik varētu vēl kādam uzbrukt. Nav viņiem resursu (ja nu vienīgi cilvēkveidīgie) vēl kādas frontes atklāšanai. Ja Gruzijā pašlaik nebūtu tādi mudaki pie varas, tad bez problēmām varētu savākt atpakaļ savu Dienvidosetiju un kas tur vēl bija? Re kā Piedņestrā vatņiki nervozē, tikai moldāviem, izskatās, ka nav baigās intereses tur ko uzsākt.
Ta jau redzēs. Profam tur darbs pusstundai un detaļas centos. Kādu dvacāru varētu nolikt, vairāk droši vien nav vērts.
Jaunā Defender problēmas? Tak visi Landroveri ir vienas vienīgas problēmas. Viens rads pirms gadiem pieciem Discovery nopirka - tas mēsls slāpa nost pēc katras peļķes un dzīvojās pa garantijas servisu vairāk nekā brauca. Pēc garantijas beigām ar steigu tika pārdots nafig. Vienkārši nelaime, ne mašīna.
Pirku mašīnu Carbuy. Lēti. Bija visādi redzami defekti, par kuriem vēl izsitu atlaidi. Nekādi slēptie brīnumi neatklājās, tā ka pieredze pozitīva.
Pieļauju, ka tas caur kompi regulējas. Vēl var gadīties, ka aķis par vāju vai kontakti slikti, līdz ar to iedarbinot rodas strāvas pārrāvums un uzstādījumi nometas uz defaultajiem. Man vienam auto tā ir bijis, tikai tas notika neregulāri.
Galapunktā uzpīpēšu relaksēti un bez steigas 😄
Taisnība tai ziņā, ka normālai vidusmēra tačkai 130-140 ir komforta ātrums un ilgstoši nesties ar lielāku ātrumu bez īpašas vajadzības nav nekāda baigā kaifa. Bet Latvijā jau tos pašus 130 atvilkt ir noziegums un šausmas, pat ja to dari uz taisnas un tukšas šosejas. Nu vismaz Ķekavas apvedceļš tagad. Nez, tur netaisās kādu radaru uzlikt?
Tev (vai par ko tu runā) vienkārši paveicies. Pilns internets bija ar sašķaidītiem saules paneļiem no tās pašas Tērvetes apkaimes.
Besī tā cepumu tīrīšana, pēc tam atkal ilgi un dikti jāčakarējas, kamēr visur salogojas atpakaļ 😎
Sanāk pa Rīgu 1 EUR, bet līdz, piemēram, Lielupei 1,5 EUR? Manuprāt, normāli. Tev šķiet par daudz vai par maz?
Labrīt! Netieku no mājas datora vairs iAuto! Sākumlapa strādā, bet nevar atvērt nevienu rakstu vai foruma tēmu.
Bad Request
Your browser sent a request that this server could not unterstand.
Size if a request header field exceeds server limit.
Pārlūks Chrome, problēma unikāla tikai ar iAuto.
P.S. Pārbaudīju ar Edžu, ar Edžu strādā, tātad pret Chromi iebildumi.
Trešā tipa Džo jebkurā gadījumā vajag sēdēt mājās un nevazāties, neatkarīgi no tā, kādu tieši vīrusu viņš ir saķēris. Visā visumā Covid pandēmija ir devusi divus pozitīvus rezultātus. Viens ir tas, ka daudzos kantoros ir saprasts, ka visām biroja žurkām nebūt nav jāsēž uz vietas piecas dienas nedēļā, otrs tas, ka vilkties uz darbu ar temperatūru vairs neskaitās kruti, bet gan stulbi.
Numurus salīdzina, pirmo reizi reģistrējot Latvijā.
Jā. Ar Luminor vienmēr visiem ir problēmas. Swed-Uni-Citadele viss notiek zibenīgi jebkurā diennakts laikā visos virzienos.
Pirms pāris gadiem, kad tirgoju mašīnu, pircējs uztaisīja CSDD pieprasījumu, tad pārskaitīja man naudu. Nauda ienāca kontā, es apstiprināju īpašuma tiesību maiņu. Izdarījām to visu 10 minūtēs. Nianse gan tāda, ka manā gadījumā runa bija par simtiem eiro, nevis tūkstošiem 😎 Lielas summas gadījumā droši vien tomēr vajadzētu līgumu, kaut vai pašrocīgi uz papīra uzskribelētu, bet tomēr. Lai tev būtu vismaz kaut kāds apliecinājums, kāpēc esi to piķi kādam skaitījis.
Jā, lēkāt pa viņām bija forši.
Cik atceros tos vecos spēļlaukumus, tad tās riepas saulē sāka sadalīties, plaisāja un drupa. Šur un tur viņas tika krāsotas, tad izskatījās tīri nekas, bet tur, kur atstāja tādas kā ir, skats neko dekoratīvs vis nebija.
Nu ja, tieši tā arī ir. Un jo cītīgāk mēs gatavosimies karam, jo lielāka ir iespēja, ka jākaro tomēr nebūs.