Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 142 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es jau no paša kara sākuma tikai lasu, kā visa krieviem nav, kā viss lūzt un plīst, kā tūlīt pārtiks no žurkām un karā ies apbruņoti ar nūjām un akmeņiem. Realitāte rāda, ka tas viss ir fufelis un šādi raksti vispār nav ņemami nopietni. Ja runājam konkrēti par datortehniku, tad to taču vispār visu ražo Ķīnā, varbūt privātajiem kaut kā nepietiek, bet valsts sektors noteikti var dabūt visu, kas vien nepieciešams.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Un tomēr tavs piemērs ir greizs, jo dīzeļģenerators ir visneefektīvākais un visdārgākais enerģijas ražošanas veids (ja nu vienīgi vēl benzīna ģenerators). Neviens nekad pie pilna prāta neražo elektrību ar dīzeļģeneratoru, ja vien ir pieejams kāds cits avots. Teslas lādēšana ar dīzeli ir izeja avārijas situācijā nevis norma.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

ashlerosa7352 Ar vienu izmainītu burtu ir atpakaļ.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Vajag pieteikt karu un tad padoties!

Tēma: Tosols

Jālej, kamēr bundulī kas parādās. Tikai... Kā viņš tā pēkšņi varēja pazust, tā ka vairāki litri? Ja nu vienīgi jau ilgstoši bez tosola braukts, bet tad vajadzētu būt auksti salonā. Balti dūmi nenāk, tepiķi salonā sausi? Ja būtu vasara, tad prātīgāk būtu pieliet līmeni ar ūdeni un skatīties, kas notiek, bet tagad īsti nevar. P.S. Var jau tagad piedarbināt un paskatīties, vai tiešām nekur nepūš ārā, pa pāris minūtēm nekas slikts dzinējam nenotiks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nez, man arī ir gadījies, kad, sēžot stāvošā mašīnā, vajag e-pastu uzrakstīt, piezvanīt kādam, varbūt vienkārši kādu vai kaut ko gaidu un spēlēju spēlīti telefonā. Neredzu neko baigi dīvainu. Tie, kas nevar izkustēties prom no degvielas sūkņa, - nu tā ir īpaša kategorija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tālu no tā jau nav - bija pirms gadiem runas, ka malkas krāsnis vajag aizliegt. Nu tā ka pavisam!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cik saprotu, tad cepiens ir par to, ka stāvvieta tiek ierīkota mājai piederošajā teritorijā, par kuru dzīvokļu īpašnieki maksā nomas maksu. Jau atzīts, ka stāvvieta ir nelikumīga. Nez, manā pagalmā šādas zīmes tiktu kopīgiem spēkiem vienkārši nolauztas. P.S. Centra iedzīvotāji nemaksā par ielu, pie kuras viņi dzīvo, atšķirībā no guļamrajonu iedzīvotājiem, kas par saviem pagalmiem maksā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un tomēr atbildēji, lai pateiktu, ka neatbildi 😁

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Tā jau arī citās jomās, arī pilsētā vasarā tīri ar gadījuma darbiem var labu naudu pelnīt, ja tik ir vēlēšanās. Ziemā tas viss pazūd.

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Lietuvā gan tās cukurniedres laikam aug griezdamās. Trīs ražas gadā, vai ne? Dānijā vispār visu gadu - ieej tik cukurniedru laukā un šķin, cik vajag!

Tēma: deg akumulatora lampiņa

Izskatās pēc beigta ģeneratora. Pamēri spriegumu.

Tēma: Matemātikas tēma

Es esmu diezgan liels nejēga smalkās matemātikas teorijās (dzīvē ar Pitagora teorēmu pietiek 😎), tikai tā iedomājos: a nav tāds jēdziens kā "paralēlas spirāles"?

