Video droši vien paskatīšos vakarā, bet nu fakts, ka Alfa nav Audi. Tā Alfa bija katru otro dienu jāremontē arī jauna un pat neatkarīgi no tā, vai tā brauc vai stāv. Nepārprotiet, es mīlu Alfas, bet tā nu tas ir 😁
Konvenciju izdrukā un piesprauž pie sienas virtuvē vai kādā citā telpā, kur šie alkohola un vardarbības ekscesi parasti notiek. Kolīdz vīrs sāk uzvilkties un vīstīt dūres, sieva parāda ar pirkstu uz konvencijas pusi un vīrs uzreiz nomierinās.
Expercs taču ironizē! Nu es vismaz ceru 🙄
Pieļauju, ka autors ir neprecīzi izteicies. Ir tādi devaisi, ko var pievienot akumulatoram automašīnā, lai čekotu tā stāvokli lietošanas laikā. Var redzēt, kā notiek lādēšana, strāvas stiprumu un sprieguma kritumus auto startēšanas laikā utt. Gan jau runa ir par ko tādu.
Atceros kā tēvs stāstīja, ka viņam vidusskolā bija lielas nepatikšanas tikai tāpēc, ka ziņkārības dēļ bija vecmammai aizgājis līdz uz baznīcu. Un kā skolā par to uzzināja, tas arī nekļuva skaidrs.
Nezinu, neesmu nekāds antivakceris, bet savējos arī pret vējbakām nepotēju, neviens arī neuzbāzās. Visi izslimoja bērnudārza vecumā bez nekādiem sarežģījumiem, tieši tāpat kā es pats savulaik.
Par šo gan ir pilnīga taisnība. Man arī krīzes gadījumā jātiek ārā no Rīgas tepat aiz pilsētas robežas un varu tur dzīvot bez elektrības un vispār bez nekā. Baigi ērti nav, bet vismaz siltums un ūdens pašam savs pēc vajadzības.
Kas tie atkal par murgiem? Kādu sievu viņš sitis? Pateiksi, ka tam savārstījumam par Judzi arī noticēji?
Negribot izjūtu patiesu cieņu pret šīs feikās lapas autoru. Tas nav parasts skams, tā ir daiļliteratūra! Elpu aizraujoši sižeta pavērsieni, izcili reālistiski komentāri... Te ir strādājis mākslinieks!
iciks
29.01.2024 8:40
Paņemsim labāk kaut kādu jaunu tepat aprakstītu Bugatti/Ferrari, ko saražos vien 10 eksemplāros. Man ir aizdomas, ka visiem iauto lietotājiem nepietiks, bet kur nu vēl tie, kas ārpus iauto.
Komunisti mākslīgi rada Bugatti deficītu, lai izsauktu neapmierinātību tautas masās un izraisītu nekārtības!
Eu, nu beidziet tak te huiņu dzīt šoferu topikā! Viens nav varējis pleisi nopirkt nākamajā dienā pēc iznākšanas, otrs kaut kādu NASA izstrādāto galodu nav dabūjis... Ejiet uz diskusiju vai politikas topiku žēloties, kā ļaunā vispasaules pārvalde mākslīgi rada PS, galodu un Cido karstā dzēriena deficītu!
Nopietni! Ja kādam kaut kas vēl piebilstams, tad, lūdzu, dariet to atbilstošākā vietā!
Tik tiešām nevaru atcerēties, kad es pēdējo reizi tādā īstā rindā pēc kāda produkta stāvēju. Ka tik ne toreiz, kad tukšās Camel paciņas varēja pret pilnām samainīt 😎
Gadījumos, kad tiek mākslīgi sadārdzinātas pirmās nepieciešamības preces, šādi tādi mehānismi tomēr ir. Cik efektīvi, tas ir cits jautājums. Tiešām nezinu par lauku aptieku problēmām, neesmu lietas kursā, bet fakts, ka pie mums visas zāles, pat šeit ražotās, maksā dārgāk kā kaimiņvalstīs, norāda, ka kaut kas nav kārtībā. Kas tieši - to tad lai ministrs arī skaidro.
Es ta aptveru. Vienkārši - kamēr vairākums sabiedrības šādus atgadījumus uztvers kā anekdoti, šī politika nedarbojas. Vai vismaz darbojas nepilnīgi.
Nezinu, kā tur ar to sabiedrību. Manā lokā šis gadījums tiek uztverts kā anekdote, un nevienam to apvainoto, otkatus pārēdušos ierēdneli nav žēl. Bet nu varbūt tas tikai mans burbulis un liberastisko feministu virtuvēs Hosams tiek lamāts no panckām ārā. Es gan nesaprotu, kā varētu lamāt cilvēku, kurš cīnās, lai visiem būtu lētākas un pieejamākas zāles.
Ej tak nosities pret sienu!
Čo ta neiebraucu, tu Slinko sūti ar čemodānu uz staciju, jo viņš ir satraucies par imigrantiem? 🙄
Ikdienā kaut kā viņus tik daudz neredzu, bet vakara pusē pastaigājot pa centru tas nedaudz tumšāko cilvēku īpatsvars arī padara domīgu. Labi, ka viņi te tādi solīdi un pieklājīgi. Pagaidām.
Es nesapratu: šī jau ir reāla aptauja vai vienkārši aptaujas paraugs?
Bļāviens, man nez kāpēc izlasījās Outback! Vobšem es nolohojos, piedodiet! 😂
Mani mūsdienu Subāros visvairāk mulsina variators. Ej nu sazini, nav sanācis ne ar vienu šādu Subaru braukt, bet braukšana ar Toyota variatoru man likās vienkārši drausmīga. Plus vēl tas, ka neizturīgi un prasa regulāras apkopes.
Nu bet viņai tak nelec silta tā mašīna, es nesaprotu, par ko te vispār filozofēt, ja ir redzams, ka sensors beigts?
650 rakstīja: Tu redz kā.Izrādās,ko tik viskautko tajā ārprāta šausmu teror horror errora laikā varēja godīgi nopelnīt.Visapkārt bijis tāds trūkums un iztrūkums, bet tu paskatko.Tad jau esam 3šajā paaudzē bezmaz vai pretējās pusēs karojuši.Manējie gan nekādā frontē nepiedalījās,krievs viņus jau laicīgi nosita kā naidniekus un tāpēc arī nekāds ne zapors mums nebij.Ēdām gan samērā trekni, bet pamatā pa tumsu,lai kāds padla nenoskauž.Visu laiku pašam nācās domāt,kā lai tos pdarus labāk app/st.Tādējādi man tas žigulis uzreiz no nulles radās ;p
Ar tām frontēm interesanti. Vecvectēvs, kā jau teicu, bija sarkanajā armijā, bet viņa meita (mana vecmāmiņa) apprecējās ar no Sibīrijas pārnākušu leģionāru, kas ienīda krievus ar visu savu būtību. Bet nekādi baigie politikas strīdi, cik atceros ģimenē nenotika.
Te jau sākumā teica, ka varētu būt temperatūras sensors. Nez, tam Pasātam tik daudz un dažādi viņi, ka bez noņemšanas nevar nevar pasūtīt?