Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 142 >

Tēma: Samsung Galaxy S24 Ultra atsauksmes. Plusi un mīnusi

Es, protams, ne uz ko nepastāvu, to kluci neesmu pat rokā turējis, bet... Kā, nu kā, tīri no fizikas viedokļa - kā telefonā varētu iebāzt 10x optiskā zūma objektīvu?!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Īstenībā Hosams ir kārtīgs vecis, to zinu jau sen. Kaut nu nesadegtu vai netiktu apēsts tajā žurku barā. Bet nu pieredze jau arī šim pietiekami liela.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es saprotu, ko tu domā, bet piekrītu tikai par kādiem 40%. Tas tomēr nav tas pats, un arī cilvēki nav tie paši, jo vecie komunisti kā reizi 90-tajos sajuta naudas garšu un pārslēdzās uz bagātību raušanu. Bet negribu turpināt šeit šādu diskusiju, īpaši jau ne šajā topikā. Pats jau vainīgs, ka pieslēdzos fleimam. 2x2=4 tur nu gan nevar iebilst! Un vislielākais mērglis šad un tad var pateikt arī ko gudru un pareizu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kāpēc būtu kādam jādod atpakaļ tas, kas godīgi nopelnīts/ iegūts? A to zapiņu brīnišķīgā valsts piešķīra manam vecvectēvam kā lielā tēvijas kara invalīdam. Tā kā visi locekļi viņam bija vietā, tad nebija pirmais sarakstos, bet nu 80-to vidū tas braucamais uzradās. Viņam to mašīnu galīgi nevajadzēja, tad nu atdeva mums. Braucām kādus gadus līdz kooperatīvu laikiem, kad jau varēja atļauties pirmo žiguli nopirkt. Dāču tēvs vēlāk pakāsa, apvienojot visādus neveiksmīgus biznesus un pārmērīgu alkohola lietošanu. Vecvecāku dāča gan vēl joprojām ir, mamma tur saimnieko.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kaudze ar spama tēmām no lietotāja marketdays

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cilvēks, kurš slavē padomju iekārtu, ir dalbajobs un kretīns. Vai arī slims ar galvu. Tur nebija nekā, itin nekā laba pašos pamatos, atceros tos laikus pietiekami labi, lai varētu izteikties. Jā, kurš gribēja, varēja kruķīties, varēja zagt, viens otrs varēja tīri neslikti dzīvot. Jā, arī mana ģimene nebūt nedzīvoja tik sūdīgi, bija dāča, zapiņš. Mammas vecākiem arī bija dāča un Moskvič... Bet atpakaļ tajā greizo spoguļu karaļvalstī? Nemūžam!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kļūda 404 Lapa nav atrasta

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kas tieši tur nav saprotams?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Eu!!!!!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

WALA rakstīja: Un tu domā ka tu vienīgais bez gaismām brauc, poliči jau atklausījušiez visas iespējamās pasaciņas ...Un nekas tā neuzlabo atmiņu kā pārdesmit euro sods ... Taču pirms pārmest ko kādam - pārliecinies, ka pārkāpumam vispār ir paredzēts cits soda veids ...

Tie nav pārdesmit eiro. Dažam labam tā ir visas dienas alga. Lai arī es pats esmu no tiem, kas lamājas par bezgaismu braucējiem, piekrītu, ka sods nav īsti adekvāts. Normāli būtu divas reizes mazāks.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Eu, nu vai tiešām nevar?! Šo nedzēsīšu iauto.lv/forums/topic/42953-rsehadf-zdfhd-zdfha

Tēma: Gļuks B7, nevar aizslēgt

Mierini sevi ar domu, ka kādam noteikti palika labāk 😁

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

ssicy 103.73.46.253 Spamo esošajos topikos, arī atkārtoti.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kanibaals rakstīja: Kādreiz saraksts bija šeit: www.iauto.lv/lookc.php?uname=Redaktors

Nestrādā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kanibaals rakstīja: Ko Arestovičs domāja ar vārdiem "mēs nodevām kodolieročus Baltkrievijai?!"