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Par izmešiem es sākšu domāt, kad beigsies visi kari, kur nemitīgi viss sprāgst un deg, un piesārņo trakāk nekā jebkurš transports. Kad visas ogļu stacijas būs nomainītas uz atomelektrostacijām vismaz Eiropā. Kad tiks izgudroti reāli strādājoši ekoloģiski risinājumi jūras un aviosatiksmei un kad Masks apzaļumos pārsimts hektārus kāda tuksneša par katru izšauto raķeti. Pagaidām pilnīgi pajāt, jo planētas mērogā nemainītos nekas pat ja visa Latvija sakāptu kokos un sāktu pārtikt tikai no svaigām sēnēm.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es savam aizvakar riepās spiedienu pārbaudīju 😂 Skates džeks par manu Sebringu arī teica: "Šitais vēl brauks un brauks!" pēc tam, kad bija iešķiebis divus divniekus 😄 Bet ir jau sataisīts un brauc arī, tikai lodbalsts pirms pāris dienām sāka dīvainas skaņas izdot, būs jāmaina.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

ashleryrosa7352 Šito arī vajadzētu reizi par visām reizēm nobloķēt!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tā gan ir tikai mana personīgā pieredze, bet, ja neskaita pofigistisku parkošanos, ko gluži vienkārši pieprasa darba specifika, nekādus baigos brīnumus satiksmē no šamo puses neesmu manījis.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

It kā jau ar jaunajām tik traki vairs nevajadzētu būt, jau 159 bija daudz uzticamāka par visiem iepriekšējiem modeļiem. Bet hzv. Man liekas, ka te bija viens Stelvio īpašnieks, varētu padalīties ar pieredzi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kaut kā saasināti tu to čurāšanas tēmu esi uztvēris 😎 Nekas tāds tur nebija, un visi sen būtu aizmirsuši, ja tu neņemtos ik pa brīdim atgādināt. Man viens čoms stāstīja, ka bērnībā bijis pārliecināts, ka meitenes nekakā. Un esot bijis milzīgs šoks, uzzinot, ka viņas to dara gan. 😎

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tu arī jau sāc nosodīt, nezinot visu situāciju? Varbūt tur bāba jau pie trešā krustojuma pēc kārtas spaida telefonu un nebrauc? Man tāda situācija ir bijusi. Tak reāli var uzsprāgt! Un tu jau nezini, kādā valodā tā konvencijas aizsargātā sieviete saprot; sāktu lamāties latviski, atpakaļ dabūtu: "čego?"

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Rabarberus līdz Jāņiem ēd visus pēc kārtas, pēc Jāņiem vecos kātus vairs nē, tikai jaunos. Par spinātiem neesmu interesējies, ne visai garšo, tādēļ ikdienas uzturā neietilpst.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Man viena paziņa reiz aizprecējās uz Dienvidāfriku. Dzīvoja bagāti, bet pēc dažiem gadiem atmuka atpakaļ uz Latviju. Teica, ka nav varējusi vairs izturēt, ka nevar bez apsardzes vispār uz ielas iziet. Māja - no visām pusēm nocietināts cietoksnis.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, nu tā degošās eļļas smaka laikam kā kuram individuāli. Man baigi nepatīkamās sajūtas neraisa, jo pietiekami daudz dzīvē ar divtakteriem nobraukts, kur tā eļļas smarža ir neatņemama procesa sastāvdaļa 😎 Nu ja ir pilnīgi tā, ka sāk kaklā kost, tad es arī, protams, neesmu sajūsmā, bet tik klīniski gadījumi jau tomēr baigi reti gadās.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šis jau ir apspriests, ka dūmiem nav tieša sakara ar smirdēšanu. Nē, nu ja tur ziliem dūmiem eļļa deg, tad jā, bet tā smaka nemaz nav tik briesmīga. Baltie dūmi pa lielam vispār nesmird. Vispretīgāk kā reizi mēdz smirdēt autiņi, kuriem vispār nekādu redzamu dūmu nav.

Tēma: Q5 stūres pastiprinātājs

Tā jau tie sūkņi arī mirst. Bet precīzi, droši vien, varēs saprast tikai izjaucot.

< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti