Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 142 >

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Gaiss, kāda pieredze, atsauksmes

A kādas tur apkopes? Man zināmajiem SS īpašniekiem tie verķi gadu gadiem strādā un neviens neko nekopj.

Tēma: Gobzems

Vispār gan šoreiz jāpiekrīt Brady, ka viņš patiešām neko labu par Gobzemu nekad nav teicis. Te bija pārītis citu fanu.

Tēma: Automātiskā kārba

2006. gada Kraisleram ir, līdzīga gada Lexusam arī, šķiet bija. BMW nebija. Būs jāpalūr brāļa XC90.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx rakstīja:  Kas ir labāks - kruasāns vai Vecrīga?

Viennozīmīgi eklērs!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu es te vislabprātāk pieceptu klāt dažus kraukšķīgus kartupelīšus. Bet ja nebūtu laika vai būtu slinkums, jā - tad ēstu maizi! 😁 Tāda čurktoša, tikko no pannas noņemta akniņa, uzlikta uz lauku rupjmaizes šķēles... Mmm! 😎

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es ēdu maizi 2x dienā. Un vienu reizi kartupeļus. Dažreiz kartupeļu vietā ir rīsi, griķi vai makaroni, kas pa lielam atkal ir tā pati maize. Es taču nevaru paēst brokastis, ēdot vienu pašu desu vai sieru - bez maizes!

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Gaiss, kāda pieredze, atsauksmes

Tā gaisa sausināšana ir vairāk subjektīva: jebkura sildierīce, kas intensīvi silda tieši gaisu telpā, rada sausa gaisa sajūtu. Mani personīgi siltumsūkņa gaiss-gaiss gadījumā visvairāk kaitinātu troksnis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man personīgi maize ir gandrīz vai galvenais pārtikas produkts. Pārsvarā gan rupjmaize. Ko man tagad darīt?

Tēma: Automātiskā kārba

Vēl, starp citu, sitieni, pārslēdzot režīmus, var būt arī dēļ beigtām motora paduškām.

Tēma: Automātiskā kārba

Nekad neesmu lietojis Vag ar automātu, tāpēc nezinu. Ir mašīnas, kam var apskatīties, ir arī kam nevar, un līmeni kontrolē tikai pielejot. Jebkurā gadījumā to eļļu kādreiz ir jāmaina.

Tēma: Automātiskā kārba

Vai ta eļļas līmeni tam Pasātam nevar apskatīties? Nē, nu nebrīnīšos arī ja tiešām nevar. Bet mainīta tā eļļa vispār kādreiz ir?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Saulespuķes nepatīk? Ziedošanu Ukrainai neatbalsti? Tad jau esi putinists un vate! 😃 A ja nopietni: par Laptrapu skaidrs, bet kas ar saulespuķēm?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tavu Kiju nemetināšu 😁, ar savu mašīnu var eksperimentēt un mācīties, kā arī pieļaut zināmu gateri. Ar svešu tā nevar.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu uz darbu jau es vēl neiešu un malku arī neskaldīšu. Nedomāju, ka tomātu lasīšana būtu uzskatāma par baigi fizisko nodarbi 😎 Nav jau man tur plantācija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vakar sāka pašsajūta uzlaboties, šodien liekas jau tīri normāli, temperatūras arī vairs nav. Aizbraukšu uz dāču tomātus nolasīt. Tu par kādiem sliekšņiem? Kraislera? Jā, vēl nav izdarīts, nākamnedēļ pa vakariem plānoju ķerties klāt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šeku reku. Tikai visu ziņu nevar izlasīt, abonements vajadzīgs. www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/jurmalciema-lietuviesu-atputnieku-auto-riepam-nolaiz-gaisu/?fbclid=IwAR3qZStTaxx7qlQgmKD9glFTzZnWMPlZ1l5B4dJPYy4VhRhyou9QkROGQ_M

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nīcā lietuviešu mašīnām skrūvējot ventiļus ārā. Nu, msh, stāsti, kas jums tur notiek? 😎

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uztaisīju divus dažādus paštestus Abi parādīja. Svētdien vakarā arī taisīju, tad vēl nekā nebija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx rakstīja: Darklight varu ieteikt to pašu veco NAC, antivaxeri ir aprobējuši un atzinuši par efektīvu preparātu un tas attiecas ne tikai uz Covid.

Tā jau sportistu barība, kaut gan neizslēdzu, ka varētu palīdzēt organisma stiprināšanā. Nu es pagaidām ar zāļu tējām, medu un paštaisītu upeņu sulu ārstējos.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Neesmu pārliecināts, bet man liekas, ka šī problēma ar tikšanu pie eksāmena bija mazākās pilsētās, kur viena mašīna un divi inspektori, no kuriem viens slimo... Rīgā, cik pašam un cik no citiem dzirdēts, viss tīri raiti notiek.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu pilnīga mistika, jo sabiedriskākā vieta, kur esmu bijis pēdējās nedēļas laikā ir piemājas Tops, kur īsti cilvēku nav. Vēl ģimenes locekļi, darba kolēģis, viens klients... Visi veseli. Svētdien kā reizi pa Zoodārzu ar bērniem izstaigājos, bet tad jau man tas kakls sāpēja. Bet nu nebija traucējoši, nekādu kreņķi neķēru.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu ko, biedri, varu paziņot, ka sēžu mājās ar kovidu. Nav ne jausmas, kuru Sūdīga pašsajūta, sāpošas acis un vidēji augsta temperatūra pašlaik otro dienu. Nekā cita nav. Pirms tam vienu dienu viegli sāpēja kakls, bet pārgāja līdz ar temperatūras parādīšanos.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nu es varētu it kā.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

😆😆😆

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kaut kāds leišu kazino reklamētājs: iauto.lv/forums/user/replies/23637

< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti