Tāpēc, ka to dūmu smaržu, kas šašliku padara īpašu, uz gāzes grila nekā nevar dabūt. Es arī uz pirktajām oglēm cepu tikai lielos pasākumos, kad vajag vairākas porcijas pēc kārtas. Mazos daudzumos tikai ar bērza malciņu.
Ar tiem, kas dīzelī. Iespējams, arī ar maniem, kuri visu vasaru ir pārvietojušies auto, kuru uz priekšu dzen 2,7 litru atmosfērisks benzīna rijējs (kurš ārpus pilsētas nepavisam tik traki nerij).
Es tā arī nesapratu, kas ir ar tiem bērniem?
Bradypus rakstīja: "Tu taču negribi teikt, ka Tev nerūp bērnu labklājība, ko?"
Nerūp. Atriebjos nākamajai paaudzei par to, ka mani pazemoja un traumēja, ļaujot pašam ķīlēt mopēdu, kuram bieži izpūtēju aizmirsās pieskrūvēt.
Man gan patika mopēdu ķīlēt. Bija laiks, bija draugi ar līdzīgām interesēm un bija patika to darīt. Tagadējā vecumā tā interese kaut kā pazudusi, skrūvēju visādu tehniku, ja vajag, bet bez baigās patikas. Pa lielam savu auto laboju pats, lai ietaupītu, bet pie lietām, kas šķiet pārāk sarežģītas, neķeros. Tikko samainīju Kraisleram sadalenes stāvokļa devēju un eļļu kārbā + filtru. Slieksni sametināju. Bet, piemēram, zobsiksnu nekad pats nevienam auto nemainīšu.
Atvainojos par offtopiku! 😎
Esmu pārsteigts. Pirms kaut kādiem gadiem Aļiks tos pakaļdarinājumu tirgotājus baigi apkaroja. Izskatās, ka ir atpakaļ.
Novērojums. Braucu cauri Medemciemam, 30 zona, braucu uz pieklājīgajiem 45. Ap ciema vidu pakaļā iesēžas viens Volvo, bet nu tā - bamperis pie bampera, reālā metra attālumā. Domāju - cilvēks steidzas, gan jau tūlīt mauks garām. Beidzas 30, es pavisam lēnām (gaidot apdzīšanu) palielinu uz 65, šis ņem un atpaliek. Aiz Medemciema zīmes drusku uzberu, šams vispār paliek tālu aiz līkuma. Un tagad prikols: iebraucot Baložu 30 zonā, atmetos uz 45, un, kur bijis kur ne, pie Mego Volvo atkal mani panāk un turpina braukt piespiedies pie bampera. Lieki teikt, ka izbraucot no 30 zonas, viņš atkal atpalika. HVZ pēc kādiem ātrumu ievērošanas algoritmiem šādi dīvaiņi brauc?
Nav gan, nevar reģipša profilus ielikt.
1. punkts nav patiess. Vari kustināt to dīzeli kaut divreiz gadā, vienīgais nosacījums - tad jāizgāž kārtīgi.
Protams. Te jau stāsts ir par to, ka neviens nepapūlējās apturēt.
Šī situācija ir absurda, bet visvairāk mani fascinē policijas patruļa, kas attālināti uzliek sodu, pat neuzskatot par vajadzīgu apturēt pārkāpēju, ne tikai, lai paskaidrotu par pārkāpumu, bet arī lai pārbaudītu, vai ar tādu, bez OCTA braucošu šoferi, viss ir kārtībā!
Man te juristi saka, ka par šo var tiesāties kaut vai līdz Eiropai, ka nevar vienu sodu likt trīs reizes pēc kārtas.
Rezerves atslēgu, ar kuru tupa atslēgt durvis tiešām var izvīlēt pat Depo. Par piekodēšanu - ir diezgan daudz atslēgu kantoru, kas arī šādu pakalpojumu reklamē.
Tas, ka sliedes nav paralēlas, - tas būtu štrunts. Es drīzāk gribētu, lai kāds izskaidro, kā tie antipodi, kas dzīvo Austrālijā, var staigāt ar kājām gaisā?
Var jau mūsdienās uz to polu aizbraukt, drusku tikai finanses vajag. Top Gear arī vienā sērijā bija aizvālējuši.
Laikam jau te neviens vairs nepotējas, ja reiz nevar pateikt. Nāksies vien prasīt ģimenes ārstam, kaut gan esmu pārsteigts, ka Raimim nav informācijas par tik aktuālu lietu!
Es skatos, ka diskusija atkal sāk atgriezties pareizajās sliedēs 😁
Paturpinot par mašīnu ērtumu - kad man bija kabluks, sievasmāte bija sajūsmā. Teica, ka ērtākā mašīna, kurā nācies kāpt iekšā un ārā. Toties man viņu stūrēt likās kā piespiedu darbs pārmācības namā.
Volx rakstīja: Kāpēc Darklight nedzēš to spamu?
Tad jau te būtu vismaz četras piektdaļas jāizdzēš. Diez vai esmu pilnvarots to darīt 😎
Bij man radagabalam līdzīgs Landrovers. Jau garantijas laikā pa servisu vien dzīvojās, kad beidzās garantija, pēc kārtējās apstāšanās pārdeva to mēslu nākamajam nelaimīgajam. Es vispār nesaprotu, kā var tādus sūdus ražot un tirgot par lielu naudu. Un ir taču vēl, kas pērk.
Frontera nav nekāds pseidodžips, bet īsts tanks. Skaidrs, ka Omegā būs krietni ērtāk. Un vispār Omegā ir ērtāk par vairumu citu mašīnu 😎
Bļe, es neko nesaprotu no msh mašīnu apzīmējumiem! Kas ir rāvējslēdzējs? Kas ir prada?
Riskēšu tikt nosaukts par idiotu, bet atbilde uz Brady uzdevumu man sanāk 100km. Ja tur ir kāds āķis, tad man tas nav zināms.
P.S. Gan jau tur būs kaut kas par to, ka uz lodes tie virzieni nesanāk taisni un leņķi arī nav taisni?
Nodzēst var, es lieku, lai Māris jūzerus nobloķē. Neesmu gan īsti pārliecināts, vai viņš te vairs ieskatās :-/
Degvielas sūknis (tas, kas bākā)?