Jā, arī viens no varinatiem bija Pajero "kupeja", bet kad pāris reizes braucām ar L200 (īso), tad sapratu, ka diviem ir ok, bet ja brauc 3, tad tā kāpelēšana dikti ātri apnīk ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















