Nekas tur nebija iznīcis. Jā, tie pirmie likvidējās, bet visu laiku stacijā un tās apkārtnē bija dažādas tirdzniecības vietas. Vienu laiku arī Narvesens vai kas tamlīdzīgs tur bija.
Par Zasulauku. Visu savu bērnību, pusaudža gadus un vēl drusciņ esmu pavadījis Zasulauka apkārtnē, tādēļ labi atceros visu, kā tur ir bijis. Vienmēr tur ir kūsājusi dzīvība. Kioski ar visādiem sīkumiem, bārs, ēdnīca visos laikos. 90-tajos būdas ar legālu un nelegālu alkoholu, audiokasešu stends, kur videnes laikos izdevu lielāko daļu savu finansu līdzekļu (to kas palika pāri pēc šmigas un cigarešu būdu apmeklēšanas 😎). Čigānu pulciņi, kam parasti centāmies iet ar līkumu, lai gan nekādu reālu konfrontāciju neatceros. Tagad pilnīgs izmirums. Par to baigi aizdomājos kaut kad pagājšruden. Stāvēju uz perona, gaidīju vilcienu, lai aizbrauktu līdz centram un baigi sagribējās dzert. Domāju - jāpaķer kāds minerālūdens. Un tad sāku skatīties apkārt un sapratu, ka nekā taču nav! Pie stacijas durvīm laikam tikai kafijas automāts, bet pat neviena kioskiņa! Apgāju visai ēkai apkārt, pagājos uz visām pusēm - nekā! Un tad tiešām tāda depresīva sajūta pārņēma.
msh rakstīja: Vai tad mūsdienās multistūre ir palikusi par standarta aprīkojumu visām mašīnām? 
Bet, godīgi sakot, ir gan. Nevaru iedomāties nevienu auto bez multistūres, pat Dacītēm visām ir. Ja tiešām atrodi kādu bez, tad padalies - būs interesanti! (Mūsu lielā kaimiņa ražojumi neskaitās)
Kā tur bija... Ja tu ieslēdz bākugunis un sirēnas pēc tam, kad esi zaudējis dragreisā - tas tikai parāda, ka neesi godīgs sportists!
Da beidz! Tankam vienmēr latviešu valodā ir bijis "lielgabals''.
Kārtējā modernā ''fīča''. Es pat nezinu, kas tas tāds vispār ir? Minēšu - automātiskā, elektroniskā rokas bremze?
Par centimetriem tev pašam jāzin, bet es noteikti ņemtu divasu - pilnīgi cita ergonomika un lietošanas ērtums.
Nu bet tā jau arī ir atbilde uz jautājumu: "Pieslēdz pie kompja!" Da kaut vai ar ELM kļūdas apskatīties. Pēc tam cilvēks šeit var iemest kļūdas kodu un dabūs nākamo atbildi, iespējams, daudz konkrētāku. Tu tiešām esi ekstrasenss, ka vari pilnā pārliecībā likt cilvēkam mainīt tieši zondi? Un nevis sadales vārpstas stāvokļa devēju?
P.S. Ja jautātājs ir tāds auns kā topika uzsācējs, kas neuzskata par vajadzīgu painformēt, kā lieta atrisinājusies, tad tiešām vispār nekam nav jēgas.
Tak pilnīgi jebkas tas var būt, zonde tai skaitā. Kamēr nav pieslēgts kompis, ir muļķīgi sākt kaut ko uz dullo mainīt. Starp citu, ir gadījies kādu laiku braukāt ar beigtu zondi. Viss gāja normāli, tikai zupu drusku vairāk ēda.
Supermakaka rakstīja: Starp citu, kaut kā nesank atrast tādu servisu Ulmaņa gatvē. Vai nosaukums i pareizs?
Tas Grosauto kaut kad nobankrotēja, pēc tam atkal atsāka strādāt, bet nebūtu brīnums, ja tā servisa vairs nav.
Nosacīti par tēmu... Kā tas nākas, ka joprojām ir tirgotāji, kas tirgo un pat atļaujas reklamēt Krievijā ražotās Cordiant riepas? Vai tās riepas ir vecas (tādā gadījumā viņas būtu jānogrūž par puscenu) vai vēl arvien tiek ievestas, uzspļaujot visām sankcijām?
Tas jau pats par sevi saprotams, ka tā būtu labāk. Tikai šādam projektam naudas nav un tuvākajā nākotnē pilnīgi noteikti nebūs. Linkaitis pa četriem gadiem nevarēja pat tik daudz, kā palaist solīto vilcienu uz Bolderāju pa jau esošām sliedēm. Neizskatās, ka arī, ka pie tagadējā ministra kaut kas tur baigi bīdītos uz priekšu, kaut gan runas joprojām izskan, ka vajag, jā, vajag, darīsim, taisīsim un tā tālāk un tā joprojām.
Ja būs ar ko un uz kurieni doties, tad arī dosies. Bet var jau vispār neko nebūvēt, nedarīt un turpināt tikai čīkstēt.
Rīgas lidosta no sākta gala ir nozīmīgākā Baltijas lidosta un tā tam arī vajadzētu palikt.
Ko šonakt pirmo darīt? Iet mainīt riepas vai mēģināt iesniegt ienākumu deklarāciju?
Es sapratu, ka tas degvielas patēriņš skaitījās nesamērīgs pēc pašas Hondas nevis pēc amerikāņu standartiem. Bet zem 12-13 laikam ar viņu nekur un nekā nevar palīst.
Ieraudzīju šādu skaistuli par nieka 750 Eur www.ss.com/msg/lv/transport/cars/lancia/lybra/mmlod.html
Vot tagad sēžu un domāju: vajag man vēl vienu sarūsējušu miskasti vai tomēr nē? 😂 Laikam jau nē, jo liekas naudas tā īsti nav un prasītos Kraislera virsbūvē kaut ko ieguldīt, bet vot nemiers sāka dīdīt. Galvenais jau, ka sieva toč nesaprastu 😄
To negrib darīt un es arī saprotu kāpēc. Tādēļ otrs variants būtu jautājumu-atbilžu tests pie reģistrācijas vai vispār manuāla pirmā posta apstiprināšana.
Pārbaudi antifrīza līmeni, vai kāda truba nav pušu, bet varbūt, ka pa drošības vārstu ko izšāva.
Tas ir aktuāli pilsētā, laukos jau tāpat tā labuma pietiek neatkarīgi no tā, vai es ko atvedu klāt no Rīgas vai nē.