Gan jau to, ka Ukraina savulaik labprātīgi atteicās no kodolieročiem, bet tagad baltkrievi viņus dabū.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Lietotājs dfsgh katru dienu taisa vairākus spama topikus. Es nevaru iedot linku uz lietotāju, jo netieku pie lietotāju saraksta un šis neparādās arī komentāru sadaļā, jo viņam nav neviena komentāra

Tēma: Gļuks B7, nevar aizslēgt

Viens piespiediens - šofera durvis, divi - visas pārējās - tas nav tikai VAG izgudrojums. Kaut vai, piemēram, manam Kraisleram ir analoģiski.

Tēma: Meklēju

Tā kā RRR ir tikai platforma daudziem pārdevējiem, tad cena vienai un tai pašai lietai tur var variēt pat vairākas reizes, bez tam dārgākais ne vienmēr būs labākais. Vistrakākie kosmonauti ir mūsu pašu Latvijas šroti, kur, šķiet, valda nerakstīts likums: lietotai detaļai ir jāmaksā vismaz tikpat cik jaunam aftermarketam!

Tēma: Antiradars; Radaru detektors - vai ir vērts to pirkt, atsauksmes, sodi

Piedzīvojumus sagribējās? 😎

Tēma: Jautājums: 2005 gada audi a4 b7 3.0 D nelec

failiem.lv/f/qnwej5krsa Rekur ir, kam google nerāda. Negribu savā trubas kontā likt.

Tēma: Jautājums: 2005 gada audi a4 b7 3.0 D nelec

Jā, tagad atkal ir, pirms tam man teica, ka vairs nav pieejams.

Tēma: Jautājums: 2005 gada audi a4 b7 3.0 D nelec

Nav tas vīruss. Autor, nākamreiz izdomā normālu topika nosaukumu un izstāsti problēmu arī vārdiem, jo nevienam baigi negribās uz nezināmiem linkiem spiest! Ja lieto youtubi, tad no tās arī ērti var ielikt video pa taisno. Tagad nepateikšu, vai no failiem arī var vai nē. Ja par tēmu: ar vadiem piepīpēt arī nevar? Ja nē, tad visdrīzāk starteris beigts. Bet vērsties gan jau var praktiski jebkurā autoservisā, diez vai tur būs kaut kas sarežģīts. Tīrais cirks - kamēr šito rakstīju, video no servera jau pazudis. Gribēju vēlreiz apskatīties, a nekā.

Tēma: Ik pa laikam nevar iedarbināt Passat b5 1.8

Autor, vai tad nevar vienreiz sagūglēt manuāli un pats apskatīties, ko kura lampiņa nozīmē!? Es vienmēr tā esmu darījis, nopērkot jaunu auto, laikam esmu minoritāte... Tikpat labi tā tava izsaukuma zīme var nozīmēt rokas bremzi.

Tēma: A4 B6 Avant aizmugures pagrieziena signāli nestrādā.

Nezinu par Audi, bet Leoniem un vismaz dažiem Golfiem zem logu tīrītājiem atrodas mašīnas centrālais kompis. Ja ūdens notece aiziet ciet, tad ūdens tupa stāv uz kompja vāka, kamēr izsūcas gar blīvi garām un iestājas jautrība.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja: Palasi tepat forumā, cik mani šeit ir saukuši par antivakseri Tikai pilnīgam pamuļķim vajag "oficiālu definīciju" primitīvam faktam - cilvēks tiek nosaukts par antivakseri.

Piemēram, es nekad tevi par antivakseri neesmu saucis. Pārīti biedru gan varu iedomāties. Nevajag vispārināt atseviškus ekstrēmus gadījumus. Ja dzērājs uz ielas nosauks tevi par pidaru, tad arī tu pārdzīvosi un žēlosies, ka "visi" tevi tā saukā?

< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti