Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vai gadījumā tur nav tā, ka viņš pirms tam ir jau nobraucis pa tām kāpnēm lejā, tālāk ir pludmale un atpakaļ nemaz cita ceļa nav?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Galvā, Volx, tas viss rodas galvā! 😎

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Piramīda ir pavisam kas cits. Šeit ir tas pats, kad es noīrētu dzīvokli un pamanītos to pārdot. Bez tam vairākiem pircējiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vinfast nedienas Amerikā: www.youtube.com/watch?v=DF7kaLTsNHQ&t=33s

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tam kroplim mazdā vajadzētu kājas salauzt, būtu par vienu dalbajobu uz ceļa mazāk!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nu... Ko nozīmē visiem vienu? Viena ražotāja - varbūt, bet parādi man kādu no lielajiem ražotājiem, kura sortimentā nebūtu eļļa gan Fordam, gan Mazdai?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Spameris uzdarbojas: iauto.lv/forums/topic/41015-aplikacija-lai-izsekotu-cilvekus-laus-ari-noteikt-cilveku-loku-ja-bus-saslimsana-ar-covid19?pnr=3

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pirms dažiem gadiem viens tepat Latvijā līdzīgi ar cūku izrīkojās. Tikai izvarošanas tur nebija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sen jau viņi te ir. Maz gan.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Klau, bet kas tad tavuprāt ir epidēmija un pandēmija, ja ne tas, kas notika? Tas, ka epidēmijas rezultātā visi uzreiz nemirst kā mušas, nenozīmē, ka tā nav epidēmija! Īstenībā varam būt priecīgi, ka viss beidzās tik viegli. P.S. Visus idiotiskos valdības lēmumus nebūt neattaisnoju.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ar gurķiem tas pats. Man viens zināms onkulis saēdās gurķus un pēc dienas - še tev! Insults!

Tēma: Renault Laguna 3 kaut kas grab ...

Varbūt padiluši suporti. Mēdz baisu troksni taisīt. Pasper pa riteni, sapratīsi.

Tēma: V70 2002 d5 problēma

Es sāktu tupa ar vāciņa nomaiņu un tad jau skatītos tālāk. Bet jā - gribētos uzzināt, kā ir secināts tas, ka spiediens ir nenormāls?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ok, pārcenots varbūt arī nav īstais vārds, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienkārši: paņemot līdzvērtīgus, vienādā stāvoklī esošus dažādu marku auto - tas BMW būs krietni dārgāks. Pat Mersi vai Lexi var nopirkt daudz izdevīgāk nekā BMW. Nu bet es te par veciem autiņiem, līdz 5K.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

AD666 to jau viņš man 😎

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es arī vienu brīdi par bembi domāju, bet ātri sapratu, ka manā ātrajā budžetā (līdz 4k) sanāk tikai pilnībā nojāti šroti. Baigi pārcenota tā marka ir.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja: Nu gudrāks par tevi viņš ir - kad vajadzēs, to škodu vismaz varēs sataisīt

Nu ar Rs var sanākt visādi. Mans Leons aizbrauca uz šrotu - necēlās rokas pirkt jaunu dzinēju nezināmā stāvoklī pāri par 1k eiro, celt iekšā un sākt visu epopeju no gala. Ja nebūtu bundža puvusi, tad jau būtu taisījis, bet tagad sapratu, ka nav jēgas. No jaudīgajiem VAG izstrādājumiem tagad kādu laiku izvairīšos. Žēl jau ir, man tiešām ļoti patika tas auto. Arī kaudze naudas samesta melnajā caurumā, vēl šogad visas bremzes pārlasīju, pirms sūdi sākās. Bet nu tāda ir dzīve!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Man jau liekas, ka siltināšana ar puķiku strauji iet mazumā. Nu jau pārsvarā tomēr vati izmanto. Jaunbūvēs vispār tikai un vienīgi vati.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kāpēc tu domā, ka mums tādus vajag?

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

"Ziņā jābūt vismaz desmit simboliem" Kas tās par muļķībām? Kāda no tā jēga? Un ja vajag vienkārši atbildēt kādam ar "jā" vai "nē"? Neatceros nevienā forumā šādu ierobežojumu manījis.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu par ko runā?

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Domāju, ka tautai būtu tiesības uzzināt, par ko tieši ir izbanots viens no aktīvākajiem un vērtīgākajiem locekļiem (foruma) - 650? Ja tiešām ir izbanots.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

A nahera? Viens no vērtīgākajiem foruma dalībniekiem. Ok, garos anāllītiskos rakstus daudzi nespēja pārvārīt, bet arī par tēmu un konkrētiem jautājumiem no viņa puses tika sniegts daudz derīgas informācijas. Es domāju, ka pašam pagurums iestājies, a nopietni? Bans?!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

DSG vēl varētu arī saukt par automātu, jo tā ir kārba, kas automātiski pārsēdz pārnesumus. Daudz stulbāk man šķiet, kad par automātisko ātrumkārbu tiek saukāts variators, jo principā tā vispār nav ātrumkārba šī vārda klasiskajā izpratnē.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nemaz nezināju, ka Nigērija ir sociālistiska valsts. Bet īstenībā: kāpēc vispār viņiem tā degviela bija jāsubsidē? Un kāpēc tā ir tik dārga -  dārgāka, nekā pie mums? ( Mums benzīns nemaksā eiro, ja noņem akcīzi un kas nu tur vēl.)

< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti