Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 142 >

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Jauns: dfdrgrd Man izskatās tā: kolīdz tu viņus izdzēs, tā tie paši ir atpakaļ ar jauniem vārdiem. Respektīvi: kolīdz bots pamana, ka lietotājvārds nedarbojas, tā automātiski uzģenerē jaunu. Cīņa ar vējdzirnavām pie esošās reģistrācijas sistēmas.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par tiem bioatkritumiem... Pateicoties dažu zaļi noskaņotu radu spiedienam jau pirms gada ieviesu Rīgas dzīvoklī kastītes, kuras pēc tam aizvedu uz fazendu un izberu kompostā. Man iepatikās, jo galu galā esmu vinnētājs -  komposta dārzā nekad nav par daudz. Kopš jaunā gada ir lejā tas brūnais konteiners, līdz šim brīdim esmu izmantojis tieši divas reizes, sieva, šķiet, vienu vai arī divas.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

jayduuuu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu šis jau velk uz ķirzakcilvēku tēmas pusi :p

Tēma: Toyota Yaris Cross 2024

Parastajā Yarī jau normāls vīrieša cilvēks nemaz ielocīties pie stūres nevar! Ok, retu reizi kaut kā jau var, bet ne jau ka ikdienā šitā mocīties! Ar Cross neesmu braucis, nezinu cik jūtami tur ir labāk.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

Neapšaubāmi labs. Tikai tā nav mašīna, kuru varētu nopirkt parasts ģimenes cilvēks ar vidējiem vai nedaudz augstākiem ienākumiem. Līdz ar to nav apspriešanas vērts.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

insekc rakstīja: Jāsalīdzina līdzvērtīgi auto (funkcijas un cena). Piemēram:  pilnpiedziņas universālis ar paaugstinātu klīrencu (Der arī krosoveri) cenā, teiksim, līdz 40 000 EUR. ICE pret EV. Ja no ICE es liktu Subaru Outback, tad nezinu ko variet ieteikt no EV?

Man jau liekas, ka Subaru Outback tomēr ir vairāk nišas produkts nekā praktiskuma etalons. Pats vairākkārtēji esmu apsvēris domu tādu pirkt, jo patīk tas auto, bet vienmēr beigās nospriedis, ka man tā pastāvīgā pilnpiedziņa nafig nav vajadzīga. Ir daudz plusu, bet tieši tikpat arī mīnusu. Ņemot vērā, ka pašlaik arī jebkurš elektroauto ir tikai nišas produkts, tad varētu būt kāds laiciņš jāpagaida, kamēr kāds uztaisīs pilnvērtīgu Outback alternatīvu. Nē, nu es nezinu, varbūt kaut kas arī jau ir, nesekoju pedantiski tiem autobūves jaunumiem, kas man pārskatāmā nākotnē nav aktuāli.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

cvbcbcfhfghfgfg

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

msh rakstīja: Tu piemirsi vienu sīkumiņu - pie dirsas kur lādē - no svara ir tas, cik tālu jāaizbrauc - un brīdī kad tev ir jāaizbrauc vismaz no Rīgas līdz Daugavpilij vai Liepājai, spēlēšanās ar gāzes pedāli jau ir pavisam cita lieta. Es Liepājā šad un tad redzu vienu i3 - zīmīgi ka tam ir parastie numuri, liecinot ka tam ir ģenerators - acīmredzot īpašnieks augstāk vērtēja mašīnas spēju nobraukt tos 200 km bez lādēšanas kā braukāšanu pa autobusu joslām vai bezmaksas stāvvietas. Un vispār - i3 ķeblī līmēt nevar, tikai purināt :D

Esi braucis ar to i3, ka zini kā viņš līmē vai nelīmē? 😎 Īpašnieks to auto lieto PAREIZI - lādē mājās, maļās pa Rīgu, parkojas Vecrīgā, tālāk par Siguldu nebrauc. Visām pārējām lietām ir cits auto. Arī pirms elektriskā viņam bija divas mašīnas, vienkārši nomainīja benzīnu pret elektrisko. Lielais dīzelis bija agrāk un ir joprojām.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Spameru niki

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

Tiem, kas mājās lādē, neko baigi taupīt nevajag. Man zināmais i3 īpašnieks brauc ļoooti dinamiski, regulāri ielīmē sēdeklī 😎 Bet viņš ar visām mašīnām diezgan nikni un ātri brauc.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

cbcfgvfhnvghfv

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mans uzskats, ka putuplasts ir kapeikpisēju materiāls (ja runājam par sienām). Normāli ir siltināt ar vati.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas jau atkarīgs no ventilācijas. Ja normāli ierīkota ventilācija ar rekuperāciju, tad pilnīgi vienalga, no kā sienas būvētas, gaiss vienmēr telpā svaigs. Pie mums ar šito bieži brauc auzās, renovējot vecas mājas, aplīmē ar puķiku, saliek paketniekus, tad, pilnam komplektam, ziemā aizlīmē visas ventilācijas lūkas, lai aukstums nevelk 😁 Un tad brīnās, ka viss pelē.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

nomiks rakstīja: Ceļošanai man ir cits auto. Ar e-Mokku ārpus LV braukt nav pat bijusi doma.

Nu redz! Te mēs atgriežamies pie tās pašas patiesības, ko es visu laiku saku. Ja saimniecībā ir vairākas mašīnas, tad viena no tām mierīgi var būt elektriska, un tas var būt pat ļoti ērti un izdevīgi. Bet kā vienīgais auto - pārsvarā garām! P.S. Ir taču arī cilvēki, kam patīk un kas var uzturēt vairākus benzīna auto - pilsētai, laukiem, trasei utt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

jayqwwwa

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Droši vien Delfos. Vai iAuto.

Tēma: Toyota Avensis T25 vāji deg tuvā spuldze

Varētu būt problēma ar vadiem. Vai ar pašu spuldzes ligzdu. Un tomēr - pirms sāc raustīt vadus samaini tās spuldzes vietām un paskaties. Varbūt tev tur kāds ūberspožais naitbreikers ielikts?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un ko tu ar to gribi pateikt? Tikai apstiprini to, ko mēģini noliegt - nekontrolētam un nenormālam iedzīvotāju skaita pieaugumam trešās pasaules valstīs un tam sekojošajai migrācijai nav nekāda sakara ar klimatu!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jana ir vakcinējusies, bet viņas vīrs nē. Vīram vairs nestāv, tādēļ Jana piestaigā pie kaimiņu Pētera, kurš ir vakcinējies. Kāda ir loģika un vai vispār tur tāda ir?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

hdf22

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

dfvxdgdgdcrgdr šodien bliež ik pa pāris stundām Kāda velna pēc vispār šādus nikus vajag apstiprināt?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pagājšnakt nevarēju aizmigt, sāku prātot: kāpēc pilnpiedziņas mašīnas sauc par 4x4? Viņām taču nav 16 riteņu?! Kāpēc nav vienkārši 2x2?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Nekādi nesaprotu, kāpēc tu tik ļoti gribi sildīt ūdeni pa taisno ar paneļiem? Bet ja nu tik ļoti vajag, ka nevar nociesties, - pilns jūtūbs un attiecīgās tēmas forumi ar DIY risinājumiem. Pats vienu brīdi apsvēru tādu variantu fazendā, bet beigās tomēr nospriedu, ka pārāk jau caur pakaļu šāds pasākums.

Tēma: Stambulas konvencijas loģikas izpausmes dzīvē.

Pēc tavas loģikas: ja tev kāds ielauž galvu, tad tu aizej uz slimnīcu, SAMAKSĀ par ārstēšanu un ekspertīzi, tad ej uz tiesu un pastāsti, kādi zaudējumi tev ir. Ja kāda iemesla dēļ nevari samaksāt, tad nosprāgsti ar ielauztu galvu, un ielauzējs arī paliek nesodīts, jo neviens viņu uz tiesu nesauc.

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti