Kāds vēl LGTB? 😂
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kāds vēl LGTB? 😂
Tak atpisies vienreiz ar saviem vakceriem/ antivakceriem! Kuru tas vēl interesē, izņemot galvā drāztus abu pušu fanātiķus?
Un vēl sekojošos Insignia, a4 un mazgāšanas topikos.
iauto.lv/forums/topic/41146-volvo-pogas-nozime Šeit spameris izpaužas.
Kur ta tāds ir? Draugiem redzu, tviteri redzu, feisbūku neredzu 8-\
Mums te var iegādāties heroīnu! Un pēc tam atkal var aizšaut kādu abortu uztaisīt.
Tēma: Ekonomiskie busini
Borgore rakstīja: Ilgi domaji so uzrakstit?
Ilgi nē, es vienkārši kļūstu nervozs, lasot kārtējos makšķernieku stāstus par mašīnām, kuras iet uz gaisu, jo reālajā dzīvē tādas nekad nav nācies redzēt. Jā, bija brālim BMW dīzelis, sedans, ar to tiešām varēja, mierīgi braucot, zem 5 pa šoseju ierakstīties. Ar busu kaut ko tādu var panākt tikai ar tukšu velkoties aizmugurē fūrai uz 85 km/h. Viss pārējais ir demagoģija un diršana.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
WALA rakstīja: Pavēruši jaunas slūžas motoru tūningam :D
Kā tu to domā? Pirks mazjaudīgākus autiņus un paši cels jaudu? Mūsdienu sulas paku motoriem tāpat jau viss izžmiegts līdz pēdējam, ko tur vairs tūnēt?
Nedomāju, ka baigi kas mainīsies. Mūsdienās jau maz cilvēku brauc no kaut kurienes speciāli uz konkrētu veikalu. Tie paši, kas tur vienmēr brauc, iegriezīs, iepirksies un brauks tālāk.
Nu jā. Vienīgā reize, kad nošķīlu autiņu paša vainas dēļ, bija izbraucot no savas mājas pagalma 😁
Ja Kariņa - Levita kliķe nebūtu Gobzemu aizdzinusi no Latvijas, tad Teslas rūpnīca tagad būtu pie mums!
Tēma: dāvanu karte
Nezinu, kas konkrēti skaitās foršs priekš auto, bet man kā vīrietim vienmēr ir prieks par cenuklubs.lv dāvanu kartēm. P.S. Man neviens par šo nav samaksājis 😎
Es šodien mēģināju eksperimenta pēc piereģistrēties caur Tor brovseri ar jaunu lietotājvārdu un e-pastu. Kādas reizes piecas mēģināju un man neizdevās, bez tam netika pat paskaidrots iemesls. Toties spameriem, acīmredzot, viss sanāk. Tas nozīmē tikai to, ka kaut ko jūs darāt pilnīgi un absolūti nepareizi!!!
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jā, šo lasīju. Baigi traki par tādām summām ielidot. Bet nu jābūt arī optimistam, lai, esot galīgam nejēgam auto lietās (kā var saprast), iegādātos auto kaut kur ārzemēs no rokas tādos ciparos. Pa štuku, divām, trim tā var pirkt. Reku mans pirms mēneša nopirktais 900 Eur Kraislers - brauc bez bēdām (divarpus sotakus gan uzreiz ieliku pāris svarīgām lietām). Pāris sotakus rudenī metināšana izmaksās, ieskaitot manis paša darba laiku. Ja salūzīs - žēl būs, bet nebūs traģēdija. Aprakstītajā gadījumā gan ir vēl kaut kādas vietējo servisu lažas, bet informācija sižetā pārāk skopa un virspusīga, lai varētu saprast. Nepareizi uzlikta zobsiksna? Nu hvz, viens paziņa arī man tādu gadījumu stāstīja, bet viņam Vasja garāžā to zobsiksnu lika, a te profesionāls serviss... it kā...
Hello, nu jau atkal pa īstajiem topikiem aiziet! Vismaz baļķu vedējos sakakāts.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Dizaineru sapņi digitālā formātā. Nav tur baigi ko iedziļināties.
Tēma: Zāles pļāvējs
Tak beidziet atbildēt uz veciem postiem iepriekšējā lapā! Jau kuro reizi skatos, ka topiks pacēlies, bet neviena jauna ieraksta nav. :-/
Es diezgan sen vairs nerunāju ar ārzemju numuriem. Paceļu klausuli un nolieku telefonu pie kādas skanošas mūzikas iekārtas vai ieslēgta elektroinstrumenta, lai šie brīnās. Dažreiz gan ir zvanīts arī no vietējiem, kolīdz saprotu, par ko ir runa, pasūtu turpat kur karakuģi. Diskutēt tur ir bezjēdzīgi, ja nu vienīgi sporta pēc, lai noskaidrotu, cik tālu sniegsies zvanītāja izdoma un improvizācijas spējas.
Nez, esmu braucis ar A klasi. Likās pilnīgi nejēdzīga mašīna. Tizla no sākuma līdz beigām. Tikai pasen tas bija, konkrētas nianses neatceros. Var jau būt, ka tie tikai mani putni...
Viss ir tik vienkārši, ka vai riebjas. Jauna lietotāja pirmo postu izskata moderators. Viss! Nekas vairāk nav vajadzīgs! Vienīgi šis īpaši labi nestrādā, ja vienīgais moders/ admins forumā ieskatās reizi nedēļā un nevienam citam tiesības nedod. Es nesaprotu, kāpēc, bet tā nu tas ir.
Tēma: Kvēpu filtrs
Protams, mašīnu dzinēji jau sabirst tikai no vecuma, kilometrāža tur ņe pričom... Mans 17 gadīgais auto ar oriģinālu 190K nobraukumu pilnīgi noteikti nogalina visus polārlāčus kilometra rādiusā...